РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Battle Tanks / Танки

Ігровий автомат Battle Tanks (Танки)

Слот Battle Tanks від відомого виробника EvoPlay особливо припаде до смаку представникам сильної половини людства, що цінують захоплюючу стратегічну гру в «танчики». Насолоджуватися віртуальними баталіями, представленими в тривимірному зображенні, так само приємно, як і отримати щедрі призи. Ігровий автомат справляє незабутнє враження, завдяки креативному стилю оформлення.

Дизайн слота реалістичний: на задньому плані гравець побачить мальовничі руїни задимленого міста. На ігровому полі Battle Tanks змінюють один одного картинки, що ілюструють початок видовищного віртуального бою. Переважають темні кольори інтерфейсу, розбавлені яскравим загравою пожеж. Ігрового процесу відповідає вміло підібрана звукова доріжка; стильні анімаційні ефекти дозволяють відчути всю красу танкового бою.

Безкоштовна гра на автоматі Battle Tanks

Пятібарабанний емулятор Battle Tanks пропонує для активації 9 ліній, кількість яких можна зменшити перед запуском гри. Загальна кількість тематичних зображень досягає 15. Перед запуском автомата слід виставити діючі лінії і призначити на них ставку. Один клік на стартову клавішу запускає спини; гравець приступає до безпосередньої військової завданням - збору призових комбінацій. Послідовність однакових картинок повинна розташовуватися зліва направо, стартуючи з крайнього лівого барабана. Як символьного ряду розробники пропонують зображення бойової техніки. Гравець помітить танк на тлі вогняного заграви; гармату; броньований військовий автомобіль.

Особливу пікантність ігровому процесу додає спеціальна символіка, представлена ​​Вайлд, розкидом і бонусної картинкою. Дикий символ з відповідним написом успішно заміняє рядові зображення, доповнюючи комбінації. Скаттер з'являється на позиціях автомата довільно; комбінації з разбросов приносять множник для загальної ставки. Якщо на ігровому полі помітить поєднання розкиданих символів, активується 15 вільних обертань. В ході бонусної гри кожне виграшне поєднання отримує мультиплеер X3.

Присутній і тематичний раунд, який запускається трьома бонусними картинками. Відкривається додаткове ігрове поле; прямо на геймера рухаються ворожі танки - слід брати їх на мушку і ліквідувати. Залежно від результативності дій гравця призначається приз. Після формування призовий комбінації пропонується подвоїти виграш, запускаючи гру на шанси. З представленого ряду перевернутих карт геймеру необхідно вибрати більшу, ніж у віртуального суперника. Ризиковий міні-раунд Battle Tanks має кілька етапів, проте найменша помилка призводить до ануляції призу.

Автомат Battle Tanks порадує наявністю варіативних бонусних раундів, спеціальної символіки, якісним, сучасним дизайном. Слот для справжніх чоловіків, завжди готових до бою, має високий відсоток віддачі.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Battle Tanks
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 59 голосів, середнє: 4,67 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Battle Tanks
платформа:
Evoplay
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/200
Макс. коефіцієнт:
4500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Battle Tanks
Інтерфейс ігрового автомата Battle Tanks Символи ігрового слота Battle Tanks Бонусна гра ігрового апарату Battle Tanks
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Battle Tanks
Символ Battle Tanks - Scatter х2
х3
x4
x5
18
45
180
4500

Scatter

Символ Battle Tanks - Танк х2
х3
x4
x5
10
400
1000
4000

танк

Символ Battle Tanks - Машина х2
х3
x4
x5
10
200
500
2000

Авто

Символ Battle Tanks - Пушка х3
x4
x5
25
125
500

гармата

Символ Battle Tanks - Картковий туз х3
x4
x5
5
40
150

картковий туз

Символ Battle Tanks - Картковий король х3
x4
x5
5
40
150

картковий король

Символ Battle Tanks - Карткова дама х3
x4
x5
5
25
100

карткова дама

Символ Battle Tanks - Картковий валет х3
x4
x5
5
25
100

картковий валет

Символ Battle Tanks - Карткова 10 х2
х3
x4
x5
3
5
25
100

карткова 10

Символ Battle Tanks - Wild

Wild

Символ Battle Tanks - Bonus

Bonus