РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Marco Polo / Марко Поло

Ігровий автомат Marco Polo

У Новоматіка є ціла колекція ігрових автоматів, яких можна назвати загальноосвітніми. Вони побудовані навколо відомих особистостей або важливих в історії людства подій. Слот, присвячений італійському мандрівникові Марко Поло, в цьому ряду, можливо, не найпомітніший, але заслуговує не меншої уваги, ніж більш відомий Columbus. Для знайомства з ігровим автоматом Marco Polo (Марко Поло) ви можете спробувати безкоштовну гру без реєстрації в ігровому клубі Кінг.

Як грати безкоштовно в онлайн автомат Marco Polo

Ігровий автомат Marco Polo входить в комплекс Gaminator, слоти з якого завжди користувалися особливою прихильністю гравців. Особливо ігровий автомат Марко Поло став популярний, коли серія слотів від Gaminator була перенесена в інтернет-казино і легендарні автомати стали безкоштовними на більшості сайтів. В ігровому автоматі Marco Polo є 5 барабанів і 9 ліній, які можна вибирати. Онлайн слот оформлений відповідно до заявленої в назві теми подорожі Марко Поло на схід, зокрема в Китай. Оживаючі сценки на місці символів коротко ілюструють основні етапи експедиції: верблюд корабель пустелі, Велика китайська стіна, чиновник з місцевих, карта, скриня. Сам мандрівник на центральній ролі Вайлда.

Для початку гравцеві потрібно визначитися з кількістю лайнів. Більше ліній вище ймовірність виграшу. Але кожна лінія вимагає своєї ставки, так що тут потрібен розумний баланс, виходячи зі свого становища і переваг. Кнопки для включення знаходяться посередині панелі управління. Їх 5, і кожна включає по дві лінії. Ставка визначається за допомогою кнопки Bet One. Сума підбирається послідовними натисканнями. Розташована поруч кнопка Bet Max відразу ставить максимум і запускає хід. Для автоматизації обертань призначена функція Automatic Start.

Символи автомата Marco Polo

Найбільша вартість в ігровому апараті Marco Polo у символу розкиду, представлений портретом великого мандрівника. В основній грі більше всіх принесе портрет знатного китайця, потім скриню, а за ним старовинна карта. Для Марко Поло і всіх старших символів (картинок) мінімальна комбінація складається з 2 зображень. Для карткових 3.

Вайлд в особі знаменитого першовідкривача, підміняє будь-які зображення, крім верблюда Скаттер. Ніяких множників дикий знак не має. В ігровому автоматі Marco Polo 2 різних за видом і за функціями зображення верблюда. В основній грі верблюд на тлі зоряного нічного неба виступає бонусним, граючим за правилами Скаттер. Коли випадає 3+ таких зображення на будь-якому місці, починається раунд з 10 фрі-спинив з подвійним множником. Протягом бонусних ходів замість нього в гру вступає інший верблюд на зеленому тлі. Це спеціальний вайлд-Скаттер. Він підміняє інші зображення разом з Марко Поло. Як Скаттер 3 верблюда на будь-якому місці запускають ще 10 фрі-спинив і збільшують множник на 1. Як видно, умови бонуса дуже цікаві і дають надію на великий підсумковий виграш.

Ризик-гра можлива після будь-якого виграшу. Вона проходить на картах. Від гравця потрібно правильно передбачити колір, червоний або чорний. Якщо це вдасться, приз подвоюється, в іншому випадку виграш обнуляється.

Автомати схожі на Marco Polo

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Marco Polo
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5158 голосів, середнє: 3,99 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Marco Polo
платформа:
Gaminator
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Marco Polo
Інтерфейс ігрового автомата Marco Polo Символи ігрового слота Marco Polo Бонусна гра ігрового апарату Marco Polo
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Marco Polo
Символ Marco Polo - Марко Поло (wild) х2
х3
х4
х5
10
100
1000
5000

Марко Поло (wild)

Символ Marco Polo - Верблюд (Scatter)

Верблюд (Scatter)

Символ Marco Polo - Купець х2
х3
х4
х5
5
50
200
2000

купець

Символ Marco Polo - Шкатулка х2
х3
х4
х5
5
25
100
750

Шкатулка

Символ Marco Polo - Карта х2
х3
х4
х5
5
20
75
500

Карта

Символ Marco Polo - Картковий туз х3
х4
х5
10
40
200

картковий туз

Символ Marco Polo - Картковий король х3
х4
х5
5
25
150

картковий король

Символ Marco Polo - Карткова дама х3
х4
х5
5
25
150

карткова дама

Символ Marco Polo - Картковий валет х3
х4
х5
5
20
100

картковий валет

Символ Marco Polo - Карткова 10 х3
х4
х5
5
20
100

карткова 10