РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Party Time / Вечірка

Ігровий автомат Party Time

Свята, веселі вечірки, щиросердечні вітання, шампанське та подарунки, танці під веселу музику і коктейлі люблять все. Тому приємний сюжет вирішила обіграти відома компанія Amatic, пропонуючи цікавий, веселий і позитивний автомат Party Time, що оповідає про веселе святі.

Ігровий автомат привертає увагу приємним оформленням. Підкладка барабанів виконана з використанням градації синіх відтінків, що органічно поєднується із загальним тлом бекграунду. У верхній частині, немов святкова стрічка, розташовується напис-логотип «Party Time», оточена зірками.

Безкоштовна гра на автоматі Party Time

Функціональна панель демонструє класичний лаконічний набір кнопок, призначення яких зрозуміло за замовчуванням. Використання позитивної тематичної символіки підвищує настрій, як і яскрава, неперевершена аудіо доріжка.

Ігровий автомат містить класичні 5 барабанів; традиційні лінії відсутні, а загальне число використовуваних символів досягає 15 штук. Гравцеві слід ознайомитися з правилами Party Time, вивчаючи інформаційний розділ. Спершу варто призначити ставку, вибираючи номінал ігрового кредиту. Потім слід натиснути на кнопку пуску Party Time для запуску обертання барабанів; доступний автоматичний ігровий режим. Інформаційні табло Party Time демонструють поточний розмір ставки, суму на балансі геймера, розміри виграшу. Гравця очікує спеціальна символіка, фріспіни, ризиковий раунд.

Результативні послідовності формуються з однакових символів за принципом суміжних осередків, розташовуючись від крайнього лівого барабана. У числі символьного ряду Party Time присутнє зображення коктейлю з парасолькою; симпатичні сумки в смужку; кавун-коктейль; надувні кульки з символікою фруктових автоматів; подарунок; ноти з грамплатівки; щаслива сімка і святковий торт.

Бонусна гра апарату Вечірка

У грі присутній спеціальний символ, що виглядає як множник x2. Перебуваючи в складі комбінації, він приносить подвоєні коефіцієнти. Scatter, яскравий логотип автомата, випадає на довільних позиціях, даруючи множники для загальної ставки. Три і більше розкиду запускають раунд з вільними обертаннями.

Ігровий апарат Вечірка дозволяє активувати гру на подвоєння, визначаючи для себе завдання самостійно. Слід, підкоряючись підказкам інтуїції, вгадати колір або масть карти, підтверджуючи свою думку натисканням на відповідну кнопку. При щастить, гемблер отримає подвоєний або помножений вчетверо приз за вдалий спин. Гра на шанси має 5 послідовних спроб.

Ігровий автомат - яскравий, оригінальний, позитивний, підвищить настрій, запрошуючи користувача на свято і даруючи чудовий настрій разом з Party Time!

Last Updated: 22 марта, 2018
Оцініть ігровий автомат Party Time
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 59 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Party Time
платформа:
Amatic
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
all ways
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/500
Макс. коефіцієнт:
500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Party Time
Інтерфейс ігрового автомата Party Time Символи ігрового слота Party Time Бонусна гра ігрового апарату Party Time
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Party Time
Символ Party Time - Торт х3
х4
х5
7
25
100

торт

Символ Party Time - 7 х3
х4
х5
5
10
20

7

Символ Party Time - Шампанське (Scatter) х3
х4
х5
10
50
500

Шампанське (Scatter)

Символ Party Time - Кульки х3
х4
х5
2
4
8

кульки

Символ Party Time - Пунш х3
х4
х5
2
4
8

пунш

Символ Party Time - Музика х3
х4
х5
3
5
10

музика

Символ Party Time - Гірлянда х3
х4
х5
2
4
8

гірлянда

Символ Party Time - Подарунок х3
х4
х5
3
5
10

подарунок

Символ Party Time - Party Time х3
х4
х5
5
25
50

Party Time

Символ Party Time - Коктейль х3
х4
х5
1
2
5

коктейль