РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Treasure Jewels / Алмази

Ігровий автомат Treasure Jewels

Автомат Treasure Jewels оригінальний і відрізняється аристократичним шармом, пропонуючи гравцеві зануритися в чарівний світ коштовностей. Гравці будуть підкорені з першого погляду - незалежно від статі, адже самоцвіти, розкіш, шик і блиск однаково приваблюють юних леді і солідних джентльменів. В ігровий автомат Коштовності ви можете грати абсолютно безкоштовно і без реєстрації в ігровому клубі Кінг.

Послуги ювелірів цінувалися дуже дорого - професіонал якісно виконував свою роботу, намагаючись обійтися без сколів і тріщин. Відомий бренд Novomatic, що є автором чудового шедевра Treasure Jewels, пропонує прихильнику безкоштовних онлайн апаратів заглянути у віртуальний сховище казково красивих каменів.

Безкоштовна гра на автоматі Алмази

Гра на автоматі Коштовності доступна в безкоштовному режимі - віртуальні кредити, використовувані гравцем, виключають всілякі ризики. Treasure Jewels без реєстрації і фінансових вкладень - прекрасний варіант дозвілля, який підійде починаючому гравцеві і професіоналу. Функціонал автомата Алмази включає 5 динамічних барабанів. Кількість ліній досягає 9.

Перед запуском віртуальної сесії гравець вибирає непарне їх число за допомогою клавіші Line. Ігрові монети виставляються кнопками Bet One і Bet Max (максимальна ставка). Стартова клавіша запускає спини; при бажанні, гравець вибирає автоматичну сесію, клікнувши на AutoStart. Слід пам'ятати, що Автогра не дозволяє взяти участь в ризиковому раунді, подвоюється призи.

Початок гри в слот Алмази

Перед активацією ігрового процесу корисно вивчити таблицю виплат (Info). Мета гри Treasure Jewels - створення призових поєднань, тому знання правил збільшить шанси на перемогу. На відміну від стандартних принципів гри на відіслати, безкоштовний слот Алмази пропонує новаторські принципи побудови результативних послідовностей. Точкою відліку служать обидва барабана - крайній лівий і правий; зараховуються і поєднання символів, що розташовуються на центральних вертикалях ігрового поля. Якщо геймер впорався з ігровою завданням, слід ризикнути, запускаючи шансовий раунд за допомогою кнопки Gamble.

Інформативні віконця дозволять цінителеві розваг відстежувати параметри гри Treasure Jewels. Тематичні символи емулятора представлені самобутнім асортиментом цінних кристалів і шикарною атрибутики. Прекрасні самоцвіти, золоті злитки, зелені купюри, ефектна корона - картинки багатого життя передані з особливою витонченістю. Розробники використовують контрастні кольорові схеми та прийоми деталізації; анімаційні вставки додають колориту, відповідаючи сучасним вимогам до оформлення ігрових автоматів онлайн.

Підкладка інтерфейсу виконана в золотих тонах, що відповідає сюжетно-тематичної лінії Treasure Jewels. Звукова доріжка динамічна, як і безпосередній процес гри: символи змінюють один одного з шаленою швидкістю, зачаровуючи аурою розкоші. Одна з найкрасивіших корона - цінна картинка, здатна принести гравцеві чудові призи. Якщо на лінії вибудувати повний набір монарших атрибутів, гравець отримує щедру нагороду - головний приз Treasure Jewels.

Вайлд ігрових автоматів - ефектний скринька, де володар незліченних багатств вкриває від цікавих поглядів скарби. Випадаючи на ігрових позиціях, скриня заміщає прості зображення, дозволяючи не тільки створити результативне поєднання, а й отримати коефіцієнти множення, збільшуючи нагороду до 7 разів.

Бонусна гра і гра на подвоєння

У грі немає розкиду, що виключає можливість активації бонусного режиму. Однак гра на подвоєння зі стандартними правилами сподобається ризиковим мисливцям за самоцвітами. Варто, прислухаючись до підказок інтуїції, визначити, яка гральна карта перевернута - чорна або червона? Вірна відповідь приносить множник х2, збільшуючи приз; помилка призводить до ануляції виграшу, що стояв на кону міні-раунду. Користувач отримує до 5 спроб перевірити власне шосте відчуття, що неймовірно цікаво.

Слоти Treasure Jewels - відмінні провідники у світ чарівного сяйва кристалів. Сучасний дизайн інтерфейсу видовищний, креативний звід правил надає грі онлайн особливий колорит і новизну. Принципи навігації прості; геймлей автомата Treasure Jewels не перевантажений опціями. Розробники онлайн емулятора Алмази обіцяють щедрий відсоток віддачі, значення якого досягає 95%. Віртуальна шкатулка, що приховує приємні сюрпризи, стане відмінним доповненням повсякденних радощів!

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Treasure Jewels
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 54 голосів, середнє: 5,00 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Treasure Jewels
платформа:
Gaminator
WILD символ:
є
Кількість ліній:
9
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
2500
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Treasure Jewels
Інтерфейс ігрового автомата Treasure Jewels Символи ігрового слота Treasure Jewels Бонусна гра ігрового апарату Treasure Jewels
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Treasure Jewels
Символ Treasure Jewels - Скриня (Scatter)

Скриня (Scatter)

Символ Treasure Jewels - Золото х3
х4
х5
20
100
500

золото

Символ Treasure Jewels - Корона х3
х4
х5
50
500
2500

корона

Символ Treasure Jewels - Гроші х3
х4
х5
20
100
500

гроші

Символ Treasure Jewels - Рубін х3
х4
х5
10
50
200

Рубін

Символ Treasure Jewels - Корунд х3
х4
х5
10
50
200

Корунд

Символ Treasure Jewels - Смарагд х3
х4
х5
5
25
100

смарагд

Символ Treasure Jewels - Альмендін х3
х4
х5
5
25
100

Альмендін