РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Book of Ra / Книга Ра

Ігровий автомат Book of Ra

Цей слот згадують частіше за інших. Він представлений на 70% ігрових ресурсів, 14 його версій випустив тільки розробник, а скільки було підробок — ніхто не знає. Все це про ігровому автоматі Book of Ra (Книга Ра або Бук оф Ра). Його популярність разюча, особливо якщо врахувати рік випуску: 2005. Скептики кажуть, що ігровий автомат Книжки так відомі тільки у гравців пострадянських країн. Це не так. Слот добре знають німецькомовні гравці, він затребуваний на Британських островах. Люблять його в Скандинавських країнах.

Безкоштовна гра на автоматі Бук оф Ра

На перший погляд в ігровому автоматі Бук оф Ра нічого особливого немає. Особливо якщо дивитися очима сучасного гравця, розбещеного запаморочливими ефектами і майже обов'язковим пакетом додаткових ігор. Сюжет простий. Молодий шукач пригод відправляється в долину Нілу, щоб знайти в древньому храмі таємну книгу Бога Ра. Нескладні правила і мало чим примітні бонусні опції: 5 барабанів, 9 нефіксованих ліній ставки, вайлд-Скаттер, фрі-спини. Але варто тільки натиснути на Start, як відірватися буде вже неможливо. Це і є магія Книги Ра.

Дизайн ігрового поля занурює в лабіринти підземних гробниць. Скрізь на стінах видно незрозумілі непосвяченому ієрогліфи. Барабани звідкись приносять таємничі знаки — сакральні зображення єгипетських божеств. Головна реліквія — старовинна книга. У грі вона виконує функцію комбінованого символу — Вайлда-Скаттер.

Символи ігрового слота Бук оф Ра

На початку гри належить вибрати ряд, враховуючи свої переваги і можливості. Чим більше активовано, тим більше шанс виграти. Але з кожної включеної лінією підвищується ставка. За замовчуванням заданий один рівень ставки. Збільшити його можна за допомогою кнопки Bet One. Відразу максимум монет на одну лінію ставить кнопка Bet Max. Функція автоматичних спинив (Autoplay) звільнить гравця від постійного натискання на Start. Опція можна вимкнути, натиснувши.

Ігровий автомат Бук оф Ра відрізняється неординарно підвищеною вартістю комбінацій основної гри. старший символ — археолог. Навіть мінімальна комбінація з двома такими зображеннями видає більше однієї ставки. На другому місці фараон, а за ним скарабей і крилата Ісіда. Для всіх старших символів мінімальне виграшне поєднання — 2 зображення на лінії. Молодші карткові, від десятки. Їх потрібно мінімум 3.

Ризик гра автомата Book of Ra

В ігровому апараті Книга Ра вперше з'явився універсальний символ, який об'єднує властивості Вайлда і Скаттер. Це та сама книга. Як Вайлда вона замінює будь-які інші. Якщо ж 3 або більше таких зображень з'являться на будь-якому місці поле, гравець нагороджується 10 фрі-спинами.

Перед серією безкоштовних обертань з зображень основної гри буде обраний спецсимвол. На час безкоштовних ходів він грає за правилами розсувного Скаттер. Така схема дає можливість виграти дуже великі суми. Ризик-гра дозволяє збільшити будь-який виграш. Для цього достатньо натиснути на Gamble і вибрати колір карти. Якщо вибір гравця співпаде з відкритою картою, приз подвоюється.

Last Updated: 31 серпня, 2018
Оцініть ігровий автомат Book of Ra
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 567 голосів, середнє: 4,84 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Book of Ra
платформа:
Gaminator
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
9000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Book of Ra
Інтерфейс ігрового автомата Book of Ra Символи ігрового слота Book of Ra Бонусна гра ігрового апарату Book of Ra
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Book of Ra
Символ Book of Ra - Археолог х2
х3
х4
х5
10
100
1000
5000

археолог

Символ Book of Ra - Саркофаг х2
х3
х4
х5
5
40
400
2000

саркофаг

Символ Book of Ra - Ісіда х2
х3
х4
х5
5
30
100
750

Ісіда

Символ Book of Ra - Жук-скарабей х2
х3
х4
х5
5
30
100
750

Жук-скарабей

Символ Book of Ra - Книга Ра (wild і scatter) х3
х4
х5
2
20
200

Книга Ра (wild і scatter)

Символ Book of Ra - Картковий туз х3
х4
х5
5
40
150

картковий туз

Символ Book of Ra - Картковий король х3
х4
х5
5
40
150

картковий король

Символ Book of Ra - Карткова дама х3
х4
х5
5
25
100

карткова дама

Символ Book of Ra - Картковий валет х3
х4
х5
5
25
100

картковий валет

Символ Book of Ra - Карткова 10 х3
х4
х5
5
25
100

карткова 10