РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Lucky Lady's Charm Deluxe / Лаки Леді Шарм Делюкс

Ігровий автомат Lucky Lady's Charm Deluxe

Біля витоків всіх ігрових автоматів на магічну тему варто Гамінатор Lucky Lady's Charm. Він з'явився більше 10 років тому, і познайомив всіх гравців з володаркою удачі, Лаки Леді, яка за допомогою набору визнаних магічних амулетів робила кожного трохи щасливішими. І цілком успішно: до сих пір цей ігровий автомат займає найвищі позиції за рівнем повернення 97,1%. Грати безкоштовно в ігровий автомат Лаки Леді Шарм Делюкс ви можете абсолютно безкоштовно і без реєстрації в нашому ігровому залі Кінг.

Безкоштовна гра на автоматі Лаки Леді Шарм Делюкс

Природно, що компанія випустила більш досконалу модель слота з приставкою «делюкс» в назві. Новоматік таким чином за кілька років оновив всю серію популярних автоматів Гамінаторов. У новій версії нічого кардинально змінювати не стали. Традиційно додалася ще одна, 10-я лінія ставки, і став більш сучасним зовнішній вигляд. І так високий коефіцієнт виплат ще трохи підняли. У цьому виді слот досі входить в багато ігрові комплекси, що випускаються під маркою Novomatic / Gaminator.

Ігровий автомат оформлений в фіолетових, вечірніх, заспокійливих тонах. Картинки об'ємні, детально промальовані і показують красиву анімацію після виграшу. Всі символи в автоматі не випадкові - вони так чи інакше пов'язані з ідеєю удачі. Головний персонаж слота - білява Лаки Леді, пані Удача. У неї в основній грі є функції дикого бонусу з множенням. Слот побудований за традиційною схемою: 5 трьохрядний барабанів і 10 Нехай не закріплених ліній.

Особливості ігрового автомата Lucky Lady's Charm Deluxe

Інтерфейс автомата звичайний для продуктів Новоматік. Гідність монети виставляти не потрібно. Тільки кількість ліній за допомогою регулятора Lines і рівень ставки на одну лінію Bet / Lines. Велика кнопка праворуч, Autoplay, включає безперервні спини, які зупиняються ще одним натисканням на ту ж кнопку. Для входу в ризик-гру служить Gamble. Графічна довідка по правилам викликається за допомогою Paytable.

Символи діляться на дві групи. Старші - на яких різні магічні амулети для залучення удачі. Судячи за номіналом, краще за всіх з цим справляються сонечко з сімома крапочками і кроляча лапка. Підкова приносить менше, а замикають групу старших символів золота монета і чотирилисник. Група молодших символів складається з карт, від дев'ятки до туза. Мінімальна комбінація в два зображення на лінії у двох старших і у наймолодшого. Решту потрібно 3.

Вайлд (диким) виступає Леді Удача. Вона замінює всі інші, крім Скаттер. Комбінації, в які входить Lucky Lady цінуються в два рази вище звичайних. Власні комбінації дикого символу найдорожчі в слоті.

Скаттер виглядає як магічний куля між долонь Лаки Леді. Саме через нього слот Лаки Леді Шарм часто називають Кулі. Скаттер приносить виграші в комбінаціях від двох на будь-якому місці, а при випаданні трьох разбросов починається раунд з 15 безкоштовних обертань. Фрі-спини дуже результативні через потрійного множника.

Ризик-гра обов'язково є у всіх Гамінаторах. Лаки Леді не виняток. Раунд проходить на картах після будь-якого виграшу за бажанням гравця. Для подвоєння виграшу досить правильно вказати колір карти.

Автомати схожі на Lucky Lady's Charm Deluxe

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Lucky Ladys Charm Deluxe
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5191 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Lucky Ladys Charm Deluxe
платформа:
Gaminator
WILD символ:
є
Кількість ліній:
10
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
9000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Lucky Ladys Charm Deluxe
Інтерфейс ігрового автомата Lucky Ladys Charm Deluxe Символи ігрового слота Lucky Ladys Charm Deluxe Бонусна гра ігрового апарату Lucky Ladys Charm Deluxe
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Lucky Ladys Charm Deluxe
Символ Lucky Ladys Charm Deluxe - Леді (wild) х2
х3
х4
х5
10
250
2500
9000

Леді (wild)

Символ Lucky Ladys Charm Deluxe - Божа корівка х2
х3
х4
х5
2
25
125
750

Божа корівка

Символ Lucky Ladys Charm Deluxe - Кроляча лапка х2
х3
х4
х5
2
25
125
750

Кроляча лапка

Символ Lucky Ladys Charm Deluxe - Куля (Scatter) х2
х3
х4
х5
2
5
20
500

Куля (Scatter)

Символ Lucky Ladys Charm Deluxe - Підкова х3
х4
х5
20
100
400

підкова

Символ Lucky Ladys Charm Deluxe - Монета х3
х4
х5
15
75
25

монета

Символ Lucky Ladys Charm Deluxe - Клевер х3
х4
х5
10
50
125

Клевер

Символ Lucky Ladys Charm Deluxe - Картковий туз х3
х4
х5
10
50
125

картковий туз

Символ Lucky Ladys Charm Deluxe - Картковий король х3
х4
х5
10
50
125

картковий король

Символ Lucky Ladys Charm Deluxe - Карткова дама х3
х4
х5
5
25
100

карткова дама

Символ Lucky Ladys Charm Deluxe - Картковий валет х3
х4
х5
5
25
100

картковий валет

Символ Lucky Ladys Charm Deluxe - Карткова 10 х3
х4
х5
5
25
100

карткова 10

Символ Lucky Ladys Charm Deluxe - Карткова 9 х2
х3
х4
х5
2
5
25
100

карткова 9