РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Sharky / Шарки

Ігровий автомат Sharky

У травні 2002 року компанією Novomatic був випущений нині добре відомий геймінатор Sharky, а попросту - Акуленок або Шарки, як ще прийнято його називати серед досвідчених гравців. В іншому, завдяки своїй неабияку популярність на пострадянському просторі, цими назвами список імен даного автомата не вичерпується.
Почавши безкоштовну гру на гамінаторе Sharky, гравець зануриться в світ морських пригод і пошуку скарбів, а допоможе йому в цьому головний герой - пірат Шарки. Ігровий апарат просто рясніє відповідними піратськими символами: папуга, скриня, шаблі і сам - пірат на морський шхуні.

Безкоштовна гра на автоматі Шарки

За доброю традицією, що склалася у геймінаторов цього виробника п'ять барабанів і 9 ігрових ліній з максимально можливою ставкою в 100 кредитів на лінію, і слот «Шарки» - не виняток. Можливий виграш на ігровому автоматі «Пірат», як ще його прийнято називати серед гравців, може скласти цілих 500000 кредитів.
Найбільш ключовими символами гри «Акуленок» є: скриня, папуга і, звичайно ж, пірат.

«Дикий» символ, - пірат Шарки так званий Wild, який собою замінює будь-які інші символи в послідовності, доповнюючи її таким чином що вона стає виграшною. Пірат Шарки грає за все знаки, крім Скаттер-символів, тобто символів розкиду, а їх на слоті «Акуленок» - кілька.
Отже, звичайний і основний Скаттер-символ, який грає врозкид, незалежно від ігрових ліній це - «компас». За допомогою нього, є можливість заробити п'ять, двадцять або сто ставок, в залежності від кількості випадінь.

Бонусна гра апарату Шарки

Існують також бонусні символи розкиду, які запускають своєю появою призову гру. Для того щоб це відбулося, необхідно, щоб «корабель», який випадає тільки на першому барабані, випав одночасно з символом «острів», який в свою чергу займає тільки останній барабан, як тільки це станеться - бонусна гра у геймера «в кишені».

Щоб запустити гру на слоті Sharky, спочатку потрібно вибрати ігрові лінії, з дев'яти запропонованих, за допомогою кнопок hold1 - hold9, потім зробити ставку (кнопки bet one - bet max) і врешті-решт запустити барабани, натиснувши Start.

Призова гра, на ігровому апараті Шарки - це десять безкоштовних спинив (прокрутити) барабанів. Для старту цієї гри, як уже зазначалося вище, необхідно випадання знаків «корабель» і «острів», а під час безкоштовних прокрутити символ пірата Шаркі в човні грає роль «дикого» символу або «wild», як його прийнято називати серед гравців. Присутній в слоті Sharky і супербонусная гра, а також - ризик-гра. Остання полягає в тому, що гравцеві пропонується вгадати колір закритою карти, і в разі вдалого результату виграні окуляри, подвоюються. Підводячи підсумок, можна відзначити, що ігровий автомат «Шарки» - це простий і цікавий спосіб не тільки провести приємно час, але і добре заробити.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Sharky
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 4,75 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Sharky
платформа:
Gaminator
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
є
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/200
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Sharky
Інтерфейс ігрового автомата Sharky Символи ігрового слота Sharky Бонусна гра ігрового апарату Sharky
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Sharky
Символ Sharky - Пірат (Wild) х1
х2
х3
х4
х5
2
5
100
1000
5000

Пірат (Wild)

Символ Sharky - Папуга х3
х4
х5
50
250
1000

папуга

Символ Sharky - Скриня х3
х4
х5
25
150
500

скриня

Символ Sharky - Шаблі х3
х4
х5
20
100
250

шаблі

Символ Sharky - Картковий король х3
х4
х5
10
50
150

картковий король

Символ Sharky - Карткова дама х3
х4
х5
10
50
150

карткова дама

Символ Sharky - Картковий валет х3
х4
х5
5
20
100

картковий валет

Символ Sharky - Карткова 10 х3
х4
х5
5
20
100

карткова 10

Символ Sharky - Карткова 9 x2
х3
х4
х5
2
5
20
100

карткова 9

Символ Sharky - Корабель (Scatter) 45

Корабель (Scatter)

Символ Sharky - Острів (Scatter) 45

Острів (Scatter)

Символ Sharky - Компас (Scatter) х3
х4
х5
45
180
900

Компас (Scatter)