РЕЄСТРАЦІЯ ВХІД
Xtra Hot / Екстра Хот

Ігровий автомат Xtra Hot

Чого потрібно чекати від ігрового автомата, у якого назва звучить як Екстремальний жар (Xtra Hot)? Ясно, що гранично гарячу гру. Але що це означає? За традицією в слотах, де є слово Hot дуже висока варіативність. Інакше кажучи, виграшні комбінації складаються порівняно рідко, але призи дуже великі. Такий високо-ризиковий стиль гри викликає справжню емоційну бурю, але грати на автоматі Xtra Hot все ж дуже азартно! Ось, здається, що все пропало, але приходить особлива комбінація, і гравець виявляється в жирному плюсі. Але для любителів гри без ризику завжди є можливість грати абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Особливості ігрового автомата Xtra Hot

Слот зроблений у типовому фруктовому ретро-стилі. На барабанах тільки традиційні символи: ягоди, цитрусові, сімки, зірки, bar. Всі фрукти приходять складовими, так що є перспектива на дуже великі комбінації. На цьому заснований і єдиний бонус Xtra Hot. В оформленні спеціально використані електричні фіолетові тони і блискавки, недвозначно попереджають про високу напругу. Барабанов 5, ліній теж 5, причому вони фіксовані.
Стрес починається вже на етапі формування ставки. Мінімальна ставка незвично висока, так що м'якої гри не вийде. Зате ставку можна завжди підвищити. Це єдиний параметр, який піддається регулюванню. Відразу максимум в кілька тисяч монет на хід поставить кнопка Max Bet. Правда, баланс в такому випадку повинен бути хоча б тисяч в 100.

Функція автоматичної гри змусить барабани обертається без пауз, до примусової зупинки повторним натисканням. Потрібно тільки пам'ятати, що в цьому режимі не буде доступна ризик-гра.

Символи автомата Екстра Хот

Найцінніший символ ігрового автомата Xtra Hot — сімка. За нею bar. Фрукти начебто як на молодших ролях, але всі вони згруповані по 3, так що можуть формувати екстра-виграшні поєднання відразу по всіх лініях. В автоматі з'являється призабутий символ Х. У перших механічних слот-машинах він означав пробіл, тобто нічого не приносив, просто служив баластом. Так під час відсутності комп'ютера творці підбирали рівень повернення гравцеві. В Xtra Hot він все ж призи видає, але найдрібніші. До того ж ніколи не буває складовим. З спецсимволов в слоті тільки Скаттер у вигляді зірки. Починає приносити виграші при випаданні від трьох в будь-якому місці. Єдиний символ, у якого мінімальна комбінація 2 — вишня. У всіх інших 3.

У слоті одна єдина бонусна функція, але дуже гаряча. Якщо перші три барабана виявляться зайнятими одним зображенням, сумарний виграш збільшується в 3 рази. Для чотирьох і п'яти барабанів під одним символом коефіцієнти множення будуть, відповідно, 4 і 5. Виходять астрономічні суми.

Якщо комусь екстриму здасться замало, то завжди до послуг ризик-гра. При натисканні на Gamble гравець ставить будь-який свій виграш в міні-грі на картах, хоча вона, скоріше, схожа на орел-решка. Потрібно відгадати колір карти. Правильна відповідь подвоює виграш.

Автомати схожі на Xtra Hot

Last Updated 5 лютого, 2018
Оцініть ігровий автомат Xtra Hot
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 545 голосів, середнє: 4,02 з 5
ХАРАКТЕРИСТИКИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Xtra Hot
платформа:
Gaminator
WILD символ:
немає
Кількість ліній:
5
Бонусні обертання:
немає
Кількість барабанів:
5
Гра на подвоєння:
є
ВЕТ на лінію min / max:
1/100
Макс. коефіцієнт:
5000
Скріншоти ІГРОВОГО АВТОМАТА Xtra Hot
Інтерфейс ігрового автомата Xtra Hot Символи ігрового слота Xtra Hot Бонусна гра ігрового апарату Xtra Hot
СИМВОЛИ ІГРОВОГО АВТОМАТА Xtra Hot
Символ Xtra Hot - Сімка х3
х4
х5
100
1000
5000

сімка

Символ Xtra Hot - BAR х3
х4
х5
50
400
1000

BAR

Символ Xtra Hot - Зірка (Scatter) х3
х4
х5
10
50
250

Зірка (Scatter)

Символ Xtra Hot - Слива х3
х4
х5
20
50
200

Слива

Символ Xtra Hot - Лимон х3
х4
х5
20
50
200

лимон

Символ Xtra Hot - Апельсин х3
х4
х5
20
50
200

апельсин

Символ Xtra Hot - Вишні х2
х3
х4
х5
5
20
50
200

вишні

Символ Xtra Hot - Ікc х3
х4
х5
5
20
100

Ікc