РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Hot Star / Гаряча Зірка

Ігровий автомат Hot Star

У популярності фруктових автоматів ніхто не сумнівається, тому численні виробники пропонують різні модифікації цих унікальних слотів, що дозволяють повернутися в минуле - до витоків зародження популярної онлайн-гри. Автомат Hot Star, присутній в портфоліо відомого виробника Amatic, демонструє класичний набір тематичних символів в сучасному оформленні.

Творці використовують відтінки червоного, які посилюються, завдяки контрастному фону підкладки ігрових барабанів. Ігрове поле Hot Star не поділяється на сектори; присутній лише розбивка на смуги. У верхній частині інтерфейсу гравець помітить назву автомата - Hot Star, ефектно стилізоване, оточене язиками полум'я. Нижня частина демонструє класичний набір кнопок. Анімаційні ефекти, що супроводжують призові комбінації, підсилюють враження від того, що відбувається, змушуючи стежити за ходом ігрового процесу.

Безкоштовна гра на автоматі Hot Star

Безкоштовний ігровий автомат Hot Star містить класичні 5 барабанів; набір ліній складається з 10 штук; вони фіксовані. Перед початком ігрового процесу користувач призначає ігрові кредити, вибираючи їх номінал із запропонованої градації. Варто натиснути на кнопку пуску Hot Star, щоб активувати обертання. Доступний режим автоматичного гри, вибір максимальної ставки. Детальніше ознайомитися з правилами автомата Hot Star дозволить інформаційний розділ. Завдання - формувати призові комбінації, що складаються з ідентичних символів, розміщених зліва направо.

Поціновувачів азарту очікує знайомство з тематичної символікою Hot Star, в складі якої - ефектне зображення половинки кавуна і його часточки, стилізовані сливи, грона винограду, апельсини і лимони, подвійні вишні. Сімка на тлі блакитного кола є найбільш цінним символом Hot Star; випадаючи в комбінаціях, вона дарує фіксований джекпот автомата.

Серед тематичного набору ігрового автомата присутнє зображення зірки, однак воно не є розкидом. Замість цього, зірка виконує функції Wild, випадаючи за принципом активних ліній і перетворюючи в дикі символи все картинки на сусідніх позиціях. Подібна особливість досить оригінальна для Fruit Machines, підвищуючи шанси на формування виграшних комбінацій.

Після створення результативного поєднання зможе помножити вдвічі або вчетверо приз за успішний спин, активуючи ризиковий раунд Hot Star. Додатковий ігровий екран відкриває перевернуту карту; слід визначитися із завданням і натискати на відповідні кнопки. Надається кілька спроб перевірити свою інтуїцію. Консервативний гравець може поставити на кін половину виграшу, що дозволить йому грати з меншими ризиками.

Ігровий автомат Hot Star з оригінальними опціями, наявністю дикого символу, класичне тематикою і приємним інтерфейсом сподобається шанувальникам старих автоматів, які отримали оригінальні модифікації і привертають сучасного гравця!

Last Updated: 21 марта, 2018
Оцініть ігровий автомат Hot Star
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 4,50 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Hot Star
платформа:
Amatic
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/50
Макс. коефіцієнт:
250
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Hot Star
Інтерфейс ігрового автомата Hot Star Символи ігрового слота Hot Star Бонусна гра ігрового апарату Hot Star
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Hot Star
Символ Hot Star - Кавун х3
х4
х5
20
40
80

кавун

Символ Hot Star - Слива х3
х4
х5
15
30
60

Слива

Символ Hot Star - Виноград х3
х4
х5
15
30
60

Виноград

Символ Hot Star - 7 х3
х4
х5
25
50
250

7

Символ Hot Star - Лимон х3
х4
х5
10
20
40

лимон

Символ Hot Star - Апельсин х3
х4
х5
10
20
40

апельсин

Символ Hot Star - Вишня х3
х4
х5
5
10
20

вишня

Символ Hot Star - Wild

Wild