РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Action Money / Гроші

Ігровий автомат Action Money

Ігровий автомат Action Money подарує кожному гравцеві шанс на набуття солідного прибутку і неймовірно позитивних емоцій. Кожна деталь даного безкоштовного апарату підкреслює вбрання тематичне спрямування, тому на барабанах гравці зможуть побачити розкішний офіс, кредитні карти, блискучий лімузин і численних офісних працівників. Всі присутні символи відображають певний ступінь достатку, причому стати по-справжньому багатим в даному випадку можуть абсолютно всі!

Особливості ігрового автомата Action Money

Основний ігровий процес розгортається на 5-ти барабанах, які вміщають ігрові символи по 5 штук в три ряди. Кожна картинка має свою цінність, тому при зборі успішних ланцюжків в кількості від 3 до 5 штук гравці можуть отримати непогані виграші. Деякі символи можуть збираються в міні ланцюжка з двох однакових картинок, але оплачуються вони не надто високо.

Всі успішні комбінації збираються на 25 активних лініях, які спеціально виділені на барабанах. При необхідності користувачі можуть зменшувати цю кількість до 15, 10, 5, або 1 смуги. Однак не варто занадто кардинально змінювати вихідне кількість ліній, так як шанси на виграш в цьому випадку будуть значно скорочені. Розмір ставок варіюється в межах від 20 до 400 монет. Для управління ігровим автоматом є спеціальні кнопки в бічній і нижній частині. Також присутній панель, яка демонструє розмір ставок і кількість обраних ліній. Ще одне спеціальне віконце виділено для того, щоб гравець бачив, скільки грошей залишилося у нього в банку.

Ігрові символи слота Action Money

Серед звичайних базових символів користувачі зможуть побачити біляву красуню, охоронця, лімузин, офісна будівля, мішки з грошима, кредитні карти, банкноти. Всі ці картинки множать ставку гравця, але найбільш очікуваними символами є ті картинки, які володіють спеціальними можливостями.

Спеціальні символи слота:
- Дикий Wild символ. Це картинка з портретом заможного чоловіка з сигарою в зубах. 5 таких картинок примножать ставку гравця в 20000 разів. Даний символ замінює всі базові картинки, за винятком 2-х видів Скаттер - символів.

- символ розкиду. В даному випадку присутній два види диких символів. Перший з них - це цінний папір, на якій навіть є напис Scatter. Вона з'являється на всіх 5 барабанах, тому володіє різними розмірами множників. Другий вид scatter символу - це зображення банку, але він з'являється тільки на 3, 4 і 5-м барабані. Відповідно, свої символи він не збирає, зате він може активувати додаткові фріспіни з високими множителями.

Джек-поти апарату Гроші

В даному ігровому автоматі є 4 види джек-потів, сума яких зростає постійно. Кожен з них закріплений за певний карткової мастю, і при активації призовий гри користувачам доведеться боротися за представлені виграші. Щоб запустити призову гру, потрібно дочекатися випадання особливо секретних комбінацій. В ході самої гри користувачеві належить вибирати з перевернутих карт всього 3, і вони повинні виявитися однаковою масті. Виграшна сума буде дорівнює тій масті, яку гравець зможе зібрати.

Ризик-гра

Для кожного бажаючого подвоїти свою ставку пропонується спеціальна ризик-гра, яка активується після випадання будь-якої успішної ланцюжка. Тут гравцям належить вгадувати колір карткової масті, і якщо їм вдасться це зробити, то отриманий виграш буде помножений в 2 рази. Але будьте уважні, так як в зворотному випадку ви втратите абсолютно все.

Last Updated: 19 июля, 2018
Оцініть ігровий автомат Action Money
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 525 голосів, середнє: 4,20 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Action Money
платформа:
EGT
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/20
Макс. коефіцієнт:
12000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Action Money
Інтерфейс ігрового автомата Action Money Символи ігрового слота Action Money Бонусна гра ігрового апарату Action Money
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Action Money
Символ Action Money - Бухгалтер x2
х3
х4
х5
2
20
100
1000

Бухгалтер

Символ Action Money - Банкір (Wild) x2
х3
х4
х5
10
100
2000
10000

Банкір (Wild)

Символ Action Money - Дівчина x2
х3
х4
х5
2
20
100
1000

дівчина

Символ Action Money - Охоронець х3
х4
х5
10
50
200

охоронець

Символ Action Money - Авто х3
х4
х5
10
50
200

авто

Символ Action Money - Офіс х3
х4
х5
10
50
200

офіс

Символ Action Money - Scatter х3
х4
х5
40
320
12000

Scatter

Символ Action Money - Кредитка х3
х4
х5
5
20
100

кредитка

Символ Action Money - Мішок х3
х4
х5
5
20
100

мішок

Символ Action Money - Долари х3
х4
х5
5
20
100

долари

Символ Action Money - Банк (Bonus)

Банк (Bonus)