РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Age of Troy / Час Трої

Ігровий автомат Age of Troy

Основний сюжет даного слота присвячений стародавній Троє, тому його сюжет виявиться особливо затребуваним для гравців, що віддають перевагу історичні слоти. Ігровий автомат оформлений в жовтих тонах, а всі елементи на барабанах, і які беруть участь в дизайнерському оформленні підкреслюють неймовірну сонячність даного слота.

Якщо ви хочете стати свідком тих подій, якими жила давня Троя, вам потрібно зробити швидше вставки в даному ігровому апараті.

Безкоштовна гра на автоматі Age of Troy

Основне ігрове поле онлайн апарату Age of Troy є структурою з п'ятьма барабанами, і розміщенням на них 27 активних ліній для збору успішних комбінацій. При необхідності користувачі можуть скорочувати дане число до 15, 10, 5, або 1-й лінії. Очікуваний відсоток виплат в даному слоті 96%. Гравці зможуть побачити кнопки, на яких є цифри, що відповідають розміру ставок на кожну з ліній. Таким чином Вам слід бути готовими робити ставки в діапазоні від 20 до 400 кредитів.

Символи на барабанах передають деякий нагадування про Троянській війні. Саме тому тут зустрічаються такі картинки: шолом воїна, грецький корабель, красива грецька дівчина, такий же потужний Афінський красень, а також амфори з монетами, і набір карткових символів.

Перераховані сімволі є базовими для даного слота. Однак на барабанах присутні і спеціальні символи, до яких відносяться:

Wild символ. Його роль виконує картинка з зображенням троянського коня. Він легко замінить відсутні картинки в оплачуваній ланцюжку, але при цьому він не збирає оплачувані комбінації зі своїх картинок. Замінити він може будь-яку картинку крім символу розкиду.

Scatter - символ. Символ розкиду визнається виграшним, перебуваючи на будь-якій позиції на екрані. Гравці можуть отримати безкоштовні обертання за умови випадання не менше 3-х однакових картинок з символом розкиду. Після цього стартує призова гра з 12-ю безкоштовними обертаннями. Мультиплікатор в даному випадку залишається колишнім, але гравці при цьому не поповнюють баланс, і не витрачають гроші з депозиту. При вдалому розкручуванні барабанів можуть випасти повторні Скаттер-символи з активацією додаткових фріспінов.

Ризик-гра апарату Час Трої

Будь-виграш гравці можуть подвоїти, якщо вони скористаються спеціальний пристрій, який активує додаткову бонусну гру апарату Час Трої. В окремому вікні доведеться вгадувати колір карти, яка буде обрана віртуальним дилерам. Якщо колір карти буде вгаданий вірно, Ви сможетк подвоїти свій виграш. У зворотному випадку отриманий приз залишається в казино.

В ігровому автоматі Час Трої діє 4 види джек-поту, кожен з яких закріплений за певною карткової мастю. Сума головного виграшу зростає постійно, що особливо підігріває інтерес гравців, які женуться за великими виплатами.

Запускаються ігри з розіграшем джек-поту в випадковому порядку. В окремому вікні користувачі зможуть побачити 12 карт, з яких їм належить вибрати три штуки, і вони повинні бути обов'язково однієї масті. Тільки в цьому випадку гравець забирає суму, яка відповідають випала масті.

Безкоштовний ігровий автомат Age of Troy дозволяє провести час з максимальним успіхом і непоганими перевагами. Інтерфейс слота зрозумілий, їм дуже зручно користуватися, а ігровий процес приносить тільки позитивні емоції!

Last Updated 2 липня, 2018
Оцініть ігровий автомат Age of Troy
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 523 голосів, середнє: 4,70 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Age of Troy
платформа:
EGT
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/20
Макс. коефіцієнт:
1000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Age of Troy
Інтерфейс ігрового автомата Age of Troy Символи ігрового слота Age of Troy Бонусна гра ігрового апарату Age of Troy
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Age of Troy
Символ Age of Troy - Воїн х2
х3
х4
х5
10
50
200
1000

воїн

Символ Age of Troy - Дівчина х3
х4
х5
50
150
500

дівчина

Символ Age of Troy - Галера х3
х4
х5
20
100
400

Галера

Символ Age of Troy - Шолом х3
х4
х5
20
100
400

шолом

Символ Age of Troy - Амфора х3
х4
х5
10
50
200

Амфора

Символ Age of Troy - Ріг x3
х4
х5
10
50
200

Ріг

Символ Age of Troy - Картковий туз х3
х4
х5
5
20
100

картковий туз

Символ Age of Troy - Картковий король х3
х4
х5
5
20
100

картковий король

Символ Age of Troy - Карткова дама х3
х4
х5
5
20
100

карткова дама

Символ Age of Troy - Троянський кінь (Wild)

Троянський кінь (Wild)

Символ Age of Troy - Амфітеатр (Scatter)

Амфітеатр (Scatter)