РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Wonder Tree / Дерево Чудес

Ігровий автомат Wonder Tree

Безкоштовний ігровий апарату Wonder Tree від розробника EGT - це неймовірно цікаве занурення в світ дитячих казок, в яких головними героями виявляються Ельфи, єдинороги, чарівники та інші міфічні персонажі. Дана модель відрізняється барвистим дизайном, при цьому виплати тут зустрічаються досить часто, а також є щедрі розіграші джек-потів, і додаткові можливості, про які обов'язково повинні знати всі гравці!

Безкоштовна гра на автоматі Wonder Tree

Перед початком ігрового процесу користувачі повинні ознайомитися з технічними особливостями слота, які представляють 5 барабанів і 20 ігрових ліній. Кількість ліній користувачі можуть скоротити до 15, 10, 5 або 1, скориставшись кнопками, розташованими в бічній частині екрана. На кожну з ліній необхідно ставити від 20 до 400 кредитів. Для кожного кроку ставки виділені спеціальні кнопки під барабанами слота.

Ігрові комбінації збираються з однакових картинок, які шикуються в межах активної лінії обов'язково в напрямку зліва направо. Для реалізації виплат потрібно не менше трьох однакових символів на лінії. Максимальний коефіцієнт виплати в даному випадку 50.000. Очікуваний відсоток виплат складає 96%.

Символи на барабанах слота Wonder Tree

Серед базових символів присутні картинки з дивовижними персонажами серед яких виявляється дівчинка ельф, красуня принцеса, усміхнений гриб, бородатий дідок, золотоволосий єдиноріг, і зображення карткових символів, кожен з яких виконаний з вигнутих корінців дерев. Символи оплачуються з використанням коефіцієнтів множників, мінімальний поріг якого становить × 25. Крім базових символів на котушках з'являються два види спеціальних символів:

Wild - це картинка з зображенням казкової хатинки, яка може з'являтися на всіх барабанах, тому вона з легкістю складає свої ланцюжка з оплатою з вельми високими коефіцієнтами, за винятком Скаттер.

Scatter - символ розкиду в цьому ігровому автоматі виконує картинка з зображенням живого дерева, яке може з'являтися тільки на другому, третьому і четвертому барабанах. 3 зібраних Скаттер дозволять гравцям стати володарями додаткових фріспінов і виграшу двох загальних ставок.

Бонусна гра апарату Дерево Чудес

Як тільки три Скаттер запустять безкоштовні обертання в кількості 12 штук, гравці зможуть стати свідком того, як їх гра починає набувати зовсім інші, і вельми вигідні умови. Всі отримані виграші множаться втричі, крім основного коефіцієнта виплат.

ризик гра
Після збору будь-якої успішної ланцюжка гравці можуть скористатися додатковою призову гру, яка при вдалому завершенні примножить приз гравця в два рази. Для цього користувачам доведеться зіграти в окремому раунді, де перед гравцем стає вибір - який колір карти буде виграшним. Гра досить проста, але вона може як подвоїти виграш, так і обнулити його.

Джек-поти
У слоті діє 4 види джек-поту за картковими мастям. При виконанні будь-якого обертання барабанів запускається спеціальний раунд, в якому гравці будуть вибирати картки. Якщо гравцеві вдасться зібрати потрібну кількість однакових по масті карт, його виграш буде переведений тут же на рахунок.

Гравці можуть протестувати слот Wonder Tree в безкоштовному режимі в клубі Асік Про, після чого приєднатися до гри на реальні гроші, і насолодитися незаперечними його перевагами!

Last Updated: 30 июня, 2018
Оцініть ігровий автомат Wonder Tree
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Wonder Tree
платформа:
EGT
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/20
Макс. коефіцієнт:
50000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Wonder Tree
Інтерфейс ігрового автомата Wonder Tree Символи ігрового слота Wonder Tree Бонусна гра ігрового апарату Wonder Tree
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Wonder Tree
Символ Wonder Tree - Чарівник х3
х4
х5
50
400
1000

чарівник

Символ Wonder Tree - Будиночок (Wild) х3
х4
х5
100
1000
50000

Будиночок (Wild)

Символ Wonder Tree - Дерево (Scatter) х3 40

Дерево (Scatter)

Символ Wonder Tree - Єдиноріг х3
х4
х5
20
50
1000

єдиноріг

Символ Wonder Tree - Гномик х3
х4
х5
20
100
1000

Гномик

Символ Wonder Tree - Мухомор х3
х4
х5
20
40
1000

мухомор

Символ Wonder Tree - Картковий туз х3
х4
х5
5
20
150

картковий туз

Символ Wonder Tree - Картковий король х3
х4
х5
5
20
150

картковий король

Символ Wonder Tree - Карткова дама х3
х4
х5
5
20
100

карткова дама

Символ Wonder Tree - Картковий валет х3
х4
х5
5
20
100

картковий валет