РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Sizzling Hot 6 / Сізлінг Хот 6

Ігровий автомат Sizzling Hot 6

Гральні апарати популярні вже довгий час, а першими функціонуючими автоматами вважаються класичні. Їх поява настільки сподобалися гравцям, що навіть в наш сучасний час вони не стали старомодними. Це дуже прості ігри, де звичайнісінька графіка і найпростіший ігровий сюжет. Такі слоти випускали різні фірми, однак, компанія Novomatic вважається новатором в світі азартних слотів, а відповідно, і безкоштовний фруктовий ігровий автомат Sizzling 6, вважається найпопулярнішим слотом серед класичних автоматів.

Безкоштовна гра автомата Сізлінг Хот 6

Тематика безкоштовного ігрового автомата Сізлінг Хот 6 по своєму цікава, на екрані гравця чекають багато фруктів, адже це фруктовий автомат, а ще є цифри, тобто класичні сімки. Головна завданням гравця в основній грі - складати виграшні комбінації, а слот свого часу непогано віддячить гравця.

Якщо ж говорити про оформлення автомата Сізлінг Хот, то воно дуже просте, все кнопки знаходяться на звичних місцях. Протягом гри вас буде радувати ненав'язливе музичний супровід, яке дозволяє розслабитися і отримувати задоволення від того, що відбувається на екрані.

Перед тим, як почати безкоштовну гру, потрібно ближче дізнатися розташування кнопок і вивчити правила слота. У розділі Paytable існує таблиця виплат, яку потрібно переглянути і бажано запам'ятати, а ще цей розділ покаже гравцеві все символи і можливі комбінації в слоті. Після цього розділу варто звернути сові увагу на віконце win. У ньому гравець завжди зможе бачити виграшну суму. А ось віконце credit показує, скільки коштів на рахунку гравця. Після цієї інформації можна робити ставку натисканням кнопки bet. Для вибору активних ліній скористайтеся кнопкою lines.

Для більш результативної гри, потрібно задіяти всі можливі ряди, тоді комбінації будуть випадати частіше. Кожен слот має зазвичай по два типу гри, це ручний і автоматичний. Щоб запустити ігровий автомат Сізлінг Хот 6 в ручному режимі, потрібно натиснути кнопку start, а щоб слот запустився в автоматичному режимі, то потрібно включити тумблер automatic start.

У цьому слоті є символи, кожен з них обіцяє гравцеві певні призи. Вся символіка слота тематична, можна зустріти такі картинки, як кавун, слива, вишня, лимон, виноград, всі вони мають певні коефіцієнти виплат. До спеціальної символіки відноситься вайлд, представлений у вигляді джокера. Він замінює інші картинки на барабанах, дозволяючи учаснику розраховувати на більш часті перемоги. Скаттер виступає зірка, що здатна грати в розкид, тобто утворювати комбінації незалежно від активності ліній, в яких розташовується.

Ризик гра автомата Сізлінг Хот 6

Гарну можливість гравець отримує в ризик-грі, яка дуже проста і запускається після виграшного спина, якщо гравець сам цього захоче. Завдання гравця в такому раунді полягає в тому, щоб відгадати колір і масть перевернутої карти. Якщо гравець вгадує, то сума виграшу останнього спина подвоюється, в іншому випадку - анулюється. Після ризик-ігри, ви зможете почати в звичайному раунді гру заново.

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Sizzling Hot 6
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 53 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Sizzling Hot 6
платформа:
Gaminator
WILD символ:
є
Кількість ліній:
5
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
6
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Sizzling Hot 6
Інтерфейс ігрового автомата Sizzling Hot 6 Символи ігрового слота Sizzling Hot 6 Бонусна гра ігрового апарату Sizzling Hot 6
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Sizzling Hot 6
Символ Sizzling Hot 6 - 7 х3
х4
х5
х6
40
80
250
5000

7

Символ Sizzling Hot 6 - Зірка (Scatter) х4
х5
х6
15
50
1000

Зірка (Scatter)

Символ Sizzling Hot 6 - Кавун х3
х4
х5
х6
20
40
100
600

кавун

Символ Sizzling Hot 6 - Виноград х3
х4
х5
х6
10
20
50
300

Виноград

Символ Sizzling Hot 6 - Лимон х3
х4
х5
х6
5
10
25
100

лимон

Символ Sizzling Hot 6 - Слива х3
х4
х5
х6
5
10
25
100

Слива

Символ Sizzling Hot 6 - Апельсин х3
х4
х5
х6
5
10
25
100

апельсин

Символ Sizzling Hot 6 - Вишня х3
х4
х5
х6
5
10
25
100

вишня

Символ Sizzling Hot 6 - Джокер (Wild)

Джокер (Wild)