РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Gods Temple / Храм Богів

Ігровий автомат God's Temple

Існує безліч ігрових автоматів, присвячених історії Стародавнього Єгипту. Розробники з компанії Boongo вирішили урізноманітнити ігрові зали онлайн-казино і випустили слот-автомат God's Temple. Апарат отримав унікальний дизайн і оригінальну систему бонусів. Ця ігрова модель точно заслуговує докладного розгляду.

Безкоштовна гра на автоматі God's Temple

Гра на слоті God's Temple проходить на шести барабанах. Кількість символів в шпальтах відрізняється. У першому - все дві картинки, у другому - три, в третьому - чотири і т.д. Всього на ігровому екрані поміщається 27 тематичних символів.

Ліній в онлайн-слоті God's Temple ще більше - цілих 64. Цікаво, що всі лінії за замовчуванням активні, і гравець не може змінювати кількість задіяних смуг. Мінімальна ставка на одне обертання становить всього 0.2 долара, максимальна - 100. Ставки можна змінювати з кроком в 20 центів.

У грі Храм Бога доступні кілька символів, серед яких звичайні зображення, а також спеціальні картинки з особливими функціями, наприклад, джокери та Скаттер. Передбачені безкоштовні обертання (фріспіни), якими нагороджуються активні гравці, регулярно роблять ставки на апараті God's Temple. Традиційно виграшні комбінації збираються тільки на активних лініях і складаються мінімум з трьох однакових картинок. Ланцюжки повинні обов'язково стартувати з лівого крайнього барабана.

У таблиці виплат симулятора можна дізнатися, які коефіцієнти закріплені за кожною з комбінацій. Виграш розраховується стандартним чином - шляхом множення коефіцієнта комбінації на суму ставки. Якщо в одному ігровому раунді випадає кілька виграшних комбінацій, виплати підсумовуються. Для управління ігровим процесом використовуються звичні клавіші «Bet», «Max Bet», «Balance» та ін. При бажанні гравець може запустити режим автоматичного гри з фіксованою сумою ставки.

Символи та бонусні раунди Храм Богів

На барабанах слота God's Temple можна зустріти як карткові номінали, так і спеціальні тематичні позначення, так чи інакше пов'язані з Єгиптом. Виграші приносять око Ра, скарабеї, священні хрести і піраміди. Наступні символи мають особливе значення:

Осіріс - wild-символ, який при необхідності може заміняти собою інші картинки і створювати виграшні комбінації там, де їх не повинно бути за загальними правилами гри.

Анубіс - scatter-символ, який не підлягає оплаті, зате нагороджує гравця безкоштовними обертаннями.

Бонусний раунд під назвою Achievements пропонує користувачеві досягти поставлених цілей, наприклад, виграти кілька обертань поспіль або зібрати певну комбінацію. За виконання поставлених завдань гравцеві покладаються фріспіни. Ризик-гри на подвоєння рахунку розробники слота не передбачили.

Безкоштовний ігровий автомат God's Temple можна вважати вдалим вибором як для початківців гравців, так і для досвідчених професіоналів. Новачки по достоїнству оцінять можливість грати в демонстраційному режимі без поповнення рахунку, а майстри будуть приємно здивовані незвичайним інтерфейсом і великими платежами.

Last Updated: 18 грудень, 2018
Оцініть ігровий автомат Gods Temple
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 4,50 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gods Temple
платформа:
Booongo
WILD символ:
є
Кількість ліній:
64
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
6
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.2 / 100
Макс. коефіцієнт:
25
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Gods Temple
Інтерфейс ігрового автомата Gods Temple Символи ігрового слота Gods Temple Бонусна гра ігрового апарату Gods Temple
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gods Temple
Символ Gods Temple - Осіріс (Wild) х3
х4
х5
6
5
7.5
17.5
25

Осіріс (Wild)

Символ Gods Temple - Анубіс (Scatter) х3
х4
х5
6FS
8FS
12FS

Анубіс (Scatter)

Символ Gods Temple - Скарабей х3
х4
х5
x6
0.25
0.75
5
15

скарабей

Символ Gods Temple - Хрест х3
х4
х5
x6
0.2
0.6
4
10

хрест

Символ Gods Temple - Золото х3
х4
х5
x6
0.15
0.5
3
7.5

золото

Символ Gods Temple - Око Ра х3
х4
х5
x6
0.15
0.3
2.5
5

око Ра

Символ Gods Temple - Картковий туз х3
х4
х5
x6
0.1
0.25
1
3.5

картковий туз

Символ Gods Temple - Картковий король х3
х4
х5
x6
0.1
0.25
0.75
3

картковий король

Символ Gods Temple - Карткова дама х3
х4
х5
x6
0.05
0.2
0.5
2.5

карткова дама

Символ Gods Temple - Картковий валет х3
х4
х5
x6
0.05
0.2
0.4
2

картковий валет