РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Sindbad / Синдбад

Ігровий автомат Sindbad

Захоплюючу, барвисту, позитивну історію розповідає ігровий автомат Sindbad від виробника EvoPlay, головним героєм якого є відомий з дитинства персонаж Синдбад-мореплавець. В автоматі Sindbad очікують неймовірні емоції, маса забавних і прибуткових пригод, відпочинок і розслаблення. Ігровий автомат барвисто оформлений. На задньому плані гравець помітить приголомшливий південний пейзаж з пальмами і таємничий грот печери. Ігрове поле Sindbad виконано у вигляді східного шатра, а клавіші для управління автоматом стилізовані під різноманітні предмети інтер'єру.

Зліва від барабанів розташовується сам головний герой - мандрівник і авантюрист Синдбад, з цікавістю спостерігає за грою. Різноманітні поєднання яскравих кольорів виробляють належне враження розкоші, залучаючи гравця, а «східна» стилізація написів додає грі особливий шарм.

Безкоштовна гра на автоматі Синдбад

Пятібарабанний безкоштовний ігровий автомат Sindbad пропонує 20 ліній для гри. Призові послідовності шикуються по стандартному принципу: зліва направо, з однаковою ігровий символіки. Як ряду тематичних символів представлений головний герой; страшний одноокий циклоп; скриню, наповнений скарбами; лампа, де живе Джинн; корабельний якір і знайомі карткові значки. Серед спеціальних символів присутній Wild, візуалізований у вигляді медальйона. Дикий символ з'являється на третьому барабані, його випадання віщує отримання одного або двох Респін Дикий символ здатний до розширення; він виконує і свої базові функції, замінюючи інші картинки слота. Присутній також інший варіант дикого символу - X2, який не розтікається по барабанах, але приносить відповідний множник.

Як розкиду використовується зображення східного головного убору - чалми. Розкиданий символ проявляється на позиціях автомата довільно. При складанні комбінацій з Скаттер призначається 20 фріспінов з бонусом, в якості якого виступає мультиплеер або додаткові обертання за ставками закладу.

Бонусна гра автомата Sindbad

Бонусний символ - череп і кинджали, випадаючи в кількості пари штук, активує тематичний раунд, в ході якого Синдбад проникне в таємничу печеру скарбів. Тематична бонусна гра реалізована за принципом рулетки, обертаючи колесо якої гравець визначає розміри нагороди. Після формування призовий комбінації геймер може подвоїти виграш за спин, граючи в карти з віртуальним дилером. Мета міні-гри полягає в тому, щоб навмання витягнути картку більш високого рангу, ніж у суперника.

Ігровий автомат Sindbad занурює в загадкову атмосферу Сходу, завдяки барвистому і неординарному дизайну, що нагадує мультиплікаційний фільм. Присутність розширеного спектру бонусних символів, додаткових раундів, множників, Респін і фріспінов створює сприятливі умови для гри, дозволяючи геймеру розшукати справжні Скарби Сходу.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Sindbad
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 53 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Sindbad
платформа:
Evoplay
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
2000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Sindbad
Інтерфейс ігрового автомата Sindbad Символи ігрового слота Sindbad Бонусна гра ігрового апарату Sindbad
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Sindbad
Символ Sindbad - Синдбад х3
x4
x5
50
500
2000

Синдбад

Символ Sindbad - Циклоп х3
x4
x5
40
200
1000

Циклоп

Символ Sindbad - Скарби х3
x4
x5
30
100
500

скарби

Символ Sindbad - Лампа х3
x4
x5
15
75
400

лампа

Символ Sindbad - Якір х3
x4
x5
15
50
300

якір

Символ Sindbad - Картковий туз х3
x4
x5
10
40
150

картковий туз

Символ Sindbad - Картковий король х3
x4
x5
10
40
150

картковий король

Символ Sindbad - Карткова дама х3
x4
x5
10
30
125

карткова дама

Символ Sindbad - Картковий валет х3
x4
x5
5
30
100

картковий валет

Символ Sindbad - Карткова 10 х3
x4
x5
5
20
50

карткова 10

Символ Sindbad - Scatter х3
x4
x5
100
200
1000

Scatter

Символ Sindbad - x2

x2

Символ Sindbad - Wild

Wild

Символ Sindbad - Bonus

Bonus