РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Legend of Ra / Легенда Ра

Ігровий автомат Legend of Ra

Черговий автомат, що обіграє тематику Єгипту - Legend of Ra - пропонує чудова компанія EvoPlay, барвисто візуализуюча своє дітище. Розробники активно впроваджують сучасну тривимірну графіку, що дозволяє в деталях уявити особливості життя в Стародавньому Єгипті. Ігровий автомат барвистий, а його персонажі унікальні, як і безліч додаткових опцій, які роблять гру по-справжньому захоплюючою і прибутковою.

Оформлення Legend of Ra виглядає атмосферно: Evoplay активно використовує теплу колірну гаму, яка транслює унікальну стилістику єгипетських пейзажів. Насичене синє небо, пальми з зеленим листям, величезні камені і жовтий пісок - такий фон барвистого ігрового автомата. Ігрове поле виконано у вигляді єгипетського будови, де колони служать для нумерації виграшних ліній. Перед початком гри слід виставити кількість ліній з 9 наданих. Потім на кожну призначається ставка і запускається обертання барабанів.

Безкоштовна гра на автоматі Легенда Ра

Мета гри Legend of Ra полягає в отриманні призів шляхом формування виграшних комбінацій, що складаються з символів одного типу, розташованих зліва направо. На барабанах будуть змінювати один одного маски єгипетських правителів - фараонів; релігійний символ у вигляді хреста - анкх, священний скарабей, карткові номінали, стилізовані в єгипетському стилі. Присутня спеціальна символіка, різноманітять ігровий процес.

Багатофункціональний символ - товстий фоліант, де містяться заклинання бога Сонця Ра, гармонійно поєднує функції Вайлда і Скаттер. Магічна книжка замінює прості символи і з'являється довільно, граючи незалежно від активних ліній. Бонусні комбінації запускають 12 фріспінов за ставками закладу. Рандомних чином вибирається картинка, яка виконує функції розширюється розкиду на час додаткової міні-ігри. Такий символ покриває всю вертикаль барабана, допомагаючи формувати більшу кількість призових комбінацій.

Бонусна гра автомата Legend of Ra

Присутній і бонусний символ Legend of Ra: зібравши комбінації з 3 і більше подібних картинок, гравець перенесеться в захоплюючий тематичний раунд і займеться інтуїтивним вибором статуеток, отримуючи щедрі нагороди в разі успіху. Якщо на лініях автомата Legend of Ra вдалося скласти виграшну комбінацію, гравцеві пропонується ризиковий раунд, виконаний в тематичному стилі. Гравець потрапить в гробницю фараона, ретельно охороняється муміями. Слід вибрати одного з правоохоронців і спостерігати за обертанням округлих воріт. Якщо прогнози гравця виявляться вірними, то його чекає подвоєння коштів.

Незважаючи на те, що сюжет ігрового автомата Легенда Ра знаком і навіть звичний, наявність інтерактивних додаткових раундів, фріспінов, багатофункціонального символу обіцяє якісне дозвілля, дозволяючи по-новому поглянути на популярну тематику. Барвисте оформлення слота Legend of Ra не залишить нікого байдужим, даруючи позитив і масу приємних емоцій.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Legend of Ra
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 57 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Legend of Ra
платформа:
Evoplay
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Legend of Ra
Інтерфейс ігрового автомата Legend of Ra Символи ігрового слота Legend of Ra Бонусна гра ігрового апарату Legend of Ra
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Legend of Ra
Символ Legend of Ra - символ Ра х2
х3
x4
x5
10
100
1000
5000

символ Ра

Символ Legend of Ra - Маска х2
х3
x4
x5
5
40
400
2000

маска

Символ Legend of Ra - Скарабей х2
х3
x4
x5
5
30
100
750

скарабей

Символ Legend of Ra - Картковий туз х3
x4
x5
10
50
150

картковий туз

Символ Legend of Ra - Картковий король х3
x4
x5
10
50
150

картковий король

Символ Legend of Ra - Карткова дама х3
x4
x5
5
25
100

карткова дама

Символ Legend of Ra - Картковий валет х3
x4
x5
5
25
100

картковий валет

Символ Legend of Ra - Карткова 10 х3
x4
x5
5
25
100

карткова 10

Символ Legend of Ra - Книга (scatter) х3
x4
x5
45
270
4500

Книга (scatter)