РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Bananas Go Bahamas / Банани їдуть на Багами

Ігровий автомат Bananas Go Bahamas

Якщо людина стверджує, що бачив, як веселий банан катається на серфінг-дошці, це не означає, що людина нездоровий. Набагато ймовірніше, що він грав в забавний ігровий автомат Банани їдуть на Багами. У цьому безкоштовному онлайн Гамінаторе всі діючі особи -персоніфіцірованние фрукти. Вони настільки кумедно намальовані, що здаються влучними шаржами на середньостатистичних відпочиваючих, яких можна побачити на будь-якому пляжі світу. Грати в цей ігровий автомат можна як в безкоштовному режимі, так і на гроші у віртуальному залі Кінг.

Особливості ігрового автомата Bananas Go Bahamas

Ігровий автомат Bananas Go Bahamas всім своїм виглядом налаштовує на відпускний лад. На тлі видно море, пальми, вітрила. На барабанах відпочивають всіма доступними способами курортники у вигляді фруктів. Одні, як товстий кавун, просто загоряють, ніжачись в гамаку. Інші, як полуничка, банан і манго воліють активне проведення часу: водні лижі, серфінг, дайвінг. Всі старші символи анімуються, показуючи короткі позитивні сценки. Виграш відзначається бадьорою музикою. В автоматі 5 барабанів і 9 нефіксованих ліній.

Як грати в Бананас го Багамські острови

Панель управління Бананів типова для онлайн Гамінаторов. Лінії вибираються п'ятьма кнопками. Чи включається тільки непарна кількість. Ставка на одну лінію задається кнопкою Bet One. Кожне натискання збільшує ставку на один рівень. Для великої гри призначена кнопка Bet Max. Вона задає максимальну ставку одним натисканням. Кнопка Automatic Start включає безупинний обертання до тих пір, поки гравець не натисне на неї ще раз. При цьому ризик-гра буде недоступна.

Символи автомата Бананас

Найцінніші випадання становить вайлд - банан, причому навіть при випаданні від двох. Зі звичайних найбільше принесуть кавун і полуниця. Їх мінімальна комбінація теж 2. Наступні за цінністю манго і кокос. Найменше покладається за комбінації з ананасом. Група молодших символів - карткові гідності від дев'ятки до туза. У дев'ятки, як у двох старших, поєднання з двох зображень вже вважається виграшним. Решту потрібно хоча б 3 на активній лінії.

Вайлд у вигляді банана з дошкою для серфінгу підміняє всі інші для освіти виграшних поєднань, крім Скаттер і валізи. Призи за лінію за участю банана подвоюються в порівнянні з номіналами, зазначеними в таблиці виплат. Дикий символ становить власні виграшні варіанти.

У ролі Скаттер - чемодан з квітчастими багажними ярликами. При випаданні на будь-якому місці двох таких зображень гравцеві видається дві ставки. У максимальній варіації з 5 зображень Скаттер нагороджує призом в 500 загальних ставок.

3 і більше символу розкиду, незалежно від ліній, відкривають гравцеві шлях до серії з 45 безкоштовних фрі-спинив. Ця найдовша серія серед усіх Гамінаторов і одна з найбільших серед усіх слотів. Фрі-спини можуть бути продовжені.

Для особливо азартних в ігровому автоматі Bananas Go Bahamas є ризик-гра. Вона доступна після кожного виграшу. У ній від гравця потрібно відгадати колір карти. Правильна відповідь збільшує приз в два рази.

Автомати схожі на Bananas Go Bahamas

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Bananas Go Bahamas
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 562 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Bananas Go Bahamas
платформа:
Gaminator
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
9000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Bananas Go Bahamas
Інтерфейс ігрового автомата Bananas Go Bahamas Символи ігрового слота Bananas Go Bahamas Бонусна гра ігрового апарату Bananas Go Bahamas
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Bananas Go Bahamas
Символ Bananas Go Bahamas - Банан (wild) х2
х3
х4
х5
10
250
2500
9000

Банан (wild)

Символ Bananas Go Bahamas - Полуниця х2
х3
х4
х5
2
30
120
800

Полуниця

Символ Bananas Go Bahamas - Кавун х2
х3
х4
х5
2
30
120
800

кавун

Символ Bananas Go Bahamas - Чемодан (Scatter) х2
х3
х4
х5
2
4
20
500

Чемодан (Scatter)

Символ Bananas Go Bahamas - Ананас х3
х4
х5
20
100
400

ананас

Символ Bananas Go Bahamas - Манго х3
х4
х5
20
70
250

манго

Символ Bananas Go Bahamas - Кокос х3
х4
х5
20
70
250

кокос

Символ Bananas Go Bahamas - Картковий туз х3
х4
х5
10
50
120

картковий туз

Символ Bananas Go Bahamas - Картковий король х3
х4
х5
10
50
120

картковий король

Символ Bananas Go Bahamas - Карткова дама х3
х4
х5
4
30
100

карткова дама

Символ Bananas Go Bahamas - Картковий валет х3
х4
х5
4
30
100

картковий валет

Символ Bananas Go Bahamas - Карткова 10 х3
х4
х5
4
30
100

карткова 10

Символ Bananas Go Bahamas - Карткова 9 х2
х3
х4
х5
2
4
30
100

карткова 9