РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Sizzling Hot / Сіззлінг Хот

Ігровий автомат Sizzling Hot

Серед неймовірного різноманіття жанрів ігрових автоматів є один, існування якого у багатьох гравців викликає подив. Йдеться про фруктових ретро-слотах, які стабільно присутні в топах ігрових порталів і лінійках всіх серйозних виробників. Цю загадку допоможе розгадати близьке знайомство з широко відомим Гамінатором корпорації Новоматік - Sizzling Hot, який часто називають просто ігровий автомат Компот.

І це незважаючи на те, що гра в них здається монотонної на тлі сучасних барвистих ігрових автоматів з немислимими додатковими іграми. Фруктові азартні автомати стійко відтворюють стиль і оформлення вантажних слот-машин. Грати в Компот безкоштовно ви можете в нашому віртуальному ігровому залі Кінг.

Грати безкоштовно в ігровий автомат Sizzling Hot (Сіззлінг Хот)

У повній відповідності з традицією в безкоштовному ігровому автоматі Sizzling Hot (Компот) немає ніяких бонусних ігор: ні фрі-спинив, ні, тим більше, додаткових. Грати безкоштовно і без реєстрації можна тільки в основну гру без надії на випадання якихось супер-бонусів. Все що в ньому є спеціального тільки Скаттер. На 5 барабанах з 5 фіксованими лініями обертаються схематичні зображення лимона, кавуна, апельсина, слив і подібні. При цьому і графіка, і анімація вкрай приблизні, як ніби дизайнери навмисне хотіли підкреслити простоту гри.

Правила ігрового автомата Сіззлінг Хот нескладні. Оскільки лінії вибирати не можна, можна лише залишається виставити потрібну кількість монет на лінію. Це робиться кнопкою Bet One. Bet Max відразу задає максимальну ставку. Режим авто гри включається за допомогою Automatic Start. Ніяких особливих налаштувань функція не має. Барабани обертаються до тих пір, поки їх не зупинять вручну повторним натисканням на ту ж кнопку.

Фруктові символи автомата Sizzling Hot

Основні символи виключно фрукти. Найдорожче сімка. За нею кавун і виноград. Найменше принесуть комбінації з вишнею. Зате зображень вишні досить двох для складання виграшного поєднання.

Решту потрібно мінімум 3. Дуже важливо відзначити, що всі зображення випадають складовими, хіба що найстарша червона сімка і єдиний спецсимвол, Скаттер з'являються поодинці. Згруповані значки різко збільшують ймовірність утворення комбінації, так що нормальною виявляється ситуація, при якій один і той же символ грає відразу на кількох лініях, в рази збільшуючи приз. Скаттер виглядає як п'ятикутна зірка. При випаданні 3 зірок і більш на будь-якому місці незалежно від ліній видається непоганий приз.

Ризик гра автомата Sizzling Hot

Ризик-гра допоможе збільшити будь-який виграш. Для цього після випадання призовий комбінації потрібно натиснути на Gamble, а потім вибрати колір карти. У разі успішної відповіді, поставлений на кін приз подвоюється. Невдале рішення припиняє гру і обнуляє виграш.

Більше в ігровому автоматі Sizzling Hot нічого немає. Тепер добре б зрозуміти, чим же він так приваблює. Вся справа в ризикованому геймплее, що приносять найгостріші емоції. Слот налаштований так, що виграші трапляються не дуже часто, але якщо випадають, то великі. Так, навіть наймолодша комбінація з 2 вишень повертає 1 ставку. А про інших символах і говорити нема чого. Саме за такою гарячу вдачу досвідчені гравці так люблять Компот.

Автомати схожі на Sizzling Hot

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Sizzling Hot
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5196 голосів, середнє: 4,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Sizzling Hot
платформа:
Gaminator
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
5
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Sizzling Hot
Інтерфейс ігрового автомата Sizzling Hot Символи ігрового слота Sizzling Hot Бонусна гра ігрового апарату Sizzling Hot
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Sizzling Hot
Символ Sizzling Hot - Сімка х3
х4
х5
100
1000
5000

сімка

Символ Sizzling Hot - Кавун х3
х4
х5
50
200
500

кавун

Символ Sizzling Hot - Виноград х3
х4
х5
50
200
500

Виноград

Символ Sizzling Hot - Зірка (Scatter) х3
х4
х5
10
50
250

Зірка (Scatter)

Символ Sizzling Hot - Апельсин х3
х4
х5
20
50
200

апельсин

Символ Sizzling Hot - Лимон х3
х4
х5
20
50
200

лимон

Символ Sizzling Hot - Слива х3
х4
х5
20
50
200

Слива

Символ Sizzling Hot - Вишні х2
х3
х4
х5
2
20
50
200

вишні