РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Aeronauts / Аеронавт

Ігровий автомат Aeronauts

Долетіти до самого сонця мріяв не тільки колоритний персонаж з давньогрецького міфу, Ікар, але і головні герої ігрового автомата Aeronauts від відомого виробника EvoPlay. Забавні і відчайдушні герої, що люблять польоти, власноруч створили літальні апарати, що дозволяють взяти прямий курс на найяскравішу небесну зірку. Тривимірні картинки, використання анімації та насиченою аудиодорожки надає грі особливий колорит, змушуючи зосередитися на розгортаються події.

Пятібарабанний ігровий автомат Aeronauts пропонує 9 ліній, на яких гравець зможе формувати комбінації. Спочатку слід активувати будь-яке число діючих ліній, призначаючи на них віртуальні кредити. В ході ігрового процесу геймера чекає безліч приємних моментів, на зразок вільних множників, бонусів, тематичного режиму, фріспінов, тому варто особисто оцінити цікавий і незвичайний ігровий автомат.

Безкоштовна гра автомата Аеронавт

На барабанах слота Аеронавт гравець побачить безліч приладів, створених для підкорення нескінченних повітряних просторів. Це стрімкі ракети, повітряні велосипеди, кулі, що забирають героя вгору. Присутній дикий символ, який ілюструє герб, оснащений пропелером і маленькими крильцями. Дикий символ замінює рядову символіку, дозволяючи збирати більшу кількість комбінацій. Картинка з написом X2 є мультиплеер, приймаючи на себе функції дикого символу і примножуючи на 2 коефіцієнти за все призові виплати зі своєю участю.

Алгоритми гри Aeronauts включають і розкиданий символ, який виконаний у вигляді дирижабля. Ця картинка з'являється довільно на ігрових позиціях, в комбінації приносячи коефіцієнт для суми загальної ставки.

Бонусна гра автомата Аеронавт

При зборах призовий комбінації з Скаттер запускається 10 безкоштовних обертань. Присутній в грі символ бонусу, що нагадує вертоліт; бонуси активують призовий раунд при випаданні картинок на лінії зліва направо. Геймер помітить таблицю з картинками, розміщеними в 6 рядів. З кожного ряду слід вибирати одну, просуваючись вище і вище. Такий поетапний бонусний режим може подарувати відчутні вигоди.

Однак це ще не все спеціальні картинки, адже варто згадати про наявність екстра символу. Картинка з відповідним логотипом приносить випадкову нагороду; випадаючи на ігровому пале. Вона запалює на спеціальному індикаторі слота одну зірку. Якщо в ході ігрового процесу вдасться активувати п'ять зірок, виграш не змусить себе чекати! У грі присутній і ризиковий раунд, доступний після формування призового комбінації. Він створений за принципом простої гри Орел / Решка.

Незвичайний і фантастичний ігровий слот Aeronauts придбав собі масу шанувальників, завдяки нетривіальним ігровим функцій, якісному оформленню, достатку бонусних пропозицій.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Aeronauts
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 56 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Aeronauts
платформа:
Evoplay
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
2000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Aeronauts
Інтерфейс ігрового автомата Aeronauts Символи ігрового слота Aeronauts Бонусна гра ігрового апарату Aeronauts
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Aeronauts
Символ Aeronauts - Корабель х3
x4
x5
50
500
2000

корабель

Символ Aeronauts - Ракета х3
x4
x5
40
200
1000

ракета

Символ Aeronauts - Пушка х3
x4
x5
30
100
500

гармата

Символ Aeronauts - Хронометр х3
x4
x5
30
100
500

хронометр

Символ Aeronauts - Вело-аеронавт х3
x4
x5
10
40
150

Вело-аеронавт

Символ Aeronauts - Куля х3
x4
x5
5
30
100

куля

Символ Aeronauts - Флюгер х3
x4
x5
5
20
50

флюгер