РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Grand X / Гранд Ікс

Ігровий автомат Grand X

Існує безліч розваг, здатних забезпечити гравцям потужний викид адреналіну в кров. Саме таким іграм і присвячений чудовий ігровий автомат Grand X, розроблений виробником Amatic.

На символах автомата Grand X зображені гральні кістки, рулетка, карти, три червоних сімки, що обіцяють удачу і яскраві карткові номінали. Спеціальні символи наділені грандіозними можливостями, що відбивається на їх зовнішній вигляд. На Вайлд демонструється логотип гри з написом Wild, а на бонус - Колесо Фортуни з написом Bonus.

Безкоштовна гра на автоматі Grand X

Інтерфейс ігрового автомата Гранд X не відрізняється оригінальністю - в наявності 5 звичайних барабанів, активувати можна до 10 виплатних смуг. Виставити бажану кількість ліній і ставку пропонується двома способами - кнопками панелі управління або за допомогою спеціальних додаткових панелей, розташованих праворуч і ліворуч від барабанів. Перш, ніж вибрати регульовані параметри, корисно буде ознайомитися з основними принципами гри, умовами формування виграшних поєднань символів, їх коефіцієнтами і повноваженнями спеціальних елементів. Вся ця інформація в доступній формі викладена в таблиці виплат.

Для того, щоб пересічні картинки набули статусу призових, необхідно зібрати на активній смузі не менше 3 однакових зображень, причому розташовуватися вони повинні від крайньої лівої вертикалі поспіль. Тоді призначається нагорода, розмір якої враховує обрану ставку - саме її значення множиться на коефіцієнт комбінації.

Вайлд за традицією замінює будь-які елементи, крім бонусу, чим значно збільшує ймовірність створення призових поєднань. Він має право формувати власні комбінації, причому множники Вайлда на порядок вище, ніж у інших знаків.

Бонусна гра апарату Гранд Ікс

3 бонуса, що випали в будь-яких позиціях ігрового поля, відкривають відмінну можливість виграти феєричний приз. На додатковому полі відкривається Колесо фортуни з додатковими коефіцієнтами. Є на Колесі і напис Double, що запускає ще один оберт і подвоює наступний виграш.

Гравець має шанс на збільшення кожного винагороди, якщо скористається ризик-грою. Як ставки йде приз, можна виставляти не всю суму, а половину або чверть. Умови гри прості - потрібно вгадати колір масті гральної карти - це подвоює ставку, або - вгадати масть, тоді користувач отримує свій виграш, помножений на 4.

Ігровий автомат Гранд Ікс доставить любителям гострих відчуття чимало хвилюючих хвилин - цьому посприяють щедрі Вайлд і непередбачуване Колесо Фортуни.

Last Updated: 19 марта, 2018
Оцініть ігровий автомат Grand X
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 53 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Grand X
платформа:
Amatic
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/50
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Grand X
Інтерфейс ігрового автомата Grand X Символи ігрового слота Grand X Бонусна гра ігрового апарату Grand X
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Grand X
Символ Grand X - Grand X (Wild) х3
х4
х5
100
1000
5000

Grand X (Wild)

Символ Grand X - Рулетка х3
х4
х5
25
100
500

рулетка

Символ Grand X - Black Jack х3
х4
х5
15
50
200

Black Jack

Символ Grand X - Кістки х3
х4
х5
20
100
500

кістки

Символ Grand X - 777 х3
х4
х5
15
50
200

777

Символ Grand X - Картковий туз х3
х4
х5
5
25
100

картковий туз

Символ Grand X - Картковий король х3
х4
х5
5
25
100

картковий король

Символ Grand X - Карткова дама х3
х4
х5
5
25
100

карткова дама

Символ Grand X - Картковий валет х3
х4
х5
5
25
100

картковий валет

Символ Grand X - Bonus

Bonus