РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Hells Band / Банда з Ада

Ігровий автомат Hell`s Band

Є думка, що рок-музику пише сам диявол. Навряд чи розробники з команди Boongo зможуть напевно довести цю теорію. Зате вони представили публіці незвичайний слот-автомат Hell`s Band, головними героями якого є музиканти, які грають для жителів пекла.

Ну а під час бонусної гри головним героям підспівує сам диявол. Страшно? Цікаво? Тоді вперед, з головою в по-пекельно цікавий і прибутковий ігровий автомат Група з Ада!

Безкоштовна гра на автоматі Hell`s Band

Ігровий апарат Hell`s Band пропонує зіграти на п'яти лініях і двадцяти лініях, які завжди активні незалежно від бажання гравця. На кожну з ліній допускаються однакові між собою ставки. Мінімально можлива ставка становить всього двадцять кредитів на одне обертання, максимальна - сто грошових одиниць. Крім традиційних символів, в грі Hell`s Band є Wild і Scatter, а також тематичний бонусний раунд, фріспіни і призова гра.

Основні символи створюють виграшні комбінації, коли збираються в межах активної лінії в кількості не менше трьох штук. Комбінації формуються тільки зліва направо, але не в зворотному порядку. Виплата традиційно залежить від двох параметрів - суми ставки на лінію і коефіцієнта зіграла комбінації.

Основні символи ігрового автомата Hell`s Band

На барабанах симулятора зустрічаються не тільки тематично символи, а й карткові. Останні дуже незвично стилізовані і виконані у вигляді палаючих картинок. До числа тематичних зображень можна віднести кістяні пальці, рок-зірок з пекельної групи і промені, блискучі з-під могильного каменю.

Цікава особливість ігрового автомата Hell`s Band полягає в тому, що в даній грі спеціальні символи регулярно змінюються, відображаючись по обидві сторони від барабанів при кожному запуску барабанів. Функції спеціальних символів багато в чому традиційні.

Wild-символ замінює собою інші картинки і створює виграшні комбінації там, де їх не повинно бути. Scatter дає гравцеві право на кілька безкоштовних обертань, а кількість фріспінов залежить від кількості символів розкиду. До слова, цей символ ніяк не прив'язаний до ліній і приносить користь в будь-якому положенні на ігровому екрані.

Бонусна гра на апараті Група з Ада

Гравцям пропонується три бонусних раунду, кожен зі своїми правилами і виграшами:

Підводячи підсумок, можна сказати, що безкоштовний онлайн симулятор Hell`s Band відмінно підійде не тільки шанувальникам року, але і всім гравцям, які прагнуть отримати від казино не тільки приємні емоції, але і солідний прибуток. Рівень дисперсії слота Hell`s Band нижче середнього, а теоретичний повернення депозитів досить хороший для того, щоб розраховувати на пристойний виграш.

Last Updated: 2 cічня, 2019
Оцініть ігровий автомат Hells Band
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 4,25 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Hells Band
платформа:
Booongo
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.2 / 100
Макс. коефіцієнт:
1000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Hells Band
Інтерфейс ігрового автомата Hells Band Символи ігрового слота Hells Band Бонусна гра ігрового апарату Hells Band
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Hells Band
Символ Hells Band - Могила х3
x5
x5
15
35
150

могила

Символ Hells Band - Рука х3
x5
x5
20
50
200

рука

Символ Hells Band - Дівчина х3
x5
x5
25
70
250

дівчина

Символ Hells Band - Гітарист х3
x5
x5
30
100
400

гітарист

Символ Hells Band - Вокаліст x2
х3
x5
x5
10
35
150
1000

вокаліст

Символ Hells Band - Картковий туз х3
x5
x5
10
25
100

картковий туз

Символ Hells Band - Картковий король х3
x5
x5
7
20
60

картковий король

Символ Hells Band - Карткова дама х3
x5
x5
5
20
40

карткова дама

Символ Hells Band - Картковий валет х3
x5
x5
4
15
25

картковий валет

Символ Hells Band - Карткова 10 х3
x5
x5
2
10
20

карткова 10