РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Вовка в тридев'ятому царстві

Ігровий автомат Вовка в тридев'ятому царстві

Ігрові слоти від компанії Evoplay вважаються дуже популярними, в цьому немає нічого дивного, адже цей виробник випускає досить якісні ігри. Таким є автомат під назвою Вовка в Тридев'ятому Царстві. Цей онлайн апарат за мотивами однойменного мультфільму, тому на час гри, ви опинитеся з реальності в світ розваг і казок.

Безкоштовна гра на автоматі Вовка в тридев'ятому царстві

Насправді, безкоштовна гра на слоті відбувається в дуже веселому ключі, тому слід запастися настроєм і вирушити в казковий шлях. За це подорож автомат непогано віддячить гравця винагородами, так що це не тільки цікавий, але й прибутковий слот.

Ігровий автомат Вовка має якісну графіку, все символи дуже яскраві і барвисті, а ще вони анімовані, поетом апарат виглядає досить таки незвично. Протягом всього перебування в цій казці, гравець може насолоджуватися красивою і веселою тематичної музикою, вона буде підтримувати тон всього, що відбувається на екрані. Залишається тільки насолоджуватися самим процесом гри. Інтерфейс слота дуже радує, все кнопки знаходяться на зручних місцях, розібратися з управлінням можна дуже швидко.

Насамперед гравцеві рекомендується зайти в розділ paytable. У ньому можна вивчити правила гри, а також знайти дуже корисну інформацію про таблицю виплат і існуючі комбінації. Ще даний розділ дозволить ближче дізнатися більше знаків, аніж їх в грі предостатньо. Після цього розділу потрібно вибрати ставку, для цього існує кнопка bet.

Також кожен гравець може зробити найвищу ставку в грі, для цього натискається кнопка bet max. Потім визначається кількість активних ліній, але слід розуміти, чим їх більше, тим більші шанси на випадання виграшних комбінацій. Якщо ж гравець вирішив додати або прибрати ігрову лінію, задіють кнопку bet per line.

Бонусна і гра на подвоєння апарату Вовка

Double Game запускати можна після кожного виграшного етапу, це так звана ризик-гра, а ось розділ balance показує суму на рахунку гравця. Можна запускати слот двома способами, ручний запуск здійснюється при натисканні кнопки spin. А ось автоматична гра запускається при натисканні кнопки auto play. Однак для початківця гравця найкраще пробувати ручний запуск.

Вся символіка цього автомата оплачується в момент складання комбінацій, проте символи діляться на тематичні та спеціальні. Спеціальних три, це вайлд, Скаттер, бонус. Вайлд у вигляді замку грає роль заміняє символу, тобто своєю появою на екрані, він замінює будь-які інші символи, таким чином, створюючи виграшні комбінації. Розкидному знак грубка грає роль символу, який приносить фрі спини, а бонусний символ кошик з інструментами допомагає відкрити бонусну гру.

У бонусної грі вам належить велике випробування, необхідно пройти всі етапи, тобто дістатися до самої вершини, так званого замку і отримати найбільший виграш. Відкрити цей раунд можна зібравши три бонусних символів. Також гравець може отримати фрі спини, для чого на лінії має випасти три, чотири або ж п'ять Скаттер символів.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Вовка
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 512 голосів, середнє: 4,25 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Вовка
платформа:
EvoPlay
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
немає
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Вовка
Інтерфейс ігрового автомата Вовка Символи ігрового слота Вовка Бонусна гра ігрового апарату Вовка
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Вовка
Символ Вовка - Вовка х2
х3
х4
х5
10
200
800
5000

Вовка

Символ Вовка - Цар х2
х3
х4
х5
5
50
300
2000

цар

Символ Вовка - Казки х3
х4
х5
30
150
600

казки

Символ Вовка - Сокира х3
х4
х5
30
100
500

сокира

Символ Вовка - Корито х3
х4
х5
10
50
200

корито

Символ Вовка - Півник х3
х4
х5
10
40
150

Петушок

Символ Вовка - Крендель х3
х4
х5
5
30
100

Крендель

Символ Вовка - Скриня (Wild)

Скриня (Wild)

Символ Вовка - Піч (Scatter)

Піч (Scatter)

Символ Вовка - Інструменти (Bonus)

Інструменти (Bonus)