РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Burning Hot / Розпечений

Ігровий автомат Burning Hot

Соковиті фрукти в ігровому автоматі Burning Hot стає по-справжньому гарячими. Розробник ігрового софта EGT подбав про те, щоб гравці могли отримати задоволення від улюбленої багатьма фруктової теми, неабияк присмаченою можливістю виграти непогані грошові призи. Даний безкоштовний ігровий апарат привертає увагу користувачів, особливо в той самий момент, коли всі символи починають апетитно підсвічуватися, що демонструє збір виграшної комбінації.

Безкоштовна гра на автоматі Burning Hot

Гравцям належить почати безкоштовну гру на п'яти барабанах, з розміщенням на них п'яти ліній для ставок. Їх кількість можна змінити, скоротивши до 4, 3, 2, або 1 смуги. Розміри вставок варіюється в межах від 5 до 100 кредитів. Змінити кількість обох показників можна з використанням спеціальних кнопок, які закріплені на опціонної панелі в нижній частині екрана, і з боків.

Збір виграшних ланцюжків здійснюється у випадковому порядку, для отримання призовий комбінації гравці повинні зібрати не менше трьох однакових картинок на одній смузі. Виняток становлять сімки, яких для оплати досить вже 2-х штук. Ознайомитися з усіма можливостями ігрового автомата можна в демонстраційному режимі, який надається абсолютно безкоштовно і без реєстрації в нашому ігровому клубі Асік Про. Коефіцієнти виплат вказані в спеціальній таблиці, яка супроводжує ігровий автомат Burning Hot.

Деномінація символів слота Burning Hot

Символи на барабанах це переважно фрукти, серед яких виявляються:

Перераховані ігрові символи є базовими, але кожен з них може принести гравцям певну кількість ставок.

Спеціальні символи апарату Розпечений

В даному випадку присутній один вид дикого символу і 2 види символів розкиду.

Wild. Символ із зображенням зеленого конюшини. Він з'являється тільки на 3-х середніх барабанах, при цьому він замінює звичайні картинки при складанні виграшної комбінації. Свої власні оплачувані ланцюжка даний символ не збирає, так як фіксується він не на всіх барабанах.

Scatter символ №1. Це зображення знака долара. Він надає гравцям можливість множення ставки на великий множник, при цьому він не залежить від розташування активних смуг для виплат.

Scatter символ №2. Це картинка з зображенням фіолетовою зірки. Вона з'являється тільки на першому і на третьому барабані. Також активує множник, і надає гравцям фріспіни.

Джек-поти онлайн апарату Розпечений

Гравці, які вибрали даний апарат, можуть виграти один з чотирьох прогресивних джек-потів. Суми цих призів розташовані у верхній частині екрану, відповідно до кожної мастю карт. Призовий раунд, що дозволяє виграти один з джек-потів, запускається в абсолютному випадковому порядку. З 12 прихованих карт гравцеві необхідно вибрати 3, вони повинні бути однакової масті, тільки в цьому випадку йому буде нараховано джек-пот.

Ризик-гра онлайн автомата Burning Hot

Даний раунд активується після збору будь виграшної комбінації. Отриманий грошовий приз гравці можуть збільшити вдвічі, вибравши цю гру. Користувачеві необхідно вгадувати колір карткової масті, і при успішному виборі отримана сума буде подвоєна. В іншому випадку з отриманим виграшем доведеться розлучитися.

Ігровий автомат Розпечений сподобається всім шанувальникам класичних слотів, так як відносно прості правила гри чудово доповнені функціями, які перетворюють онлайн апарат в захоплюючий слот і збільшують шанси гравця для отримання великого виграшу.

Last Updated: 28 июня, 2018
Оцініть ігровий автомат Burning Hot
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 57 голосів, середнє: 4,43 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Burning Hot
платформа:
EGT
WILD символ:
є
Кількість ліній:
5
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/20
Макс. коефіцієнт:
3000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Burning Hot
Інтерфейс ігрового автомата Burning Hot Символи ігрового слота Burning Hot Бонусна гра ігрового апарату Burning Hot
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Burning Hot
Символ Burning Hot - 7 x2
х3
х4
х5
10
50
200
3000

7

Символ Burning Hot - Кавун х3
х4
х5
40
100
500

кавун

Символ Burning Hot - Виноград х3
х4
х5
40
100
500

Виноград

Символ Burning Hot - Дзвіночок х3
х4
х5
20
50
200

дзвіночок

Символ Burning Hot - Вишня х3
х4
х5
10
30
100

вишня

Символ Burning Hot - Лимон х3
х4
х5
10
30
100

лимон

Символ Burning Hot - Слива х3
х4
х5
10
30
100

Слива

Символ Burning Hot - Апельсин х3
х4
х5
10
30
100

апельсин

Символ Burning Hot - Бакс (Scatter) х3
х4
х5
15
100
500

Бакс (Scatter)

Символ Burning Hot - Зірка (Scatter) х3 100

Зірка (Scatter)

Символ Burning Hot - Клевер (Wild)

Клевер (Wild)