РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Aloha Party / Алоха Паті

Ігровий автомат Aloha Party

Ігровий автомат Aloha Party - це справжнісіньке чарівність Гавайських островів, і у кожного гравця є відмінний шанс для того, щоб зробити повне занурення в цю атмосферу. Уявіть, що ви опинилися у відпустці, і вас чекають попереду найяскравіші враження і емоції! Ви готові до пригод?

Розробником слота є болгарська компанія EGT, що відрізняється хорошою репутацією. Онлайн автоматам від даного розробника довіряють багато гравців, тому і ви можете стати одним із щасливчиків, почавши грати в слот Aloha Party абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Безкоштовна гра на автоматі Aloha Party

Вибравши даний слот в каталозі віртуального казино, користувачі зможуть побачити 5 барабанів, на яких розміщуються привабливі символи, що відображають тематику слота. Варіантів для виграшу тут неймовірна кількість, адже для збору виграшних ланцюжків тут присутній цілих 1024 способу! Звичайно, гравці можуть скоротити цю кількість до 256, 64, 16 або 4 способів. Все залежить від бажання гравця і можливостей користувача.

Розміри ставок можуть бути різними, гравцям пропонується робити вкладення в межах від 40 до 800 кредитів, для чого присутні спеціальні кнопки на нижній опціонної панелі. За кожною кнопкою закріплена сума ставки.

Основне ігрове поле розташовується на приємному тлі океанських вод і піщаних берегів, і саме ці чудові умови створюють неперевершене враження від ігрового процесу!

На барабанах гравці зустрінуть:

Спеціальні символи слота Алоха Паті:

Wild - символ. Картинка з увлекшимся серфінгістів, який піднімається на хвилі, стоячи на дошці. Такий символ може з'явитися тільки на 2-м і 4-м барабанах, тому ланцюжка він не збирає. Зате з його допомогою складаються інші комбінації, так як він замінює собою будь-які базові картинки.

Scatter - символ. Він зустрічається на всіх п'яти котушках, тому три такі картинки вже подарують користувачам множення ставки. При цьому даний символ не прив'язаний до ігрових лініях, тому такі ланцюжки зустрічаються набагато частіше. До того ж даний символ активує 12 фріспінов.

Бонусна гра апарату Алоха Паті

Активується при появі не менше трьох scatter - символів, які пропонують гравцям безкоштовні обертання барабанів. У даній грі підключається додаткова функція Мультиплікатор × 15.

Джек-пот
В онлайн слоті Алоха Паті діє чотири джек-поту відповідно до кількості карткових мастей. Запуск додаткової гри здійснюється у випадковому порядку, після чого гравцеві належить зробити вибір трьох карт з дванадцяти. І якщо всі вони будуть однієї масті, відповідний джек-пот впаде йому на рахунок.

Ризик-гра
Пропонується гравцям після того, як на барабанах збирається успішна ланцюжок із символів. В цьому випадку гравцям необхідно буде вгадувати колір карткової масті.

Ігровий автомат Aloha Party - це найкраща гавайська вечірка, яка подарує вам незабутні враження!

Last Updated: 5 липня, 2018
Оцініть ігровий автомат Aloha Party
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Aloha Party
платформа:
EGT
WILD символ:
є
Кількість ліній:
1 024 ways
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/20
Макс. коефіцієнт:
2000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Aloha Party
Інтерфейс ігрового автомата Aloha Party Символи ігрового слота Aloha Party Бонусна гра ігрового апарату Aloha Party
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Aloha Party
Символ Aloha Party - Гавайський х2
х3
х4
х5
5
50
100
500

Гавайський

Символ Aloha Party - Гавайка х2
х3
х4
х5
5
25
75
300

Гавайка

Символ Aloha Party - Лілія х3
х4
х5
20
50
250

Лілія

Символ Aloha Party - Квітка х3
х4
х5
20
50
250

квітка

Символ Aloha Party - Коктейлі х3
х4
х5
15
40
200

коктейлі

Символ Aloha Party - Картковий туз х3
х4
х5
5
25
125

картковий туз

Символ Aloha Party - Картковий король х3
х4
х5
5
25
125

картковий король

Символ Aloha Party - Карткова дама х3
х4
х5
5
20
100

карткова дама

Символ Aloha Party - Картковий валет х3
х4
х5
5
20
100

картковий валет

Символ Aloha Party - Карткова 10 х3
х4
х5
5
20
100

карткова 10

Символ Aloha Party - Серфер (Wild)

Серфер (Wild)

Символ Aloha Party - Барабани (Scatter) х3
х4
х5
200
800
2000

Барабани (Scatter)