РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Slotomoji / Слотомоджі

Ігровий автомат Slotomoji

Смайли емодзі стали надзвичайно популярними практично відразу після своєї появи. Ними користуються буквально все, адже таким чином набагато простіше передавати власні емоції в мережі. Компанія Endorphina вирішила присвятити забавним смайликів свій новий ігровий автомат Slotomoji, який напевно припаде до душі більшості гравців.

Актуальна тема, яскраві кольори і кілька цікавих бонусів роблять цей автомат не простий азартною грою, а справжньою пригодою в світі спинив і виграшів. Зручна система управління, непогані технічні показники і зрозумілий інтерфейс зроблять проведення часу гравців незабутнім!

Безкоштовна гра на автоматі Slotomoji

Візуально ігровий автомат Slotomoji виконана дуже просто, не дивлячись на недавню дату релізу. Тут немає химерний графічних деталей, адже і самі емодзі намальовані дуже лаконічно. Музичний супровід додасть нотку веселощів і забезпечить автомату додаткову динамічність. Ігровий екран має цілком стандартною конфігурацією, а тому освоїти автомат не складе труднощів навіть для новачка.

Саме ігрове поле вміщено по центру екрану і складається з 5 барабанів і 10 ліній. Всі лінії позначені індивідуальними маркерами, поміщеними на периферію ігрового поля. Таке маркування дозволить залишатися в курсі всіх зіграли ліній і допоможе гравцям орієнтуватися в ігровому процесі. Панель управління поміщена в нижню частину екрану. Вона допоможе відрегулювати основні параметри і запустити барабани. Також з її допомогою можна потрапити в додатковий розділ з інформацією про простих і додаткових символах, коефіцієнтах і так далі.

Символи слота Слотомоджі

Всі символи оформлені так, щоб максимально доречно вписується в тематику ігрового автомата Слотомоджі. За ними стоять персональних коефіцієнти, які визначатимуть розмір винагороди за певні комбінації. Чим більше однакових елементів увійшло до складу конкретного випаду, тим вище коефіцієнти спрацюють при формуванні призу. Символи у вигляді самурая, балерини і танцівниці є Вайлд і можуть з'являтися лише на середніх трьох барабанах. При цьому вони здатні не тільки доповнювати комбінації, але і розширюватися на весь барабан, затримуючись на позиції протягом деякого часу.

Завдяки такій функції все спини за участю Вайлда практично завжди виявляються супер продуктивними. Як завжди не обійшлося без ризик-ігри, доступною після виграшів. Вона дозволить отримати подвійний приз тим гравцям, які зможуть вибрати вірну карту з декількох запропонованих.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Slotomoji
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 53 голосів, середнє: 4,67 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Slotomoji
платформа:
Endorphina
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/10
Макс. коефіцієнт:
1000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Slotomoji
Інтерфейс ігрового автомата Slotomoji Символи ігрового слота Slotomoji Бонусна гра ігрового апарату Slotomoji
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Slotomoji
Символ Slotomoji - Жовтий смайл х3
x4
x5
100
1000
1000

жовтий смайл

Символ Slotomoji - Фіолетовий смайл х3
x4
x5
100
400
800

фіолетовий смайл

Символ Slotomoji - Сердечки смайл х3
x4
x5
50
200
500

сердечка смайл

Символ Slotomoji - Злість смайл х3
x4
x5
50
200
500

злість смайл

Символ Slotomoji - Нудота смайл х3
x4
x5
20
70
150

нудота смайл

Символ Slotomoji - Смуток смайл х3
x4
x5
20
70
150

смуток смайл

Символ Slotomoji - Блискавка х3
x4
x5
10
40
100

блискавка

Символ Slotomoji - Зірка х3
x4
x5
10
40
100

зірка

Символ Slotomoji - Мелодія х3
x4
x5
10
40
100

мелодія

Символ Slotomoji - Zzz х3
x4
x5
10
40
100

Zzz

Символ Slotomoji - Wild

Wild