РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД

Ігрові автомати Endorphina

Чеська компанія Endorphina поки що не відноситься до всесвітньо відомим, а й новачком її назвати теж не можна. Слово ендорфінів з'явилося в побуті в 2010, але було знайоме тільки вузькому колу професіоналів. Близько 3 років тому розробник вирішив зробити упор на власні ігрові автомати і поділитися ними з усіма бажаючими.

Багатий досвід допоміг виділити найбільш затребувані жанри ігрових автоматів і зробити на них основну ставку. Зараз у компанії більше 40 слотів. Пріоритетним напрямком розробник називає азартні ігрові автомати, в яких на перше місце виходить азарт і гострі відчуття.

При цьому ігрові автомати Endorphina відрізняються небувалим тематичною різноманітністю. Охоплені всі основні сюжети: від обов'язкового Стародавнього Єгипту (Temple Cats) до ультрасучасних кіберпанку (Satoshi's Secret) і хай-тек (2027 ISS). Між цими полюсами гравець знайде пригодницькі (The Vikings, Stone Age), коміксових (Blast! Boom! Bang!), Жахи (Voodoo, The Vampires) аж до класичних фруктових Sparkling Fresh і Ultra Fresh. При цьому якості графіки і анімації можуть заздрити транснаціональні гіганти з незрівнянно більшим бюджетом. Як приклад - справжні арт-слоти Chimney Sweep і Fairy Tale. Видно, що розробник велику увагу приділяє новим, актуальним, поки ще не заїжджені темам. Twerk, на основі запального танцю, Diamond Vapor про любителів кальянів, Slotоmoji на все зрозумілу тему емодзі.

Геймплей - пріоритет Endorphina. Більшість ігрових автоматів відрізняються високою варіативністю, а значить особливим ризиком. Розробник використовує випробувані ігрові схеми, які включають найсильніші емоції. В першу чергу помітна прихильність до 9-10 лінійним слотів з Вайлд і фрі-спинами з множниками. Вони складають приблизно половину лінійки Endorphina. Така конфігурація себе добре зарекомендувала ще в середині нульових. Її дуже люблять безкомпромісні гравці, які звикли грати тільки на максимальних ставках. Примітна також група 50-лінійних слотів: Safari, Wild Fruits, Bust! Boom! Bang! Всі вони відносяться до слотів з 4-рядними барабанами, на яких символи основної гри складові. Це одна з найризикованіших схем в сучасному Геймінг. Вона відрізняється високими ставками і шансом на дуже великі виграші.

Досягнення Endorphina були відзначені і в професійному середовищі. Звання кращого розробника 2015 року присуджує впливовий Slots Guide за Satoshi's Secret і The Ninja. І ще у компанії є приз Кращий продукт року на Entertainment Arena Expo.

Чудові слоти Endorphina доступні для безкоштовного ознайомлення на офіційному сайті розробника у флеш-версії або HTML5. Ігрові автомати зручно структуровані за темами, кількістю ліній і бонусним опцій. Так що для гравців, які шукають щось нове і неординарне, слоти Endorphina - найоптимальніший варіант.