РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Happy Chinese New Year / Китайський Новий Рік

Ігровий автомат Happy Chinese New Year

Випущений в 2017 році, ігровий слот-автомат Happy Chinese New Year присвячений популярній темі новорічних свят. Розробники пропонують з головою зануритися в зимову атмосферу і постаратися поліпшити своє фінансове становище напередодні головного свята всього року.

Симулятор Happy Chinese New Year пропонує зіграти на п'яти барабанах і двадцяти лініях, які постійно активні. Мінімальна ставка на одну лінію становить всього 0.01 кредит, максимальна - 5 кредитів. Таким чином, за один оберт можна поставити до 100 кредитів.

Безкоштовна гра на автоматі Happy Chinese New Year

Символи в ігровій сітці розташовані за схемою 5х3. Так як безкоштовний ігровий автомат Happy Chinese New Year підтримує технологію HTML, гру можна запустити прямо в браузері, без скачування спеціальний додатковий софт в пам'ять комп'ютера.

Грати безкоштовно онлайн і без реєстрації можна в демо-версії слота Китайський Новий Рік, де вся гра проводиться на віртуальні кредити, які можна отримати від онлайн-казино. І нехай в демонстраційному режимі не можна виграти реальні гроші, ця опція буде точно корисна для гравців, які прагнуть краще пізнати всі особливості і тонкощі ігрового процесу. Уже після проходження тренувального режиму можна сміливо внести перший депозит і почати гру на реальні гроші з висновком.

Символи та виплати ігрового автомата Happy Chinese New Year

В ігровому слоті знайшлося місце як тематичним символам, так і стандартним картковим картинкам. Останні цінуються найменше, але частіше зустрічаються на лініях. До числа тематичних слотів відносяться феєрверки, китайські монети, полотна з ієрогліфами ще кілька символів, нерозривно пов'язаних з китайською культурою. Детальна інформація про піктограмах, а також таблиця з мультиплікаторами, міститься в розділі «Info» ігрового автомата.

Дикий символ представлений у вигляді картинки з логотипом Wild. Це позначення здатне замінювати собою інші символи, щоб складати якомога більше виграшних комбінацій. Два wild-символу, які одночасно випали на другому і четвертому барабанах, запускають фріспіни - безкоштовні обертання, що дозволяють гравцеві отримати додатковий прибуток, не ризикуючи при цьому власними грошима.

Бонусна гра апарату Китайський Новий Рік

Коли в так званих портальних осередках з'являються два зображення птахів, активується бонусний раунд. В рамках цієї гри користувач повинен наосліп відкрити кілька картинок. Залежно від того, що ховається за ними, буде визначено розмір виграшу.

Східна тематика відмінно розкриті на лініях і барабанах слот-машини Happy Chinese New Year. Китайський новий рік - це один з найважливіших свят в культурі країни, тому він не може не привертати уваги.

На новий рік в Китаї прийнято дарувати гідні і корисні подарунки, і Boongo повністю відповідає цій традиції. Граючи на слоті Happy Chinese New Year, гравець може отримати солідний виграш при мінімальних ризиках.

Last Updated: 4 cічня, 2019
Оцініть ігровий автомат Happy Chinese New Year
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 4,25 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Happy Chinese New Year
платформа:
Booongo
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.3 / 75
Макс. коефіцієнт:
1500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Happy Chinese New Year
Інтерфейс ігрового автомата Happy Chinese New Year Символи ігрового слота Happy Chinese New Year Бонусна гра ігрового апарату Happy Chinese New Year
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Happy Chinese New Year
Символ Happy Chinese New Year - Півень x3
x4
x5
70
300
1500

півень

Символ Happy Chinese New Year - Календар x3
x4
x5
60
250
1000

Календар

Символ Happy Chinese New Year - Ракета x3
x4
x5
50
200
750

ракета

Символ Happy Chinese New Year - Петарди x3
x4
x5
30
100
500

петарди

Символ Happy Chinese New Year - Монети x3
x4
x5
15
50
250

монети

Символ Happy Chinese New Year - Картковий туз x3
x4
x5
10
30
100

картковий туз

Символ Happy Chinese New Year - Картковий король x3
x4
x5
10
25
75

картковий король

Символ Happy Chinese New Year - Карткова дама x3
x4
x5
5
20
50

карткова дама

Символ Happy Chinese New Year - Картковий валет x3
x4
x5
5
15
25

картковий валет

Символ Happy Chinese New Year - Карткова 10 x3
x4
x5
5
10
20

карткова 10

Символ Happy Chinese New Year - Wild

Wild