РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Columbus Deluxe / Колумб Делюкс

Ігровий автомат Columbus Deluxe

Ігровий автомат Columbus Deluxe, присвячений знаменитому першовідкривачу Америки Христофору Колумбу. На ігровому апараті Columbus Deluxe (Колумб Делюкс) ви можете грати абсолютно безкоштовно і без реєстрації в ігровому залі Кінг. У кожній великій компанії-виробника ігрових автоматів свій неповторний почерк. Іноді він настільки оригінальний і виразний, що, тільки глянувши на слот-апарат, можна сказати, з чиїх комп'ютерних лабораторій він вийшов. Одні розробники наголошують на гумористичні слоти, інші на сюжетні автомати з 3D графікою. А ось австрійська компанія Гамінатор випускає інтелектуальні ігри, здатні підвищити не тільки настрій, але і культурний рівень.

Безкоштовний ігровий автомат Колумб Делюкс не тільки відображає події, пов'язані з великим подорожжю, а й в достовірних історичних деталях посильно відтворює їх. Так, крім величного портрета мореплавця, на барабанах з'являється королева Іспанії, Ізабелла I Кастильська як нагадування про неоціненну допомогу, яку вона надала Колумбу, давши кошти на недешеву експедицію. За переказами, вона заклала для цього свої коштовності, теж присутні в наборі основної гри. І, нарешті, 3 Скаттер - 3 корабля, рівно стільки входило в маленький флот Колумба.

Особливості автомата Колумбус Делюкс

В автоматі Columbus Deluxe 5 барабанів з 10 лініями ставки. Лінії не зафіксовано, їх можна вибрати в будь-якій кількості. В удосконалених Гамінаторах серії Делюкс символи перемальовані, в порівнянні з попередніми версіями. У Колумба теж: символи детальні і виразні, з анімацією при виграші. Ставка на лінію задається регулятором Bet / Line. Кнопка Autoplay запускає безперервні спини до повторного натискання.

Симулятор автомата Columbus Deluxe

У симуляторі Columbus Deluxe галерея ігрових символів чітко ділиться на старші і молодші гідності карт, починаючи від десятки. Найбільшу вартість має портрет Колумба. Для мінімальної комбінації досить 2 зображень на активній лінії. Він, до того ж, дикий символ замінює в комбінаціях всі інші, крім Скаттер. Намисто королеви і сектант довершують групу старших. Для всієї групи мінімальне виграшне поєднання 2 зображення. Для карткових, молодших 3.

Особливість слота в тому, що Скаттер в наборі 3. Це кораблі з експедиції Колумба. Вони різні, і для кожного зарезервований свій барабан. Так що символи розкиду випадають тільки на 1-му, 3-му і 5-му барабанах, кожен на своєму. Коли всі кораблі з'являться на полі, починається бонусний раунд з 10 фрі-спинив. Під час серії безкоштовних ходів кораблі-Скаттер виглядають по-іншому: змінюється фон і ракурс.

Ризик гра апарату Columbus Deluxe

Функція ризик-гри дає шанс збільшити будь-приз. Для цього після виграшу необхідно натиснути на Gamble. Гра проходить на картах по найбільш простим правилам: гравцеві належить відгадати колір карти. У разі успіху, поставлений на кін виграш подвоюється. Неправильну відповідь залишає гравця ні з чим. Раунд можна продовжувати до виграшу в 5000 монет. У режимі авто-запусків ризик-гра недоступна.

Автомати схожі на Columbus Deluxe

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Columbus Deluxe
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5159 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Columbus Deluxe
платформа:
Gaminator
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Columbus Deluxe
Інтерфейс ігрового автомата Columbus Deluxe Символи ігрового слота Columbus Deluxe Бонусна гра ігрового апарату Columbus Deluxe
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Columbus Deluxe
Символ Columbus Deluxe - Колумб х2
х3
х4
х5
10
100
1000
5000

Колумб

Символ Columbus Deluxe - Королева х2
х3
х4
х5
5
50
200
1000

Королева

Символ Columbus Deluxe - Намисто х2
х3
х4
х5
5
25
100
500

намисто

Символ Columbus Deluxe - Секстант х2
х3
х4
х5
5
15
75
250

секстант

Символ Columbus Deluxe - Скаттер символ

Скаттер символ

Символ Columbus Deluxe - Скаттер символ

Скаттер символ

Символ Columbus Deluxe - Скаттер символ

Скаттер символ

Символ Columbus Deluxe - Картковий туз х3
х4
х5
10
40
150

картковий туз

Символ Columbus Deluxe - Картковий король х3
х4
х5
10
40
150

картковий король

Символ Columbus Deluxe - Карткова дама х3
х4
х5
10
40
150

карткова дама

Символ Columbus Deluxe - Картковий валет х3
х4
х5
5
20
100

картковий валет

Символ Columbus Deluxe - Карткова 10 х3
х4
х5
5
20
100

карткова 10