РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Book of Ra Deluxe / Книга Ра Делюкс / Книжки Делюкс

Ігровий автомат Book of Ra Deluxe

Немає іншого ігрового автомата, який був би настільки відомий, як Book of Ra австрійської корпорації Novomatic. Вперше розробник представив його в 2005 році, на всесвітній виставці в Лондоні. Він став відразу неймовірно популярним. Цьому сприяв цілий пакет нововведень: просунута графіка, виразна давньоєгипетська тема, унікальний спецсимвол. Автомат увійшов в наземний ігровий комплекс Gaminator, поряд з півтора десятками інших, теж дуже вдалих слотів. Грати безкоштовно в автомат Book of Ra Deluxe ви можете абсолютно безкоштовно в нашому віртуальному ігровому залі Кінг.

Безкоштовна гра на автоматі Книга Ра Делюкс

Зазвичай, популярність ігрового автомата недовга (зазвичай рік-два). Але популярність автомата Книжки не спадала з часом, а навіть росла. Технології не стояли на місці, тому було прийнято рішення оновити провідні слоти Гамінатора. Першим був модернізований ігровий автомат Book of Ra. Як і прийнято в компанії Новоматік, він отримав індекс Deluxe (поліпшена версія). У ньому додали одну лінію ставки і поліпшили графіку. Він як і раніше входить в нову ігрову платформу, тепер уже в Gaminator Scorpion. Ось що значить знайти золоте рішення: Книжкам в цьому році виповнюється 12 років!

Характеристика апарату Книжки Делюкс

Ігровий апарат Книга Ра Делюкс побудований за класичною ігровій схемі з 5 трирядними барабанами. Ліній ставки 10. Вони не фіксовані, тобто їх можна вибрати. У старій версії вибір робився з кроком в 2, тобто активувати можна було тільки непарні номери ліній. У другому виданні лінії включаються в будь-якому порядку. Ставка задається однією єдиною кнопкою.

У слоті Книжки Делюкс обігрується сюжет пошуку скарбів в давньоєгипетському храмі. Головний герой — молода людина в капелюсі а ля Індіана Джонс — став мало не візитною карткою Novomatic. Заставка відразу занурює в світ стародавніх мешканців долини Ніли. За хлопцем видно храм в якому вгадуються риси відразу всіх культових споруд єгиптян. Ігрове поле оформлено в тому ж стилі. На кам'яному тлі видно ієрогліфи, — синонім загадки. Дослідник шукає священну книгу бога Ра. Вона здатна наділити володаря незліченними скарбами.

В автоматі не дарма ця Книга Ра найрідкісніший і цінний символ. вона — вайлд і Скаттер в одному зображенні. Як дикого символу книжка замінює всі інші символи і становить власні комбінації. Як Скаттер вона починає бонусний раунд з 10 безкоштовних обертань за умови випадання трьох в будь-якому місці. Решта зображення, крім головного героя, ілюструють характерні риси єгипетської культури, історії та міфології.

Фрі-спини не дарма вважаються центральною подією в грі. Вони здатні насправді збагатити гравця. Зробити великий виграш реальністю допомагає спеціальний символ, який вибирається із зображень основної гри випадковим чином. В ході безкоштовних обертань він поводиться як додатковий розширюється Скаттер.

Остання фірмова риса Гамінаторов — ризик-гра. Вона проходить на картах і дозволяє збільшити будь-який виграш, як мінімум, в два рази. Потрібно тільки правильно відгадати колір карти.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Book of Ra Deluxe
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5111 голосів, середнє: 4,95 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Book of Ra Deluxe
платформа:
Gaminator
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Book of Ra Deluxe
Інтерфейс ігрового автомата Book of Ra Deluxe Символи ігрового слота Book of Ra Deluxe Бонусна гра ігрового апарату Book of Ra Deluxe
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Book of Ra Deluxe
Символ Book of Ra Deluxe - Археолог х2
х3
х4
х5
10
100
1000
5000

археолог

Символ Book of Ra Deluxe - Саркофаг х2
х3
х4
х5
5
40
400
2000

саркофаг

Символ Book of Ra Deluxe - Ісіда х2
х3
х4
х5
5
30
100
750

Ісіда

Символ Book of Ra Deluxe - Жук-скарабей х2
х3
х4
х5
5
30
100
750

Жук-скарабей

Символ Book of Ra Deluxe - Книга (Scatter і Wild) х3
х4
х5
2
20
200

Книга (Scatter і Wild)

Символ Book of Ra Deluxe - Картковий туз х3
х4
х5
5
40
150

картковий туз

Символ Book of Ra Deluxe - Картковий король х3
х4
х5
5
40
150

картковий король

Символ Book of Ra Deluxe - Карткова дама х3
х4
х5
5
25
100

карткова дама

Символ Book of Ra Deluxe - Картковий валет х3
х4
х5
5
25
100

картковий валет

Символ Book of Ra Deluxe - Карткова 10 х3
х4
х5
5
25
100

карткова 10