РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Singles Day / Одиночний день

Ігровий автомат Singles Day

Слот-автомат Singles Day присвячується цікавого свята, який дуже популярний в деяких східних країнах. Це так званий день холостяка, який відзначається щорічно 11 листопада. Дата, до слова, була обрана не випадково, адже в східній культурі одиниця символізує самотню людину, у якого немає пари. Не важливо, чи є у вас друга половинка, головне, що задоволення від гри на слоті Singles Day отримують всі користувачі незалежно від свого сімейного стану.

Безкоштовна гра на автоматі Singles Day

Випущений в 2017 році, ігровий апарат Singles Day пропонує зіграти на п'яти барабанах і п'ятдесяти лініях. Символи на екрані розміщені в сітці 4х5, що явно виділяє даний симулятор серед більшості слотів виробництва Boongo. Мінімальна ставка на одну лінію становить 0.01 кредиту, максимальна не може перевищувати 3 кредиту.

Максимально можливий виграш за одне обертання може досягти фантастичної позначки в 150 000 кредитів. Ігровий автомат Singles Day побудований відповідно до технології HTML, тому без проблем запускається в браузері і не вимагає установки додаткового софта.

Велика частина гральних клубів, які працюють в інтернеті, пропонує своїм користувачам демонстраційний режим слот-автомата, в якому гра ведеться на віртуальні кредити, отримані від адміністрації казино. В такому випадку не потрібно навіть поповнювати ігровий рахунок і реєструватися. Заробити на демо-версії теж не вийде, але замість виграшів можна отримати неоціненний досвід і навички. Словом, тренування точно не буде зайвою перед тим, як відкрити обліковий запис і внести перший депозит.

Основні символи ігрового автомата Singles Day

В якості символів на лініях слот-машини Singles Day виступають невід'ємні атрибути холостяцького життя. Це красуні-дівчата, шикарні прикраси, солодощі та напої. Для створення виграшної комбінації три, чотири або п'ять однакових символів повинні вишикується зліва направо в межах однієї активної лінії. Виплата визначається за двома параметрами - сума ставки і коефіцієнт зіграла комбінації, зазначений у таблиці виплат.

Wild-символ виконаний у вигляді апетитного десерту, який при необхідності стає на місце будь-якого іншого символу і роблять комбінацію виграшною. Дикий символ може з'явитися тільки на другому, третьому і четвертому барабанах. Зате wild-символи здатні розтягуватися на всю довжину барабана, утворюючи ще більше призових ланцюжків. Дикий символ відповідає ще й за нарахування безкоштовних обертань. Коли два або три wild-символу випадають в одній лінії, запускає від 10 до 20 фріспінов з фіксованою ставкою. Під час бонусних обертань діють додаткові множники.

Ігровий автомат Singles Day виділяється незвичайною тематикою і унікальним оформленням. Ця розробка Boongo точно заслуговує на увагу не тільки холостяків, але і всіх любителів азарту, які цінують цікаве і приємне проведення часу, поєднане з можливістю отримання цінних призів.

Last Updated: 4 cічня, 2019
Оцініть ігровий автомат Singles Day
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 57 голосів, середнє: 4,29 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Singles Day
платформа:
Booongo
WILD символ:
є
Кількість ліній:
50
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.5 / 50
Макс. коефіцієнт:
20
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Singles Day
Інтерфейс ігрового автомата Singles Day Символи ігрового слота Singles Day Бонусна гра ігрового апарату Singles Day
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Singles Day
Символ Singles Day - Собачки x2
x3
x4
x5
0.2
0.8
4
20

собачки

Символ Singles Day - Пляшки x2
x3
x4
x5
0.08
0.8
3
10

пляшки

Символ Singles Day - Неон x2
x3
x4
x5
0.08
0.8
3
10

неон

Символ Singles Day - Гроші x3
x4
x5
0.4
2
8

гроші

Символ Singles Day - Пиво x3
x4
x5
0.4
2
8

пиво

Символ Singles Day - Картковий туз x3
x4
x5
0.4
1
8

картковий туз

Символ Singles Day - Картковий король x3
x4
x5
0.4
1
8

картковий король

Символ Singles Day - Карткова дама x3
x4
x5
0.2
0.6
4

карткова дама

Символ Singles Day - Картковий валет x3
x4
x5
0.2
0.6
4

картковий валет

Символ Singles Day - Карткова 10 x3
x4
x5
0.2
0.4
4

карткова 10

Символ Singles Day - Карткова 9 x3
x4
x5
0.2
0.4
4

карткова 9

Символ Singles Day - Wild

Wild

Символ Singles Day - Scatter x3 4

Scatter