РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Gods Temple Deluxe / Храм Богів Делюкс

Ігровий автомат God's Temple Deluxe

Ігровий автомат God's Temple Deluxe створений спеціально для всіх шанувальників азартних ігор, які з задоволенням занурюються в світ Стародавнього Єгипту. Дана модель ігрового автомата повністю занурює гравців в таємничу атмосферу, яка створюється завдяки грамотно виконаному і продуманому дизайну слота, а також легкому музичному супроводу.

Сяючі елементи додають таємничості ігровому автомату, тому гравці прагнуть відразу ж його розкрутити, щоб побачити всі його особливості!

Безкоштовна гра на автоматі God's Temple Deluxe

Ігровий автомат звертає на себе увагу вже з першого погляду, так як він має незвичну будову. Тут присутній 6 котушок з різним набором осередків. Найдовша котушка складається з семи символів, а найменша всього з двох. Зліва в нижній частині екрана гравці зможуть побачити спеціальне віконце, в якому за підсумками обертань накопичуються результати ігрових комбінацій. При досягненні поставленої мети користувачі отримують додаткові 10 обертань, які будуть проводитися за рахунок закладу.

У слоті присутній 64 ігрові лінії, збір символів за якими здійснюється в напрямку зліва направо. Картинки на барабанах можуть становити відразу кілька ідентичних ланцюжків, і в цьому випадку гравці зможуть підсумувати виграш по ним. У зворотному випадку при випаданні різних ігрових комбінацій гравці зможуть отримати виплату тільки за підсумками найбільш високооплачуваною і дорогий ланцюжка. Кількість ліній не змінюється, але гравці роблять ставки на один раунд, а не кількість ліній.

Символи слота God's Temple Deluxe

Картинки на барабанах є зображенням різних єгипетських символів, а також карткових номіналів. Для збору оплачуваних ланцюжків відвідувачам необхідно зібрати не менше трьох ідентичних картинок.

Спеціальні символи
До числа спеціальних картинок відноситься Wild символ, який може замінити всіх картинки на барабанах, за винятком Скаттер. Wild з'являється на всіх барабанах, що збільшує ймовірність випадання виграшних комбінацій.

Скаттер символ - символ розкиду випадає на всіх барабанах, крім першого. Щоб отримати безкоштовні обертання, гравцям потрібно зібрати не менше трьох однакових картинок. Чим більше символів розкиду зібрано, тим вище кількість фріспінов.

Додатковий раунд з фріспінамі

Безкоштовні обертання гравці отримують в тому випадку, якщо на барабанах з'явилися спеціальні картинки. Після запуску фріспінов повторне випадання спеціальних символів, що приносять безкоштовні обертання, виключається. Щоб знову активувати безкоштовні обертання, гравцям потрібно внести додаткові кошти.

Екстра безкоштовні обертання
Даний тип фріспінов нараховується гравцям в тому випадку, коли на лічильнику накопичиться певна кількість зібраних символів. При цьому правила розіграшу фріспінов повністю ідентичні звичайним безкоштовним обертанням.

Ігровий автомат God's Temple Deluxe - це справжні пригоди, які є не тільки цікавими і захоплюючими, але і досить прибутковими, і для цього тут є чимало умов!

Last Updated: 16 грудень, 2018
Оцініть ігровий автомат Gods Temple Deluxe
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 4,50 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gods Temple Deluxe
платформа:
Booongo
WILD символ:
є
Кількість ліній:
64
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
6
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.2 / 60
Макс. коефіцієнт:
25
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Gods Temple Deluxe
Інтерфейс ігрового автомата Gods Temple Deluxe Символи ігрового слота Gods Temple Deluxe Бонусна гра ігрового апарату Gods Temple Deluxe
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gods Temple Deluxe
Символ Gods Temple Deluxe - Скарабей х3
х4
х5
x6
0.25
0.75
5
15

скарабей

Символ Gods Temple Deluxe - Хрест х3
х4
х5
x6
0.2
0.6
4
10

хрест

Символ Gods Temple Deluxe - Камінь х3
х4
х5
x6
0.15
0.5
3
7.5

камінь

Символ Gods Temple Deluxe - Око Ра х3
х4
х5
x6
0.15
0.3
2.5
5

око Ра

Символ Gods Temple Deluxe - Картковий туз х3
х4
х5
x6
0.1
0.25
1
3.5

картковий туз

Символ Gods Temple Deluxe - Картковий король х3
х4
х5
x6
0.1
0.25
0.75
3

картковий король

Символ Gods Temple Deluxe - Карткова дама х3
х4
х5
x6
0.05
0.15
0.5
2.5

карткова дама

Символ Gods Temple Deluxe - Картковий валет х3
х4
х5
x6
0.05
0.15
0.35
2

картковий валет

Символ Gods Temple Deluxe - Ра (Wild) х3
х4
х5
x6
5
7.5
17.5
25

Ра (Wild)

Символ Gods Temple Deluxe - Сфінкс (Scatter) х3
х4
х5
6FS
8FS
12FS

Сфінкс (Scatter)