РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Patricks Pub / Патрік Паб

Ігровий автомат Patricks Pub

Ігровий автомат Patrick's Pub є вельми привабливою розробкою виробника ігрового софта Booongo. Тематика даної моделі присвячена тим, хто вважає за краще розслабитися в приємній атмосфері, і отримати насолоду від бокалу - іншим пивного або міцного напою.

Клуб Патрика чекає кожного, і тому гравці із задоволенням приймають його пропозицію. Якщо ви до цих пір роздумуєте, вам потрібно якомога швидше активувати даний слот, щоб переконатися в його щедрості і особливої ​​захопливості ігрового процесу.

Безкоштовна гра на автоматі Патрік Паб

При запуску відео слота Патрік Паб гравці можуть побачити барну стійку, на тлі якої розташовано п'ять котушок ігрового поля. Всі символи, присутні тут, підкреслюють тематику слота. На барабанах збираються символи з ланцюжків, які підлягають оплаті. Ознайомитися з коефіцієнтами множення можна в спеціальній таблиці. Збір комбінації здійснюється в напрямку зліва направо по всім 20 зафіксованим лініях.

Оплачується завжди тільки та комбінація, яка виявляється найдорожчою за вартістю. Якщо відвідувачам випадає дві абсолютно ідентичні ланцюжка, тоді виплати по ним підсумовуються.

Символи слота Patrick's Pub

Серед картинок на барабанах гравці можуть побачити зелений капелюх, курильну трубку, листочки конюшини, і пінний напій в діжці. І звичайно ж не обійшлося без номіналом гральних карт. Щоб отримати оплачувану ланцюжок, гравці повинні зібрати не менше трьох однакових картинок на одній з ліній.

Спеціальні символи слота
До спеціальних картинках відносять зображення самого Патріка, яке є scatter символом. Три і більше таких картинки приносять гравцям 10 фріспінов, при цьому вони можуть з'являтися тільки на другому, третьому і четвертому барабанах.

Дикий Wild символ - це зображення горщика з монетами. Він замінює будь-яку картинку на барабанах за винятком scatter, при цьому якщо він випадає на першому або останньому барабані, він активує повторні обертання. Крім цього, він є досить високим множником.

Особливості бонусних функцій слота Patrick's Pub

Випали Скаттер можна активувати відразу ж. При цьому повторне випадання даного символу не відбувається. Також Скаттер зараховуються в спеціальному віконці у верхньому правому куті. Як тільки гравці зберуть їх, на барабанах запуститься 10 фріспінов.

Що стосується повторних обертань, то вони активуються в тому випадку, якщо wild виявиться на першому або п'ятому барабані. При цьому дикі символи будуть просуватися в особливому напрямі на котушках, що приносить гравцям додаткові переваги.

Ігровий автомат Патрік Паб - це неймовірна пригода і найкраща можливість розслабитися, і отримати гідні виплати. Якщо ви все ще сумніваєтеся, швидше за активуйте барабани слота.

Last Updated: 29 грудень, 2018
Оцініть ігровий автомат Patricks Pub
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 53 голосів, середнє: 3,67 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Patricks Pub
платформа:
Booongo
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.2 / 100
Макс. коефіцієнт:
50
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Patricks Pub
Інтерфейс ігрового автомата Patricks Pub Символи ігрового слота Patricks Pub Бонусна гра ігрового апарату Patricks Pub
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Patricks Pub
Символ Patricks Pub - Горщик (Wild) х3
x4
x5
5
12.5
50

Горщик (Wild)

Символ Patricks Pub - Лепрікон (Scatter)

Лепрікон (Scatter)

Символ Patricks Pub - Башмак х3
x4
x5
3.75
7.5
37.5

черевик

Символ Patricks Pub - Капелюх х3
x4
x5
2.5
5
25

капелюх

Символ Patricks Pub - Трубка х3
x4
x5
1.5
4.5
15

трубка

Символ Patricks Pub - Клевер х3
x4
x5
1.25
3.75
10

Клевер

Символ Patricks Pub - Ель х3
x4
x5
1
2
7.5

Ель

Символ Patricks Pub - Картковий туз х3
x4
x5
0.75
1.5
6.25

картковий туз

Символ Patricks Pub - Картковий король х3
x4
x5
0.5
1.25
5

картковий король

Символ Patricks Pub - Карткова дама х3
x4
x5
0.4
1
4

карткова дама

Символ Patricks Pub - Картковий валет х3
x4
x5
0.35
1
3.75

картковий валет

Символ Patricks Pub - Карткова 10 х3
x4
x5
0.35
0.75
2.5

карткова 10