РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Just Jewels Deluxe / Алмази

Ігровий автомат Just Jewels Deluxe

Ігрові автомати, де в символіці використовуються дорогоцінні камені, прийнято відносити до класичних ретро-слотів. Це логічно, оскільки вперше діамант з'явився у предка всіх автоматів - Liberty Bell. Нерідко такі апарати трехбарабанние, чисто вантажні. При цьому бонусних ігор, як правило, в них немає. Бувають тільки спецсимволи: різновиди Вайлда і Скаттер. І ще одна важлива відмінність таких слотів - мала кількість ліній, до п'яти.

Безкоштовна гра на автоматі Just Jewels Deluxe

Ігровий автомат Just Jewels Deluxe (народна назва Алмази), створений австрійським виробником-гігантом Новоматік, теж можна віднести до ретро, ​​але з певними застереженнями. В даному ігровому автоматі є можливість безкоштовної гри, в ньому 5 барабанів, ліній 10, що явно більше, ніж наказує формат класичних ігрових автоматів. З іншого боку, додаткових бонусів в Just Jewels Deluxe немає, але є Скаттер і цікава функція: свого часу новаторська, яка називається примикають комбінації (Adjacent Pays). Бонус дуже вдалий, оскільки роблять гру захоплюючою і налаштованої на дуже великі виграші.

На барабанах слота Just Jewels Deluxe, крім різнокольорових каменів, з'являються корона, злитки золота і акуратно упаковані пачки вічнозеленої американської валюти. У ролі Скаттер - знак умовної одиниці. Вайлда немає, що теж характерно для вантажних слот-машин. Важливо, що всі символи, крім Скаттер, складові, а значить комбінації з одним і тим же зображенням можуть зараховуватися одразу за кількома лайн.

Значно вище інших зображень оцінена корона. Камені виступають молодшими символами. Скаттер приносить виграші при випаданні від трьох на будь-якому місці поля. Найменший приз становить дві загальних ставки, що дуже непогано. Така комбінація часто випадає.

Слово Deluxe в назві Just Jewels Deluxe позначає другу, удосконалену версію. У порівнянні з першою, набагато покращився дизайн, ліній стало на одну більше, а рівень повернення незначно підвищився. Геймплей і управління не зазнали істотних змін. Ставка задається регулятором Bet / Line шляхом натискання на +/-. Автогра (Autoplay) запускає обертання без зупинок. Функція вимикається вручну тієї ж кнопкою. Не потрібно забувати, що в режимі автовращеній недоступна ризик-гра.

Ризик гра автомата Алмази

Головною особливістю автомата потрібно визнати незвичайну функцію прилеглих комбінацій, винайдену розробниками Новоматік. Суть її в тому, що комбінація вважається виграшною, якщо на будь-якому місці поля (а не тільки від першого барабана) випадають три однорідних символу, які примикають один до одного. У сукупності з іншими складовими зображеннями функція надзвичайно ефективна.

Як завжди, на десерт в Гамінаторах пропонується ризик-гра. У ній потрібно вгадати колір карти. Вхід в ризикований раунд можливий після будь-якого виграшу потрібно лише натиснути на Gamble. Вдала спроба подвоює приз.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Just Jewels Deluxe
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 536 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Just Jewels Deluxe
платформа:
Gaminator
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Just Jewels Deluxe
Інтерфейс ігрового автомата Just Jewels Deluxe Символи ігрового слота Just Jewels Deluxe Бонусна гра ігрового апарату Just Jewels Deluxe
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Just Jewels Deluxe
Символ Just Jewels Deluxe - Корона х3
х4
х5
50
500
5000

корона

Символ Just Jewels Deluxe - Золото х3
х4
х5
30
150
500

золото

Символ Just Jewels Deluxe - Бакси х3
х4
х5
30
150
500

бакси

Символ Just Jewels Deluxe - Рубін х3
х4
х5
15
50
200

Рубін

Символ Just Jewels Deluxe - Аквамарин х3
х4
х5
15
50
200

Аквамарин

Символ Just Jewels Deluxe - Берил х3
х4
х5
10
25
150

берил

Символ Just Jewels Deluxe - Кунцит х3
х4
х5
10
25
150

кунцит

Символ Just Jewels Deluxe - Євро (Scatter) х3
х4
х5
2
10
50

Євро (Scatter)