РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Supreme Hot / Супермен Хот

Ігровий автомат Supreme Hot

Фруктова тема в світі гемблінга виявляється однією з найбільш затребуваних і особливо улюблених. Саме тому розробник ігрового софта EGT приділяє особливу увагу саме даної тематики, надаючи можливість користувачам отримувати непідробне задоволення від ігрового процесу, одночасно забезпечуючи їх можливістю здобуття великих призів.

Безкоштовна гра на автоматі Supreme Hot

Ігровий апарат Супермен Хот радує своїм приємним оформленням і вельми зручним інтерфейсом. З першого погляду на цей слот все стає зрозумілим і доступним. Великі, налиті соковитістю фрукти, які виконують роль ігрових символів, активно змінюють один одного на барабанах.

Найбільш очевидна особливість ігрового апарату Supreme Hot - це кількість барабанів, яких тут налічується всього три штуки. Однак все символи мають парними картинками, тому візуально ігрові ланцюжка подовжуються. Кількість ігрових ліній для збору комбінацій 27, і дана кількість при будь-яких обставинах залишається незмінним.

Розміри ставок варіюються в доступних межах, що дозволяє гравцям з будь-яким бюджетом грати на реальні гроші. На одну лінію користувачі можуть поставити від 5 до 100 кредитів, для чого в нижній частині екрана присутні спеціальні кнопки.

Символи ігрового автомата Supreme Hot

В даному ігровому автоматі відсутні спеціальні символи, які міг би надати підтримку гравцям при зборі виграшних ланцюжків. Однак не варто турбуватися з цього приводу, так як в даному слоті є всього три барабана, тому успішні ланцюжка формуються в будь-якому випадку набагато ефективніше, за рахунок чого гра стає вигідніше.

Функція Мультплікатор в апараті Супермен Хот

Ця функція активується при випаданні ігрових символів з написами BAR, знаками доларів або червоними сімки. Якщо на барабанах в один ряд випаде три однакових картинки, виграшна ставка буде помножена не тільки на відповідний коефіцієнт, але і на подвійний мультиплікатор.

Джек-пот
Слот Супермен Хот пропонує всім гравцям скористатися можливістю виграти один з чотирьох джек-потів, які присвоюються кожної карткової масті. Для отримання одного з виграшу користувачам необхідно правильно вибрати карти в додатковому раунді, який запускається в випадковому порядку.

Ризик-гра
Це ще один додатковий раунд, який дозволить гравцям помножити отриманий виграш. Дану призову гру можна запустити після формування будь-якої виграшної ланцюжка. Суть її полягає у виборі карти потрібного кольору, і при вдалому результаті виграш буде збільшено в два рази. При зворотному результаті гравець втрачає всі.

Ігровий автомат Supreme Hot є вельми вигідним для гравців, а задоволення, отриманої в ході гри, незабутньо!

Last Updated: 5 липня, 2018
Оцініть ігровий автомат Supreme Hot
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 530 голосів, середнє: 4,17 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Supreme Hot
платформа:
EGT
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
27
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
3
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
5/100
Макс. коефіцієнт:
300
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Supreme Hot
Інтерфейс ігрового автоматаSupreme Hot Символи ігрового слотаSupreme Hot Бонусна гра ігрового апарату Supreme Hot
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Supreme Hot
Символ Supreme Hot - 7 х3 600

7

Символ Supreme Hot - Долар х3 400

долар

Символ Supreme Hot - BAR х3 200

BAR

Символ Supreme Hot - Зірка х3 160

зірка

Символ Supreme Hot - Дзвіночок х3 160

дзвіночок

Символ Supreme Hot - Виноград х3 20

Виноград

Символ Supreme Hot - Абрикос х3 20

абрикос

Символ Supreme Hot - Яблуко х3 20

яблуко

Символ Supreme Hot - Вишня х3 20

вишня