РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Twerk / Тверк

Ігровий автомат Twerk

З кожним новим поколінням придумуються нові стилі танцю. У їх числі опинився тверк - запальний танець, здатний зачарувати всіх чоловіків. Компанія Endorphina вирішила приділити особливу увагу цій специфічній хореографії, створивши однойменний ігровий автомат Twerk. В процесі користувачі зможуть отримати не тільки естетичне задоволення, а й матеріальні призи.

Зручний інтерфейс в сукупності з продуманим управлінням зробить проведення часу максимально комфортним. Додаткові бонуси позитивно позначаться на динаміці розважального процесу, а також зможуть підняти настрій кожному учаснику гри!

Безкоштовна гра на автоматі Тверк

Візуально ігровий автомат Тверк виконаний дуже яскраво, а тому візуальний ряд створює максимально веселу атмосферу. Крім графіки в грі є відмінний музичний супровід, яке відповідає за додаткову реалістичність і динаміку розважального процесу. Конфігурація головного екрану дуже проста і не викликає додаткових питань. По центру екрану розміщено ігрове поле 3-барабанної структури.

На периферії можна побачити 5 індикаторів відповідного числа ліній. Це маркування відповідає за відображення всіх ліній в момент формування виграшів. Гравці безкоштовного автомата Тверк зможуть відрегулювати показник ставки і запустити барабани за допомогою використання клавіш на панелі управління. Відшукати таку панель можна в нижній частині екрана. Також тут є кнопка ризик-ігри, яка стає активною після випадання призів на поле. Саме вона відкриє гравцеві доступ до розіграшу подвійних нагород, який проходить шляхом інтуїтивного вибору карти.

Символи промальовані в суто тематичної формі. Всі гравці слота Тверк зможуть оцінити символіку автомата по достоїнству. За кожним елементом стоять персональні коефіцієнти, завдання яких полягає у формуванні грошового призу. Серед усіх символів виділяється один особливий. Йдеться про Скаттер, провідному гру вроздріб. Також трійка таких символів за спин дозволяє потрапити в додаткову бонусну гру.

Бонусний рівень являє собою танцювальний тверк-баттл, перемога в якому винагороджується досить щедро. Рівень проходить в форматі фрі-спинив, в момент яких буде підраховано кількість призових комбінацій і проведено порівняння між опонентами. За підсумками підрахунків буде визначено переможця та сформовані призи.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Twerk
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 56 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Twerk
платформа:
Endorphina
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
5
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/10
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Twerk
Інтерфейс ігрового автомата Twerk Символи ігрового слота Twerk Бонусна гра ігрового апарату Twerk
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Twerk
Символ Twerk - Twerk х3 5000

Twerk

Символ Twerk - Жовті шорти х3 1000

Жовті шорти

Символ Twerk - Шорти з розрізом х3 500

Шорти з розрізом

Символ Twerk - VS (scatter) х3 250

VS (scatter)

Символ Twerk - Зелені шорти х3 200

зелені шорти

Символ Twerk - Сині шорти х3 70

сині шорти

Символ Twerk - Червоні шорти х3 50

червоні шорти

Символ Twerk - Рожеві шорти х3 30

рожеві шорти