РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД

Ігрові автомати Gaminator

Gaminator, Гамінатор. Цей бренд такий же значимий в Геймінг, як Apple в смартфонах. Група компаній Novomatic, заснована в Австрії в 1980 році спочатку була відома невеликому колу власників гральних клубів як виробник високоякісних механічних ігрових апаратів. В середині нульових компанія починає розробку пакета ігрових автоматів для ігрового комплексу Gaminator.

У нашому ігровому клубі Асік Про ви можете грати безкоштовно в кращі автомати від Гамінатор. Всі апарати мають демо-режим гри тому в безкоштовні ігрові автомати грати безкоштовно без реєстрації та смс у нас легко і приємно. У систему Гамінатор увійшли півтора десятка слотів, яким судилося стати новою точкою відліку. За базову взяли схему в 5 барабанів і 9 ігрових ліній, причому їх кількість гравець міг вибирати сам. Тематика ігрових автоматів, що входять в комплекс, була вкрай широкою: загадки стародавнього Єгипту, підводний світ, магія, космос, класичні фрукти. В оформленні вперше була застосована анімація символів. Взагалі, в цих слотах багато було вперше. Повноцінна озвучка, спеціальні символи з бонусними функціями, фрі-спини з множником.

Кращі ігрові автомати від Gaminator

У 2001 році лінійку відкрив Dolphin's Pearl. Саме на ньому випробували всі технологічні новинки. Слот виділявся модним дизайном і захоплюючим геймплеєм. Вайлд оснастили подвійним мультиплікатором. Для бонусної гри вибрали формат фрі-спинив: 15 безкоштовних обертань з потрійним збільшенням призів. Крім того, Скаттер вже при подвійному випаданні приносив нагороду в розмірі двох ставок.

Дельфіна прийняли дуже добре. Тоді була розроблена ціла серія схожих за стилем гри і дуже різних за тематикою ігрових автоматів. До 2005 року був зібраний повний пакет для ігрового комплексу. І на початку року він був представлений на всесвітній виставці в Лондоні ICE Totally Gaming. Успіх був повним. Відвідувачам стенда Novomatic особливо запам'ятався ігровий автомат, де за сюжетом археолог-ентузіаст шукає священну книгу в стародавньому єгипетському храмі. слот називався Book of Ra. Через кілька років він придбав культовий статус. У нього грали у всій Європі. Минуло вже більше 10 років, і тепер в Книжки грають у всьому світі. По крайней мере, в тих 70 країнах, де присутня Новоматік.

Легендарні слоти від Гамінатор

Book of Ra став справжнім хедлайнером комплексу Gaminator. Крім обкатаних на Дельфіні нововведень, у нього були свої унікальні сюрпризи: спеціальний комбінований символ вайлд-Скаттер у вигляді книги бога Ра і бонусна опція для фрі-спинив, яка перетворює випадково обраний символ в поширюється Скаттер.

У Гамінаторов є ще одна, не така очевидна, особливість. У них дуже висока вартість комбінацій. І хоча вони не складаються після кожного спина, великі призи компенсують напружене очікування. І цей азартний стиль - фірмова риса ігрових автоматів під брендом Gaminator.

Кращі автомати з того комплексу благополучно пережили модернізацію і прикрашають оновлений Gaminator - Scorpion. Так що гравці по колишньому з задоволенням грають в Book of Ra, Sizzling Hot, Lucky Lady's Charm поряд з новими не менше захоплюючими шедеврами Новоматік.