РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Gryphons Gold / Золото Грифона

Ігровий автомат Gryphons Gold

Однією з відомих фірм випускають безкоштовні ігрові автомати є Novomatic. Ця компанія випускає слоти досить довго, тому її апарати мають дуже великий попит серед бувалих гравців. Слоти цього виробника мають якісну графіку і продуманий сюжет. Так, наприклад, одним з популярних ігрових автоматів від Novomatic вважається слот під назвою Gryphons Gold (Золото Грифона).

Безкоштовна гра автомата Золото Грифона

Тематика безкоштовного ігрового автомата Gryphons Gold дуже захоплююча, в ній гравця чекають стародавні легенди про золото і грифонах. Пригоди в минулих століттях пропонуються гравцеві не кожен день, нехай і віртуально, але все ж може непогано відпочити і помандрувати.

Оформлення гри викликає одні позитивні емоції, все грамотно опрацьовано, розташування кнопок зроблено дуже вдало, довго розбирати панель управління не потрібно, тому гравець швидко зможе перейти до основного процесу. До плюсів гри можна віднести анімаційні символи, які надають слоту більшого реалізму. Протягом всієї гри вас чекає тематичне музичний супровід, яке допоможе розслабитися і налаштуватися на саму гру.

Перед запуском слота користувач повинен розібратися в управлінні, тому в першу чергу потрібно зайти в дбав інфо, в якому є інформація про нагороди і комбінаціях. Потім гравець повинен вибрати ставку кнопкою bet. Лінії виставити можна при натисканні lines. У розділі win сума останнього виграшу за спин, а ось credit показує ігровий рахунок. Цей слот має кілька варіантів запуску, перший - це автоматичний, що запускається за допомогою кнопки automatic start. Другий варіант гри - ручний, він запуститься при натисканні кнопки start.

Символіка цього автомата дуже багата і ділиться на категорії - це звичайні тематичні символи і спеціальні, найцінніші в грі. Символ золотого грифона грає роль Вайлда, це означає, що він може замінити будь-які інші, створюючи виграшні комбінації. Другий, не менш важливий символ, - це Скаттер, в ролі якого виступає ліс. Також ці два символи мають високу оплату. Всі інші символи вважаються простими, наприклад, карткові знаки, вони менш цінні.

Бонусна гра автомата Золото Грифона

Крім основного раунду в слоті Золото Грифона є бонусна гра, в якій гравець зможе просто весело провести час. У цьому раунді користувач зможе отримати п'ятнадцять абсолютно безкоштовних прокрутити, за які платить сам слот, мало того, множник ставок дорівнює трьом. Для переходу в бонус-тур на екрані потрібно зібрати три, чотири або ж п'ять Скаттер, на зображенні він зображений як ліс.

Також кожен гравець може ризикнути і проявити себе в ризик-раунді, де Вас чекає гра на удачу. Вона запускається після кожного виграшного прокрутити барабанів самим гравцем. Він повинен вгадати колір і масть закритою карти. У разі успіху - збільшить суму виграшу за останній спин в кілька разів, якщо ж гравець не вгадав, то, на жаль, він програє і може заново почати основну гру. Ігровий автомат Gryphons Gold - це сучасний слот, який має якісну графіку, захоплюючий сюжет і продуманий, простий інтерфейс.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Gryphons Gold
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 51 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gryphons Gold
платформа:
Gaminator
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
9000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Gryphons Gold
Інтерфейс ігрового автомата Gryphons Gold Символи ігрового слота Gryphons Gold Бонусна гра ігрового апарату Gryphons Gold
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Gryphons Gold
Символ Gryphons Gold - Грифон х2
х3
х4
х5
10
250
2500
9000

Грифон

Символ Gryphons Gold - Дівчина х2
х3
х4
х5
2
25
125
750

дівчина

Символ Gryphons Gold - Єдиноріг х2
х3
х4
х5
2
25
125
750

єдиноріг

Символ Gryphons Gold - Замок х3
х4
х5
20
100
400

замок

Символ Gryphons Gold - Гноми х3
х4
х5
15
75
250

гноми

Символ Gryphons Gold - Картковий туз х3
х4
х5
10
50
125

картковий туз

Символ Gryphons Gold - Картковий король х3
х4
х5
10
50
125

картковий король

Символ Gryphons Gold - Карткова дама х3
х4
х5
5
25
100

карткова дама

Символ Gryphons Gold - Картковий валет х3
х4
х5
5
25
100

картковий валет

Символ Gryphons Gold - Карткова 10 х3
х4
х5
5
25
100

карткова 10

Символ Gryphons Gold - Карткова 9 х3
х4
х5
5
25
100

карткова 9

Символ Gryphons Gold - Ліс (Scatter) х2
х3
х4
х5
18
45
180
4500

Ліс (Scatter)