РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Rise of Ra / Схід Ра

Ігровий автомат Rise of Ra

Ігровий автомат Rise of Ra - це повне занурення в атмосферу неперевершеного Єгипту, який з легкістю підкорить серце кожного азартного гравця. Незважаючи на те, що в сучасних слотах дана тематика використовується досить часто, розробка від компанії EGT виявляється вельми оригінальною, адже вона наділена достатнім вибором спеціальних можливостей, а його привабливе оформлення піднімає настрій вже з першого погляду!

Безкоштовна гра на автоматі Rise of Ra

Відразу після активації слота Rise of Ra користувачі можуть побачити приємний жовто-коричневий фон, який дозволяє максимально зануритися в жарку атмосферу такої країни як Єгипет. Музичний супровід ідеально доповнює кожну дію гравця, створюючи чудову атмосферу ігрового процесу.

Структура ігрового апарату Схід Ра представлена ​​5-ма барабанами, на яких присутній 15 ігрових ліній. Кількість призових смуг гравці можуть змінити за власним бажанням, скоротивши до тієї кількості, що зазначено на бічних кнопках.

Розмір ставок користувачі можуть змінити, використовуючи кнопку Bet, яка призначена для коригування обсягу вкладень. Незважаючи на те, що ігровий процес можна реалізувати за участю мінімальних ставок, гравці повинні пам'ятати, що шанси на збір успішних комбінацій збільшується при виборі максимальних ставок, зроблених на всі ігрові лінії.

Для запуску безкоштовної гри автомата Райс оф Ра на панелі управління присутній кнопка Start, а для всіх бажаючих підвищити рівень комфорту в процесі обертання барабанів, присутній режим автоматичної гри.

Символи на барабанах ігрового апарату Схід Ра

Набір символів на барабанах повністю відповідають тематиці апарату Rise of Ra, тому користувачі можуть побачити тут картинки із зображенням фараона, Клеопатри, жука-скаробея, кішки, і карткових символів. Перераховані картинки можуть з'являтися на барабанах в стек.

До спеціальних символів слота відносять:

Wild - унікальний символ, який замінює собою будь-які ігрові картинки. Він допомагає складати успішні комбінації, які дають користувачам значні виграші з високим мультиплікатором. Якщо гравець збирає ланцюжок із заміною звичайних символів на wild, присвоєний множник подвоюється.

Scatter - символ. Ця картинка не залежить від ліній виплат, тому радує гравців своєю появою в будь-якому місці на барабанах. Даний символ становить оплачувані ланцюжка, при цьому виграш розраховується за сумарною ставкою. Не менш трьох Скаттер-символів сприяють нарахуванню гравцям фріспінов.

Бонусна гра онлайн апарату Rise of Ra

Ігровий автомат Rise of Ra пропонує гравцям одну призову гру, яка активується при нарахуванні фріспінов. Всі отримані в ході виконання безкоштовних обертань виграші будуть збільшені втричі.

У всіх ігрових апаратах розробника EGT, в тому числі і в слоті Rise of Ra, діє чотири види прогресивного джек-поту. Всі вони відповідають чотирьом мастям гральних карт. Боротися за великий приз належить гравцям, яким випала випадкова комбінація символів. Відкривається додатковий раунд в окремому вікні, де гравцям належить вибрати з дванадцяти карт тільки три - якщо всі вони будуть однієї масті, джек-пот дістається гравцеві.

Ризик-гра онлайн автомата Rise of Ra

Подвоїти свій виграш, отриманий в результаті збору успішної комбінації, можливо, якщо запустити ризик-гру. Користувачам необхідно вгадувати колір карти, і якщо удача буде на боці гравця - виграш за ставкою буде збільшено вдвічі.

Ігровий автомат Rise of Ra є вельми цікавою розробкою, яка насичена численними додатковими функціями, цікавими бонусами і досить великими виграшами, які, безсумнівно, порадують будь-якого гравця.

Last Updated: 3 Липня, 2018
Оцініть ігровий автомат Rise of Ra
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 516 голосів, середнє: 4,38 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Rise of Ra
платформа:
EGT
WILD символ:
є
Кількість ліній:
15
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/20
Макс. коефіцієнт:
10000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Rise of Ra
Інтерфейс ігрового автомата Rise of Ra Символи ігрового слота Rise of Ra Бонусна гра ігрового апарату Rise of Ra
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Rise of Ra
Символ Rise of Ra - Скарабей (Wild) x2
х3
х4
х5
10
250
2500
10000

Скарабей (Wild)

Символ Rise of Ra - Scatter x2
х3
х4
х5
30
75
300
7500

Scatter

Символ Rise of Ra - Фараон x2
х3
х4
х5
2
25
125
750

фараон

Символ Rise of Ra - Клеопатра x2
х3
х4
х5
2
25
125
750

Клеопатра

Символ Rise of Ra - Сфінкс х3
х4
х5
15
75
250

сфінкс

Символ Rise of Ra - Око Ра х3
х4
х5
15
75
250

око Ра

Символ Rise of Ra - Кішка х3
х4
х5
10
50
125

кішка

Символ Rise of Ra - Посох х3
х4
х5
10
50
125

посох

Символ Rise of Ra - Саркофаг x2
х3
х4
х5
2
5
25
100

саркофаг

Символ Rise of Ra - Амфора х3
х4
х5
5
25
100

Амфора

Символ Rise of Ra - Хрест х3
х4
х5
5
25
100

хрест

Символ Rise of Ra - Фенікс х3
х4
х5
5
25
100

Фенікс