РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Fruiterra / Фрутера

Ігровий автомат Fruiterra

Слот-автомат Fruiterra з'явився приблизно два роки тому і став однією з перших «фруктових» розробок компанії Boongo. Середній показник дисперсії і повернення 94.7% депозитів роблять дану модель підходить як для початківців гравців, так і для досвідчених професіоналів, які звикли ставити по-крупному. Відіслати Fruiterra однозначно заслуговує докладного огляду.

Безкоштовна гра на автоматі Fruiterra

Від більшості слотів під брендом Boongo ігровий апарат Fruiterra відрізняється нестандартним розміщенням картинок на ігровому полі - 3х4. На трьох обертових барабанах може бути складено 25 ліній, і вони завжди активні незалежно від бажання гравця.

Мінімальна ставка становить всього 0.25 кредитів на одне обертання, максимальна - 125 грошових одиниць. За один розіграш можна виграти до 18750 монет. Ігровий автомат Fruiterra підтримує технологію HTML і може запускатися в онлайн-режимі прямо на сайті казино і без завантаження додаткового ПЗ.

Основні символи слот-машини Фрутера

При бажанні кожен гравець може спробувати зіграти безкоштовно і без реєстрації, активувавши демонстраційний режим. У демо-версії неможливо претендувати на реальні призи, зате можна набратися цінного досвіду і добре вивчити всі тонкощі ігрового процесу.

Звичайно ж, всі символи, що з'являються на активних лініях, мають тематичний характер. Як і в багатьох фруктових слотах, в грі Fruiterra можна зустріти лимони, виноград, полуницю, кавун, апельсин і ще кілька яскравих і соковитих символів.

Бонусна гра апарату Фрутера

Коли три, чотири або п'ять однакових зображень збираються зліва направо в межах однієї активної лінії, гравцеві нараховується виграш. Він визначається як добуток суми ставки і коефіцієнта склалася комбінації.

Wild-символ в ігровому апараті Фрутера не оплачується сам по собі, зате приносить користь, коли замінює інші картинки і становить виграшні ланцюжка. Дикий символ може замінити будь-який інший, за винятком символу розкиду. Scatter враховується в будь-якому положенні на екрані незалежно від наявних ліній.

Символ розкиду здатний приносити бонусні безкоштовні обертання. Кількість фріспінов залежить від того, скільки scatter-символів виявилося на ігровому екрані.

Ігровий апарат Fruiterra тільки умовно можна віднести до класики жанру, адже в грі реалізовані нестандартні правила нарахування виплат, присутній незвичне розподіл символів по сітці. Фруктовий слот Fruiterra однозначно вартий уваги, якими б не були переваги гравця.

Last Updated: 3 cічня, 2019
Оцініть ігровий автомат Fruiterra
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 58 голосів, середнє: 4,38 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruiterra
платформа:
Booongo
WILD символ:
є
Кількість ліній:
25
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
3
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.25 / 125
Макс. коефіцієнт:
2
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruiterra
Інтерфейс ігрового автомата Fruiterra Символи ігрового слота Fruiterra Бонусна гра ігрового апарату Fruiterra
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Fruiterra
Символ Fruiterra - 7 х3 2

7

Символ Fruiterra - Дзвіночок х3 1

дзвіночок

Символ Fruiterra - Кавун х3 0.8

кавун

Символ Fruiterra - Лимон х3 0.6

лимон

Символ Fruiterra - Слива х3 0.4

Слива

Символ Fruiterra - Вишня х3 0.2

вишня

Символ Fruiterra - Абрикос х3 0.2

абрикос

Символ Fruiterra - Виноград х3 0.12

Виноград

Символ Fruiterra - Полуниця х3 0.12

Полуниця