РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Queen of Hearts / Королева Сердець

Ігровий автомат Queen of Hearts

Автомат для гри Queen of Hearts або Червова Королева - чудовий слот від компанії Новоматік з серії MultiGaminator який вийшов на платформі Coolfire в далекому 2003-му році. А сьогодні ви можете грати в цей неймовірний слот абсолютно безкоштовно і без реєстрації в нашому ігровому клубі Асік Про.

Ще коли ви могли зіграти в реальному залі Кінг зі справжніми ігровими автоматами, ця гра набрала популярність, якою користується і до сих пір. Особливо відомим автомат для азартної гри Queen of Hearts зі зрозумілих причин став серед жіночої аудиторії. Тема гри це прекрасні, немов у казці замки, чари і магія любові. Головними героями цього ігрового апарату стали замок, серце, корона і троянда.

Безкоштовна гра на автоматі Королева Сердець

Сам автомат Королева Сердець складається зі звичних дев'яти ліній і п'яти барабанів, а так само має в наявності десять символів для гри. Ви при бажанні можете поставити на лінію сто кредитів, а можете і один, а на весь автомат дев'ятсот. Виграш максимальний варіюється до мільйона ігрових кредитів, якщо вам пощастить, і ви побачите п'ять символів серця на екрані.

Символи, що мають велику цінність їх чотири корона, замок, серце, троянда. Так само в грі Королева Сердець ви зустрінете такі ігрові знаки, як: чирвова королева, кільце з рубінами і символи карт від дев'яти і до туза.

Бонусна гра автомата Queen of Hearts

Символом розкиду виступає чирвова королева, вона йде в розкид, що не залежачи від кількості ліній, і так само є і символом бонусу для даної гри. Якщо символів Червової королеви випаде два, то ви отримаєте множення вашої ставки в два рази, а якщо символів буде більше, то приготуйтеся вступити в бонусну гру.

Символ червоного серця є символом диким в грі Queen of Hearts і може допомогти вам з зборі різноманітних комбінацій з коефіцієнтами максимум. Якщо ви побачите на барабанах один символ дикий і більше (кількість не має значення) ви отримуєте виплату. І це все поєднується з функцією заміни інших ігрових символів. Якщо знаків Червової королеви буде три, то прекрасна бонусна гра відкриється в окремому вікні. Її структура це безкоштовні обертання в кількості від восьми до п'ятнадцяти. Ви можете отримати вісім прокручувань за три ігрових символу, за чотири п'ятнадцять круток, а за п'ять двадцять. У той час як ви будете здійснювати бонусні крутки, на екрані будуть пролітати милі Купідони, що стріляють в вибіркові осередки і залишають в них маленькі сердечка, які стають дикими. Багато комбінації сформуються за участю даних сердечок. Так само ви можете виграти ще бонусних прокручувань в бонусної грі.

Ризик гра автомата Королева Сердець

Хороша в цьому автоматі і ризик гра. Ви вже бачили символи карт, але зараз вам автомат запропонує одну карту і відгадати її колір. Варіанта буде всього два, але зробити правильний вибір буде досить легко довіртеся своїй інтуїції.

Поговоримо про функціонал апарату Queen of Hearts. Щоб почати грати вам потрібно буде вирішити, скільки ліній ви бажаєте бачити активними в грі, після чого робите бажану ставку від одного кредиту і до ста, і сміливо запускайте крутку барабанів за допомогою старту.

Відсоток віддачі в безкоштовному ігровому автоматі Queen of Hearts досить високий, це і робить гру ще чудовий і цікавіше. Виграти не складно, а підняти собі настрій тепер простіше простого! Виробник слотів Новоматік ще не підводив своїх відданих фанатів і тих, хто тільки вперше вирішив зіграти.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Queen of Hearts
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 52 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Queen of Hearts
платформа:
Gaminator
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
10000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Queen of Hearts
Інтерфейс ігрового автомата Queen of Hearts Символи ігрового слота Queen of Hearts Бонусна гра ігрового апарату Queen of Hearts
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Queen of Hearts
Символ Queen of Hearts - Серце (Wild) х1
х2
х3
х4
х5
2
10
200
2000
10000

Серце (Wild)

Символ Queen of Hearts - Королева (Scatter) х2
х3
х4
х5
8
45
180
3600

Королева (Scatter)

Символ Queen of Hearts - Замок х2
х3
х4
х5
2
25
100
500

замок

Символ Queen of Hearts - Квітка х2
х3
х4
х5
5
50
300
3000

квітка

Символ Queen of Hearts - Корона х3
х4
х5
20
75
500

корона

Символ Queen of Hearts - Кільце х3
х4
х5
20
75
500

кільце

Символ Queen of Hearts - Картковий король х3
х4
х5
10
50
250

картковий король

Символ Queen of Hearts - Карткова дама х3
х4
х5
10
50
200

карткова дама

Символ Queen of Hearts - Картковий валет х3
х4
х5
5
25
200

картковий валет

Символ Queen of Hearts - Карткова 10 х3
х4
х5
5
25
100

карткова 10

Символ Queen of Hearts - Карткова 9 х3
х4
х5
5
25
100

карткова 9