РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Supreme Fortune / Вища Фортуна

Ігровий автомат Supreme Fortune

Ігровий автомат Supreme Fortune відмінно підійде всім шанувальникам японської культури, адже дана модель слота від компанії Booongo передає всю природність атмосфери, і дозволяє зловити свою удачу за хвіст. Приємний музичний супровід і відмінна графіка занурюють гравців в неймовірно спокійний стан, а достаток монет на екрані, а також їх частий дзвін піднімає настрій з особливою інтенсивністю!

Безкоштовна гра на автоматі Supreme Fortune

Безкоштовний онлайн автомат Вища Фортуна оснащений п'ятьма барабанами, на яких розміщуються тематичні символи. Для виконання ставок пропонується широкий діапазон, який дозволяє вкладати від 20 центів до 50 доларів на кожній спин. Всього на барабанах присутній 20 ігрових ліній, і їх кількість неможливо змінити, так як вони зафіксовані. Оплаті підлягає та комбінація, яка є найдорожчою.

Якщо так трапиться, що випаде кілька ідентичних комбінацій, тоді вони будуть оплачені сумарно. Зверніть увагу, що всі ланцюжки символів збираються в порядку зліва направо.

До особливостей слота слід віднести спеціальну функцію, яка приносить гравцям 2.500 момент. Для цього їм потрібно зібрати однакові символи на барабанах, які будуть займати все 15 осередків. І така потужна картинка тут збирається досить часто. Ще одна особливість слота полягає в випаданні на п'ятому барабані золотого злитка, який може з'являтися тільки при безкоштовних вирощених. При цьому він приносить гравцям множники і додаткові фріспіни. Гравці можуть спостерігати за наповненням спеціальних осередків у верхній частині екрану над барабанами, де будуть підсумовуватися золоті злитки. В ході гри з безкоштовними обертаннями користувачі можуть отримувати солідні виграші, які легко розбурхають фантазію гравця.

Символи слота Вища Фортуна

На барабанах гравці можуть побачити картинки, які повністю відображають тематику ігрового автомата. Це китайські ліхтарики, черепаха з золотим панциром, червона друк, жаба -талісман, самурай, і зображення карткових символів. Кожен символ оплачується відповідно до того множником, який гравці можуть побачити в спеціальній таблиці виплат. Для отримання виграшних комбінацій користувачам необхідно зібрати не менше 3-х однакових картинок на лінії.

Спеціальні символи ігрового автомата Вища Фортуна

Wild символ - це особливий елемент, на якому зображено напис Wild. Він замінює всі символи на барабанах, і активує досить великі множники.

У слоті присутній і Extra Wild символ. Він може випадати на всіх барабанах крім першої котушки, і замінювати відсутні символи в ланцюжках.

Scatter символ. Разбросовий символ приносить гравцям 10 безкоштовних спинив, але при цьому дана картинка може з'являтися тільки на 1, 3 і 5 котушках. В ході гри на безкоштовні обертання scatter - символи повторно не випадають.

В ігровому автоматі Supreme Fortune передбачено чимало додаткових функцій, але спеціальних призових ігор при цьому тут не спостерігається. Однак їх відсутність ні в якому разі не відбивається на якості ігрового процесу, тому слот користується популярністю і славиться неймовірною щедрістю. Пориньте і ви в світ неймовірних подій і неймовірних емоцій разом з ігровими автоматами від компанії Booongo

Last Updated: 29 грудень, 2018
Оцініть ігровий автомат Supreme Fortune
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 4,50 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Supreme Fortune
платформа:
Booongo
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.2 / 50
Макс. коефіцієнт:
125
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Supreme Fortune
Інтерфейс ігрового автомата Supreme Fortune Символи ігрового слота Supreme Fortune Бонусна гра ігрового апарату Supreme Fortune
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Supreme Fortune
Символ Supreme Fortune - Імператор х3
x4
x5
2.5
12.5
125

імператор

Символ Supreme Fortune - Жаба х3
x4
x5
1
7.5
25

Жаба

Символ Supreme Fortune - Черепаха х3
x4
x5
0.75
5
15

черепаха

Символ Supreme Fortune - Грамота х3
x4
x5
0.75
3
10

грамота

Символ Supreme Fortune - Ліхтарик х3
x4
x5
0.5
2.5
7.5

ліхтарик

Символ Supreme Fortune - Картковий туз х3
x4
x5
0.5
1.25
5

картковий туз

Символ Supreme Fortune - Картковий король х3
x4
x5
0.25
1
4

картковий король

Символ Supreme Fortune - Карткова дама х3
x4
x5
0.25
1
4

карткова дама

Символ Supreme Fortune - Картковий валет х3
x4
x5
0.15
0.75
3

картковий валет

Символ Supreme Fortune - Карткова 10 х3
x4
x5
0.15
0.75
3

карткова 10

Символ Supreme Fortune - Wild х3
x4
x5
2.5
12.5
125

Wild

Символ Supreme Fortune - Scatter

Scatter