РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Операція И

Ігровий автомат Операція «И»

З кожним днем ​​Відеослоти стають дедалі популярнішими, в цьому немає нічого дивного, адже зараз випускають дуже якісні ігри. Одним з таких автоматів вважається безкоштовний ігровий апарат під назвою Операція И від компанії Evoplay. Дана фірма випускає такі ігри досить довгий час, тому її продукція має велику популярність. У грі вас чекає всім відома пародія на фільм, в якому присутня комедійний жанр. Сам сюжет гри дуже детально опрацьовані, тому шанувальникам відомого фільму буде дуже цікаво спробувати зіграти в цю розвагу, спробувати себе в ролі своїх кумирів і взяти участь в знаменитій операції.

Безкоштовна гра на автоматі Операція «И»

Перед початком безкоштовної гри на автоматі Операція «И», необхідно ознайомитися з кнопками і правилами. Насамперед гравцеві потрібно відвідати розділ paytable. У ньому знаходиться необхідна інформація, про таблицю виплат і комбінацій. Також цей розділ ознайомить з можливою символікою. Після цього гравець визначається зі ставкою, щоб це зробити, потрібно натиснути кнопку bet.

Відкривши геймплей, можна спостерігати різні атрибути, які відносяться до тематичних символам, а ще вони мають анімаційні ефекти, що надає слоту більшої реалістичності. Якісна графіка дозволить насолодитися грою сповна. Причому в слоті дуже простий інтерфейс, управління стало легким і доступним, таким чином, навіть новачкові знадобиться всього лише пару хвилин, щоб вивчити всі органи управління автоматом. Протягом всієї гри користувача очікує дуже весела музика, вона нагадає епізоди з фільму, і налаштує на позитивну хвилю.

Потім вибирається бажане кількість ігрових ліній. Для цього потрібно використовувати кнопку line. Щоб додати або ж прибрати лінію, потрібно натиснути полюс або мінус. Щоб комбінації випадали якомога частіше, бажано вибрати максимальну кількість активних рядів. Якщо ж є бажання грати по-крупному, то можна зробити найвищу ставку, в цьому допоможе кнопка bet max.

Ризик гра апарату Операція И

Після кожного виграшу, можна почати ризик-гру, для цього потрібно задіяти кнопку double game. Після цього можна перейти до обертання барабанів, в цій грі два варіанти, перший - це ручний, він запускається при натисканні кнопки spin. Другий варіант - автоматична гра, запускається при натисканні auto play. Новачкові ж краще починати гру в ручному режимі.

Символи в ігровому автоматі операція И є різні, тематичні та просто карткові. Вайлд грає роль замінює і представлений він одним з головних героїв з трійці грабіжників. Скаттер в ролі замку відкриває гру з 10 безкоштовними спинами. Є й бонусний символ, який стане в нагоді в додатковій грі. Поява трьох і більше таких символів, дозволять вибрати бонусний раунд. У бонусної грі вам належить самому вибирати сюжет, потрібно вибрати картинку з будь-яким з трьох героїв і перейти до відповідного тур.

Ризик-гра тут дуже цікава, гравцеві належить вгадати картинку із зображенням русалки або принцеси, в разі виграшу, користувач отримує подвоєну суму, якщо ж гравець не вгадує, то сума за спин анулюється.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Операція И
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 57 голосів, середнє: 4,57 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Операція И
платформа:
EvoPlay
WILD символ:
є
Кількість ліній:
100
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Операція И
Інтерфейс ігрового автомата Операція И Символи ігрового слота Операція И Бонусна гра ігрового апарату Операція И
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Операція И
Символ Операція И - Шурик х2
х3
х4
х5
10
150
800
5000

Шурик

Символ Операція И - Вино х2
х3
х4
х5
5
80
500
3000

вино

Символ Операція И - Хлороформ х2
х3
х4
х5
5
60
300
2000

хлороформ

Символ Операція И - КК РСФРС х3
х4
х5
40
150
750

КК РСФРС

Символ Операція И - Горщик х3
х4
х5
30
120
500

горщик

Символ Операція И - Картковий туз х3
х4
х5
10
50
150

картковий туз

Символ Операція И - Картковий король х3
х4
х5
10
50
150

картковий король

Символ Операція И - Карткова дама х3
х4
х5
5
25
100

карткова дама

Символ Операція И - Картковий валет х3
х4
х5
5
25
100

картковий валет

Символ Операція И - Карткова 10 х3
х4
х5
5
25
100

карткова 10

Символ Операція И - Боягуз (wild)

Трус (wild)

Символ Операція И - Бовдур (wild)

Бовдур (wild)

Символ Операція И - Перевірений (wild)

Перевірений (wild)

Символ Операція И - Замок (Scatter) х3
х4
х5
45
180
2700

Замок (Scatter)

Символ Операція И - Кішка (Bonus)

Кішка (Bonus)