РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Always Hot / Завжди Гарячий

Ігровий автомат Always Hot

Класичні слоти і на сьогоднішній день дуже затребувані. Не секрет, що першими слотами були саме вони. Компанія Novomatic випускає гри різного плану, але класичні - найбільш затребувані. Безкоштовний ігровий автомат Always Hot користується популярністю серед бувалих гравців. У цій грі найпростіший сюжет, що дозволяє перенестися трохи назад і відчути, як функціонували перші ігри.

Безкоштовна гра автомата Always Hot

Слот має просту тематику, засновану на фруктах. Гравцеві належить ігровий компот з різних фруктів, які будуть допомагати в складанні комбінацій. Оформлення ігрового автомата Always Hot досить зручне, все кнопки знаходяться на своїх місцях, тому в грі легко розбереться навіть початківець гравець. Деякі символи мають анімацію, яскраві фарби і музичний супровід, що приносить автомату більшої реальності.

Перед тим як гравець запустить це апарат, необхідно вивчити правила і органи управління слотом. У грі є розділ Paytable. У ньому гравця чекає необхідна інформація про таблицю виплат, а також комбінації, а ще в цьому розділі можна детально вивчити всі символи. Після відвідин даного розділу потрібно вибрати необхідну ставку і натиснути кнопку bet. У цьому слоті мінімальна кількість ігрових ліній, тому краще задіяти всі, тоді виграшні комбінації можуть випадати як можна частіше, для цього потрібно натиснути кнопку lines.

Розділ показує гравцеві виграш за останній прокрут, а ось функція credit покаже, скільки коштів на рахунку. Після цього можна сміливо переходити до старту, для цього потрібно визначитися, в якому режимі учасник буде проводити гру. Їх два: перший ручний, а другий автоматичний. Для новачка найкраще користуватися ручним запуском, для цього є кнопка start. Щоб запускати гру в автоматичному режимі, необхідно натискати кнопку automatic start.

Символи в цьому слоті дуже прості, вони не діляться на групи і все вважаються тематичними. Також цей фруктовий набір символів непогано нагороджується, за це гравці завжди любили класичні слоти. У грі можна зустріти такі картинки, як виноград, слива, слива, вишня, лимон, сімки.

Бонусна гра автомата Always Hot

Бонусної гри в цьому слоті немає, що нітрохи не псує загальне враження, адже основна гра досить насичена, до того ж це компенсується хорошими призами. Кожен гравець після виграшної комбінації може проявити себе в ризик-грі. У цьому раунді є кілька закритих карт, завдання учасника полягає в тому, щоб вибрати масть більше ніж буде у дилера, тоді виграшну суму гравцеві збільшать у кілька разів, якщо ж гравець не відгадає, але сума анулюється, тоді гравець може почати основну гри знову.

Гра Always Hot - це класичний слот, який дарує можливість «бувалим» проявити себе сповна. Адже саме гравці зі стажем люблять фруктові автомати за їх простоту і надійність.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Always Hot
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 56 голосів, середнє: 4,33 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Always Hot
платформа:
Gaminator
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
5
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
3
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
300
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Always Hot
Інтерфейс ігрового автомата Always Hot Символи ігрового слота Always Hot Бонусна гра ігрового апарату Always Hot
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Always Hot
Символ Always Hot - 7 х3 300

7

Символ Always Hot - Зірки х3 200

зірки

Символ Always Hot - Кавуни х3 100

кавуни

Символ Always Hot - Виноград х3 80

Виноград

Символ Always Hot - Дзвіночки х3 80

дзвіночки

Символ Always Hot - Апельсини х3 40

апельсини

Символ Always Hot - Зливи х3 40

Зливи

Символ Always Hot - Лимони х3 40

лимони

Символ Always Hot - Вишні х3 40

вишні