РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Magic Idol / Магічний Ідол

Ігровий автомат Magic Idol

Відомий в світі гемблинга виробник, компанія Amatic, пропонує своїм шанувальникам відвідати далекий екзотичний острів, де проживає загадкове плем'я. Напевно серед аборигенів є шаман, адже все тубільці вірять в могутність таємничого ідола.

Ігровий автомат під назвою Magic Idol привертає оригінальним, веселим сюжетом; відрізняється стильною, ефектною графікою, дарує чудовий настрій. Превалюють відтінки інтерфейсу ігрового автомата - зелені, підкладка барабанів Magic Idol виконана в жовтому кольорі. У верхній частині інтерфейсу користувач помітить ігровий логотип, внизу розміщується функціональна панель, виконана в дусі мінімалізму. На ній розташовуються кнопки, призначення яких зрозуміло; ігрові віконця, що демонструють розміри поточної ставки, виграшу; суму на балансі.

Безкоштовна гра на автоматі Magic Idol

Ігрове поле Magic Idol розділяється лише на смуги; по обидва боки від барабанів присутній нумерація ліній, що дозволяє швидко освоїтися і зрозуміти правила формування сполучень. Творці Magic Idol використовують «мультяшні» тематичні символи, що радує око, підкреслюючи невибагливу тематику автомата. Звукові ефекти Magic Idol дарують позитив, запрошуючи взяти участь в Стародавніх ритуалах.

Автомат налічує 5 барабанів, загальне число ігрових ліній досягає 10, вони активні за умовчанням. Геймеру доведеться почати гру з виставляння ставок, вибираючи номінал ігрового кредиту із запропонованого діапазону. Активує обертання барабанів Magic Idol один клік на кнопку «Старт», можливий вибір автоматичного режиму.

У числі тематичної ігрової символіки - зображення стародавнього сокири і шаманських барабанів бонго; лупата риба, замислений тукан, колоритні хлопець і дівчина, симпатичний острів і усміхнена маска. Саме вона і є єдиним спеціальним символом Magic Idol, який випадає на ігрових позиціях рандомно, приносячи добрі коефіцієнти для загальної ставки.

Поява від трьох і більше масок запускають 15 фріспінов з мультиплеер х3. Ігровий автомат пропонує подвоїти або помножити в 4 рази виграш, отриманий за будь-яку результативну послідовність. Під час ризикового раунду на окремому екрані з'являється перевернута карта: необхідно інтуїтивно визначити її колір або масть. Також користувач зможе ризикнути тільки половиною призу, що утримає його від серйозних втрат.

Автомат Magic Idol відрізняється яскравим колоритом, приємною «мультяшної» стилізацією, наявністю спеціального символу, варіативної гри на подвоєння, фріспінов. Залишається лише розгадати магію таємничого ідола, здатного обдарувати розсипом щедрих призів!

Last Updated: 22 марта, 2018
Оцініть ігровий автомат Magic Idol
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 56 голосів, середнє: 4,17 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Magic Idol
платформа:
Amatic
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/50
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Magic Idol
Інтерфейс ігрового автомата Magic Idol Символи ігрового слота Magic Idol Бонусна гра ігрового апарату Magic Idol
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Magic Idol
Символ Magic Idol - Острів х3
х4
х5
100
1000
5000

острів

Символ Magic Idol - Маска (Bonus) х3
х4
х5
20
100
500

Маска (Bonus)

Символ Magic Idol - Хлопець х3
х4
х5
40
200
400

хлопець

Символ Magic Idol - Дівчина х3
х4
х5
40
200
400

дівчина

Символ Magic Idol - Папуга х3
х4
х5
40
200
400

папуга

Символ Magic Idol - Барабан х3
х4
х5
10
40
150

барабан

Символ Magic Idol - Риба х3
х4
х5
10
40
150

риба

Символ Magic Idol - Молоток х2
х3
х4
х5
5
10
25
100

молоток