РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Monster Lab / Лабораторія монстрів

Ігровий автомат Monster Lab

Як цікаво відвідати лабораторію божевільного вченого, який вирощує в своїх колбах і ретортах справжніх маленьких монстрів! Однак не все так просто - одного разу невірний експеримент привів до того, що вчений сам перетворився в одного з лякаючих персонажів. Подібний сюрреалістичний сюжет пропонує чудовий автомат Monster Lab від відомого виробника EvoPlay, що випускає якісні інтерактивні ігрові автомати. Божевільний професор заплутався в своїх експериментах, результатом чого стала поява цілої серії незрозумілих істот, яких гравець помітить на барабанах ігрового автомата.

Безкоштовна гра на автоматі Monster Lab

Слот Monster Lab чудово оформлений: поєднання білих і синіх відтінків інтерфейсу асоціюється зі стерильною чистотою віртуальної хімічної лабораторії, зображеної на задньому плані автомата. Яскраві відтінки, продуманий дизайн символів, стилізація гри під мультиплікаційний фільм і забавне звуковий супровід надають неповторний шарм ігрового процесу. Творці використовують сучасні можливості комп'ютерної графіки, застосовуючи анімаційні ефекти і тривимірні зображення.

Набір ігрових ліній, доступних для активації, досягає 9. Гравцю необхідно виставити кількість діючих ліній, призначаючи на них ставку з запропонованої градації. Один клік на стартову клавішу запускає обертання барабанів - на ігровому полі починають з'являтися символи, періодичні складаються в призові комбінації. Тематична символіка ігрового автомата - монстри, незвичайні істоти, в чиєму образі вгадуються поросята, носороги, циклопи, зубастики, восьминоги і слоненята. Присутні гральні карти, стилізовані в дусі лабораторії божевільного вченого.

Дикий символ з відповідним написом «Wild» підміняє рядову символіку, дозволяючи формувати велику кількість успішних комбінацій. Як Скаттер використовується молекула насиченого червоного кольору. Якщо вдалося створити комбінацію з Скаттер, геймер отримує 15-25 фріспінов. Присутній в грі Monster Lab і бонусний значок, виконаний у вигляді зубастого істоти. При випаданні подібних символів в кількості 3 штук відкривається додаткова гра, де гравцеві належить вибір симпатичного монстра і отримання нагороди.

Ризикова гра пропонує подвоєння призу після формування призового комбінації. Геймер на додатковому полі побачить, як один з монстрів проводить експеримент над професором. Від інтуїтивного вибору гравця залежить, чи зможе божевільний учений знову прийняти людську подобу або назавжди залишиться невідомою звірятком. У разі успіху приз подвоїться, невдача анулює досягнуті результати.

Ігровий автомат Monster Lab виконаний креативно; відмінне почуття гумору розробників надихає, а симпатична символіка надає грі особливий колорит, як і численні бонусні ігри.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Monster Lab
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 53 голосів, середнє: 4,67 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Monster Lab
платформа:
Evoplay
WILD символ:
є
Кількість ліній:
20
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
2000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Monster Lab
Інтерфейс ігрового автомата Monster Lab Символи ігрового слота Monster Lab Бонусна гра ігрового апарату Monster Lab
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Monster Lab
Символ Monster Lab - Синє око х3
x4
x5
50
500
2000

Синє око

Символ Monster Lab - Єдиноріг х3
x4
x5
40
250
1000

єдиноріг

Символ Monster Lab - Веселун х3
x4
x5
30
100
500

веселун

Символ Monster Lab - Габон х3
x4
x5
20
50
300

Габон

Символ Monster Lab - Клякса х3
x4
x5
10
40
150

Клякса

Символ Monster Lab - Монстр-птиця х3
x4
x5
10
30
100

Монстр-птиця

Символ Monster Lab - Монстр-слон х3
x4
x5
5
20
50

Монстр-слон

Символ Monster Lab - Черв'як х3
x4
x5
5
20
50

черв'як