РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Wild 888 / Дикі 8

Ігровий автомат Wild 888

Ігровий автомат Wild 888 - це особлива модель, яка привертає увагу кожного користувача вже тільки одним своїм назвою. Всі прекрасно знають, що Wild символ це дикий символ, який володіє особливими функціями. Крім того, що він замінює будь-які елементи на барабанах, він завжди ще й по-особливому високо оплачується.

І звичайно ж, кожен шанувальник азартних ігор, який мріє зірвати великий куш, прагне познайомиться з цим ігровим автоматом. Якими особливостями володіє даний відео-слот?

Безкоштовна гра на автоматі Wild 888

Безкоштовний ігровий автомат Дикі 8 виготовлений компанією Booongo, при цьому він має максимально просте оформлення, адже тут присутні всього-на-всього три котушки і вельми обмежений набір ігрових символів, які можна відразу ж побачити в лівій частині екрана. Дизайн слота продуманий таким чином, щоб гравці відразу ж могли оцінити всю інформацію, яка його характеризує. У цьому гравцям допомагає то саме віконце з лівого боку, в якому перераховуються не тільки символи, а й їх вартість.

Діапазон ставок варіюється в межах від 5 центів до 25 доларів. Гравці роблять ставки на кожне обертання, так як кількість ліній для збору комбінацій зберігають свої незмінні позиції. В ігровому автоматі є досить високий поворотний відсоток, у чому відвідувачі можуть переконатися особисто, виконуючи свої ставки. Коефіцієнти виплат тут досить високі, а з огляду на, що розмір вкладень не дуже великий, можна з упевненістю говорити про те, що даний слот неймовірно вигідний. А якщо відвідувачам вдасться зібрати ланцюжок з диких символів, то вони зможуть стати володарями найвищих сум.

Символи ігрового автомата Wild 888

На барабанах відвідувачі зможуть побачити зображення різних китайських монет, китайських ліхтариків, і золотих злитків. Виграшні комбінації по кожній з них формуються в обох положеннях.

Що стосується спеціальних символів, то тут є тільки wild - символ. Він має досить високою вартістю, і з легкістю замінює будь-які символи на барабанах. Після збору виграшних комбінацій грошові суми відразу ж виявляються на рахунку гравця, так як ризикований раунд на подвоєння відсутня.

Дана модель ігрового автомата є особливо прибуткова з тієї причини, що кількість символів і барабанів обмежена. При таких розкладах зібрати виграшну комбінацію не так вже й складно. Саме тому відвідувачі можуть спостерігати за швидким збором виграшних комбінацій, і дізнатися, як часто звучать монети, який падає на рахунку гравців!

Оцінити простоту і дохідної слота гравці можуть в безкоштовній демонстраційній версії, в якій їм не потрібно вкладати власні кошти. Досвід, якого вдається досягти при використанні даної версії, допоможе зробити ставки на реальні гроші з максимальною ефективністю!

Last Updated: 29 грудень, 2018
Оцініть ігровий автомат Wild 888
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 55 голосів, середнє: 3,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Wild 888
платформа:
Booongo
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
5
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
3
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
0.05 / 25
Макс. коефіцієнт:
4000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Wild 888
Інтерфейс ігрового автомата Wild 888 Символи ігрового слота Wild 888 Бонусна гра ігрового апарату Wild 888
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Wild 888
Символ Wild 888 - Монета х3 15

монета

Символ Wild 888 - Ліхтар х3 10

ліхтар

Символ Wild 888 - Дві монети х3 25

дві монети

Символ Wild 888 - Три монети х3 50

три монети

Символ Wild 888 - Гаманець х3 50

гаманець

Символ Wild 888 - 8 х3
x6
x9
1000
2000
3000

8