РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Thumbelinas Dream / Мрія Дюймовочки

Ігровий автомат Thumbelina's Dream

Ігровий автомат Thumbelina's Dream - це новинка в світі гемблінга, яка присвячена незвичайної історії про Дюймовочку. Даний персонаж завжди викликав деякий захоплення, так як героїня безперечно незвичайна! Тому і слот, тема якого присвячена цій казці, є вельми оригінальним, що помітно вже при першому погляді на нього.

Безкоштовна гра на автоматі Thumbelina's Dream

Найбільш очевидна особливість апарату Мрія Дюймовочки полягає в незвичайній формі барабанів, які мають форму перевернутої букви Т. В результаті в слоті сформувалося не п'ять барабанів, як всі звикли бачити, а шість. З цих шести барабанів три котушки розташовують три ряди символів, а наступні три - п'ять рядів.

Кількість призових ліній в ігровому автоматі - 225 штук. Є й інші переваги, які включають в себе бонусні функції, додаткові раунди і т.д.

В якості базових символів на барабанах можна побачити всіх героїв знаменитої казки, а також номінали гральних карт. З'являються символи на барабанах у вигляді довгих вертикальних смуг.

Деякі символи на барабанах мають спеціальні можливостями:

Wild - символ. Зображення Дюймовочки. Такий символ може з'явитися тільки на другому і п'ятому барабані, а її особлива функція полягає в заміні звичайних ігрових символів. Символ збирає свої власні оплачувані комбінації, але при появі на екрані він може розширюватися вліво або вправо на одну клітинку в напрямку по горизонталі. В результаті дикий символ може зайняти значний відрізок ігрового поля, особливо якщо він випаде не один.

Scatter - символ. Це зображення принца ельфів, який з'являється тільки на 4-му, 5-м і 6-м барабані. Одночасна поява трьох таких картинок приносить гравцям 10 обертань безкоштовно. В ході фріспінов символи розкиду активують додатковий множник.

Jack Pot Cards - такий символ з'являється на барабанах у випадковому порядку, і він запускає гру, в якій користувачі можуть отримати один з чотирьох прогресивних джек-потів.

Джек-пот ігрового апарату Мрія Дюймовочки

Після випадання зазначеного символу гравці переміщаються на інше ігрове поле, де їм належить вибирати три карти з дванадцяти перевернутих. Якщо вони виявляться однієї масті, гравець забирає джек-пот, який їй відповідає.

Ризик-гра апарату Мрія Дюймовочки

Після збору успішних комбінацій гравці можуть подвоїти отриманий виграш, а для цього їм необхідно взяти участь в додатковому раунді. Гра тут буде здійснюватися на досить ризикованих умовах, тому всім гравцям необхідно добре подумати, перш ніж прийняти рішення. Суть даного раунду проста - гравцям потрібно просто відгадати колір карти.

Ігровий апарат Мрія Дюймовочки від розробника EGT пропонує незвичайний формат, цікаву гру, бонусні раунди і можливість виграти один з чотирьох джек-потів, розміри якого не залишать байдужими будь-якого гравця.

Last Updated: 29 июня, 2018
Оцініть ігровий автомат Thumbelina Dream
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 59 голосів, середнє: 4,33 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Thumbelina Dream
платформа:
EGT
WILD символ:
є
Кількість ліній:
225
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
6
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/5
Макс. коефіцієнт:
250
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Thumbelina Dream
Інтерфейс ігрового автомата Thumbelina Dream Символи ігрового слота Thumbelina Dream Бонусна гра ігрового апарату Thumbelina Dream
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Thumbelina Dream
Символ Thumbelina Dream - Птах x2
x3
х5
х5
х6
1
4
6
30
150

птах

Символ Thumbelina Dream - Фея (Wild) x2
x3
х5
х5
х6
2
4
10
40
250

Фея (Wild)

Символ Thumbelina Dream - Фей (Scatter) x3 50

Фей (Scatter)

Символ Thumbelina Dream - Крот x2
x3
х5
х5
х6
1
4
6
25
125

Крот

Символ Thumbelina Dream - Миша x3
х4
х5
х6
2
5
25
100

миша

Символ Thumbelina Dream - Жаба x3
х4
х5
х6
1
4
25
80

Жаба

Символ Thumbelina Dream - Жук x3
х4
х5
х6
1
4
25
80

Жук

Символ Thumbelina Dream - Картковий туз x3
х4
х5
х6
1
3
15
60

картковий туз

Символ Thumbelina Dream - Картковий король x3
х4
х5
х6
1
3
15
60

картковий король

Символ Thumbelina Dream - Карткова дама x3
х4
х5
х6
1
3
10
50

карткова дама

Символ Thumbelina Dream - Картковий валет x3
х4
х5
х6
1
3
10
50

картковий валет

Символ Thumbelina Dream - Карткова 10 x3
х4
х5
х6
1
3
10
50

карткова 10