РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Extremely Hot / Дуже Гарячий

Ігровий автомат Extremely Hot

Приголомшливо яскравий і оригінальний слот Extremely Hot - це справжнє занурення в неймовірно соковиту атмосферу, яка принесе гравцям тільки позитивні емоції! Соковиті і апетитні фрукти, які виконують роль символів на барабанах, дозволяють приємно провести час, розкручуючи барабани, і отримуючи грошові призи!

Безкоштовна гра автомата Extremely Hot

Перш ніж зробити свої ставки, гравці повинні ознайомитися з основними правилами слота. Для початку варто визначитися з розміром ставок і кількістю ігрових ліній. Для коригування обох параметрів гравцям слід скористатися спеціальними кнопками, які змінюють кількість потрібним чином. У бічній частині розташовані прямокутні кнопки для визначення числа ліній, тому гравці можуть робити ставки на смуги в кількості 5, 4, 3, 2, або 1 штуки. Що стосується розміру ставок, то вони варіюються в межах від 5 до 100 кредитів на кожну лінію.

Збір виграшних комбінацій здійснюється строго в межах виділених ліній, тому їх кількість скорочувати не рекомендується.

Серед базових картинок в слоті Extremely Hot виявляються переважно зображення фруктів:

У фруктових символів виявляються самі низькі коефіцієнти, тому при їх випаданні ставка буде помножена максимум в 5 разів. Зовсім інакше справи йдуть в разі збору ланцюжків із золотих злитків або сімок. В цьому випадку гравці стануть володарями максимально високих сум, рівних до 5000 ставок!

Бонусна гра апарату Дуже Гарячий

Спеціальний символ в онлайн слоті Дуже Гарячий всього один, і це scatter - символ, роль якого виконує золота зірка. Символ розкиду має функцію нарахування додаткових безкоштовних обертань, і при цьому дана картинка може з'являтися на всіх п'яти барабанах, а це значить, що вона збирає свої власні ланцюжки з активацією відповідних множників. При випаданні 3-х Скаттер - символів гравці можуть стати володарем фріспінов, в ході яких активуються додаткові множники. Саме так в даному ігровому апараті виглядає бонусна гра.

Ризик - гра
Якщо гравцеві вдасться зібрати оплачувану ланцюжок, він може активувати спеціальну функцію Gamble, яка дозволяє подвоїти отриманий виграш. Для того щоб це відбулося, гравець повинен вгадати колір карти. Принцип гри дуже простий, але ризики в цьому випадку неймовірно високі, тому варто добре подумати і оцінити власні можливості, тільки потім приймати рішення, активувати цю функцію чи ні.

Джек-пот
В даному ігровому апараті діє чотири види накопичувального джек-поту, кожен з яких наростає постійно, в залежності від кількості ставок, зроблених гравцями. Джек-поти відповідає 4-х різних мастям, тому суть гри полягає в зборі трьох однакових по масті карт, обраних з 12-ти запропонованих карт, які лежать сорочкою вгору. Щоб активувати бонусну гру, необхідно дочекатися секретної комбінації, яка випадає завжди у випадковому порядку, і змінюється кожну ігрову сесію.

В цілому ігровий автомат Дуже Гарячий подарує гравцям масу позитивних емоцій, так як ігровий процес протікає динамічно і максимально успішно. Якщо ви хочете стати свідком найгарячіших подій, які розгортаються на екрані монітора, швидше за починайте грати в даний слот.

Last Updated 2 липня, 2018
Оцініть ігровий автомат Extremely Hot
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 525 голосів, середнє: 4,20 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Extremely Hot
платформа:
EGT
WILD символ:
є
Кількість ліній:
5
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/20
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Extremely Hot
Інтерфейс ігрового автомата Extremely Hot Символи ігрового слота Extremely Hot Бонусна гра ігрового апарату Extremely Hot
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Extremely Hot
Символ Extremely Hot - Bar х3
х4
х5
50
400
1000

Bar

Символ Extremely Hot - 7 х3
х4
х5
100
1000
5000

7

Символ Extremely Hot - Зірка (Scatter) х3
х4
х5
10
50
250

Зірка (Scatter)

Символ Extremely Hot - Дзвіночок х3
х4
х5
5
20
100

дзвіночок

Символ Extremely Hot - Слива х3
х4
х5
20
50
200

Слива

Символ Extremely Hot - Лимон х3
х4
х5
20
50
200

лимон

Символ Extremely Hot - Апельсин х3
х4
х5
20
50
200

апельсин

Символ Extremely Hot - Вишні x2
х3
х4
х5
5
20
50
200

вишні