РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД

Ігрові автомати EvoPlay

Азартні ігри - не той бізнес, де серйозні гравці з'являються щодня. Тому коли бачиш нове ім'я, завжди хочеться познайомитися ближче. Втім, компанію EvoPlay новачком назвати можна з великими застереженнями. Рік її заснування - 2003-й. Чому про EvoPlay заговорили тільки зараз? Тому що виробник відкрив нову сторінку: почав випускати ігрові автомати. Перехід вийшов органічним. (Не даремно Evo в бренд означає еволюція). До цього компанія була відома, але тільки у вузьких професійних колах: IT рішення для бізнесу, фінансів, математичні моделі ігор, ігрові платформи.

Нова глава почалася в 2015, після успішної участі EvoPlay в найпрестижнішому форумі ICE Totally Gaming в Лондоні. Там розробник представив власну ігрову платформу. І тепер на ній випускає незвичайні, що запам'ятовуються ігрові автомати.

Особливості автоматів від Evoplay

Якщо описати коротко стиль безкоштовних ігрових автоматів EvoPlay, то потрібно обов'язково виділити тривимірне оформлення, якість якого змушує згадувати про кращих сучасних анімаційних фільмах. Розробники не так часто балують шанувальників 3D слотами, але у EvoPlay все ігрові автомати зроблені на тривимірному движку. Так що любителі цього жанру напевно оцінять зусилля розробника. Друга характерна риса - геймплей, що увібрав в себе все краще, що було придумано в Геймінг раніше.

Популярні автомати від Evoplay

Щоб зрозуміти, про що мова, досить подивитися на три останні розробки компанії: ігрові автомати Battle Tanks, Dolphin's Treasure, Sindbad.

В Battle Tanks обігрується тема танкових битв часів Другої світової війни. В автоматі класична схема з 5 барабанами і 9 лініями. Бонуси - фрі-спини з множником і приголомшлива додаткова гра. Ризикований раунд оцінять особливо азартні гравці.

Dolphin's Treasure - тема випробувана. Так, дельфінів все вже бачили, але у відмінному 3D якості - ніколи. На тих же 5 барабанах з 9 лініями розгортається феєричний підводний спектакль, в якому дельфін майстерно грає головну роль. Він постійно знаходиться поруч з барабанами, розважаючи своїми трюками, а в грі він - вайлд з подвоєнням. Слот оснащений двома бонусними іграми і ризик-грою.

Ігровий автомат Sindbad без перебільшення - один з найкрасивіших. У слоті обігрується небезпечна зустріч Синдбада з циклопом. В автоматі 20 ліній ставки. Два Вайлда. Один розсувний, а другий з множником. В якості призів припасені фрі-спини і рідкісної краси бонусна гра, заснована на колесі фортуни. У слот варто пограти хоча б чисто заради естетичного задоволення.

Але крім цих, безумовно яскравих, ігрових автоматів є ще й фантастичний Mystery Planet, і чудовий Naughty Girls Cabaret, і екзотичний Totem Island і багато, багато чого ще.

Добре, що в компанії EvoPlay вирішили зайнятися виробництвом ігрових автоматів. У розробників це прекрасно виходить. А гравцям варто запам'ятати новий синонім ігровий еволюції: EvoPlay.