РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Hot Twenty / Гаряча 20

Ігровий автомат Hot Twenty

Інтерес до фруктових ігровим автоматам не згасає: виробники часто пропонують своїм шанувальникам нові слоти, що зберігають традиційну тематику і класичну, звичну символіку. До категорії подібних моделей відноситься апарат під назвою Hot Twenty, що належить портфоліо відомої компанії Amatic.
Ігровий автомат привертає наявністю спеціальної символіки, високими коефіцієнтами виплат, приємною стилістикою оформлення. Активно використовуються темні відтінки, ігровий логотип Hot Twenty поєднує в собі сонячні жовто-помаранчеві кольори.

Панель навігації, розміщена внизу інтерфейсу, виглядає лаконічно, демонструючи інформаційні табло зі значеннями поточної ставки, виграшу, суми на балансі; стандартний набір кнопок. Колірна нумерація ліній з боків інтерфейсу Hot Twenty дозволяє формувати призові комбінації навіть новачкам, швидко орієнтуючись в правилах. Розбивка на осередки відсутня; ігрове поле ділиться лише на смуги. Автомат Hot Twenty підвищує настрій, завдяки позитивній аудіо доріжці.

Безкоштовна гра на автоматі Hot Twenty

Відіслати має 5 динамічних барабанів, загальна кількість ліній досягає 20. Перший крок для успішної гри полягає в активації необхідного набору діючих ліній. Геймеру слід призначати ставки, визначаючись з кількістю ігрових кредитів і визначаючись з їх номіналом. Потім потрібно натиснути на кнопку пуску Hot Twenty, активуючи спини.

Ігровий автомат містить 8 видів картинок, які формують комбінації. Користувачеві необхідно розміщувати однакові зображення від крайньої першої смуги, зліва направо, безперервно. Мінімальна кількість картинок в ланцюжку досягає трьох.

У числі символьного ряду Hot Twenty - різноманітність фруктів, що характерно для симуляторів Fruit Machines. Представлені апетитні цитрусові - сонячний лимон і помаранчевий апельсин; подвійна вишня, слива і виноград, половинка кавуна.

Серед спеціальних картинок - червона сімка, яка виконує функції Wild. Комбінації з сімок не приносять коефіцієнтів, однак вайлд замінює інші з метою формування більшої кількості призових послідовностей.

Бонусна гра апарату Гаряча 20

Скаттер Hot Twenty - зірка на тлі блакитного кола - з'являється на ігровому полі врозкид, займаючи довільні ігрові позиції. Бонусні поєднання Скаттер дарують солідні коефіцієнти для загальної ставки.

Після формування призового поєднання гемблер здатний активувати ризиковий раунд, що дозволить подвоїти або помножити в 4 рази приз за успішний спин. Для цього необхідно інтуїтивно вгадати колір або масть секретної, підтверджуючи свою здогадку натисканням на відповідні кнопки. Присутній кілька послідовних спроб ризик-раунду, що має на увазі отримання грандіозної нагороди при супроводжує успіх. Можна проробляти ті ж самі операції з половиною виграшу - це допоможе поціновувачам азарту зберегти хоча б частину призу в разі невдачі.

Ігровий автомат гаряча 20 володіє розширеною системою налаштувань. Процес гри легкий, доступний для розуміння, що є головною перевагою слота Hot Twenty. Гарний фруктовий автомат підкорює своєю простотою і вишуканістю, обіцяючи грандіозні нагороди!

Last Updated: 21 марта, 2018
Оцініть ігровий автомат Hot Twenty
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 56 голосів, середнє: 4,17 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Hot Twenty
платформа:
Amatic
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/5
Макс. коефіцієнт:
1000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Hot Twenty
Інтерфейс ігрового автомата Hot Twenty Символи ігрового слота Hot Twenty Бонусна гра ігрового апарату Hot Twenty
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Hot Twenty
Символ Hot Twenty - 7 (Wild) х3
х4
х5
40
400
1000

7 (Wild)

Символ Hot Twenty - Кавун х3
х4
х5
20
80
400

кавун

Символ Hot Twenty - Scatter х3
х4
х5
100
400
10000

Scatter

Символ Hot Twenty - Виноград х3
х4
х5
20
40
200

Виноград

Символ Hot Twenty - Слива х3
х4
х5
20
40
200

Слива

Символ Hot Twenty - Лимон х3
х4
х5
10
20
100

лимон

Символ Hot Twenty - Апельсин х3
х4
х5
10
20
100

апельсин

Символ Hot Twenty - Вишні х3
х4
х5
10
20
100

вишні